Bieg Mikołajka dla dzieci

19 września 2016

Poniżej znajduje się lista osób zgłoszonych w poszczególnych kategoriach do biegu Mikołajka.

Dokładny regulamin dotyczący biegu znajduje się pod linkiem: http://biegmikolajow.pl/bieg-mikolajka-dla-dzieci/

Kategoria D1:

EmiliaRóżańska
KorneliaZiółkowska
MatyldaKalin
MichalinaHoffmann
ADRIANNABĄCZKIEWCZ
AlicjaKowalska
AnielaKomar
EmiliaKaliszewska
LenaLisewska
MagdalenaGłuszek
MajaWojda
MariaFrąckowiak
OliwiaKuczora
UrszulaDomańska
ZofiaGrelak
ZofiaRaszkowska
ZosiaZawistowska
AnnaHała
EmiliaZiomek
EmiliaZiomek
EmiliaZandecka
IgaWierzba
LiliannaBłauciak
LiliannaBłauciak
MichalinaŁęcka
NadiaMisz
OlaBanasik
OlgaHała
WiktoriaRosa
WiktoriaPawlak
ZOFIARÓŻYŃSKA
ZosiaWatkowska

Kategoria M1:

AntoniOgorzelski
FilipKuczora
FRANCISZEKMIASTKOWSKI
IgnacyKrzywiec
JanBerendt
KonradNowicki
MAKSYMILIANMALANOWSKI
MAKSYMILIANPODBORNY
MaksymilianBednarski
Mateuszpa
MikołajWitkiewicz
PiotrSzefler
WojtekBanasik
BartekKrysztofiak
DAWIDKWIATKOWSKI
FranciszekKarnicki
IgorGołdyn
JuliuszChojnacki
MaksymilianPawlikowski
MikołajLaskowski
NatanielCymański
AntoniWawrzyniak
AntoniZmaczyński
kaigozdek
MaksGawlik
MateuszRóżański
PiotrFrąckowiak

Kategoria D2:

AntoninaKwiatkowska
KlaudiaALTEWĘGIER
MajaSzajkowska
MAJAIDRYJAN
MajaGrochowalska
Nataliaczech
OlgaKumosz
OlgaStasiak
PaulinaBusse
VictoriaWieczorek
WiktoriaStrembska
ZuzannaOgorzelska
AdamKomar
AmelkaKotarksa
AniaSztypka
DariaYankovskiy
HelenaKrzywiec
MałgorzataKITA
RobertZieliński
Zuzanna RóżaKowalska
AleksandraPawlikowska
HannaDąbrowska
HannaĆwiklińska
IzabelaRóżańska
JuliaStołowska
LenaWalentynowicz
lenagozdek
NataliaKowalska
NataliaKostkowska
NikolaMisztal
NinaŁosiewicz
OlaGawlik
OliwiaGabryszewska
OliwiaStarzyńska
OliwiaGabryszewska
OliwiaPałaszewska
RozaliaAntosik
WeronikaPtach
ZuzannaDomańska

Kategoria D3:

AmeliaLisewska
AmeliaBrzustewicz
IgaLewandowska
IgaBalewska
JuliaBerendt
Maria NadiaKowalska
MartaUrbaczewska
OliviaBestry
Różałosiewicz
WiktoriaChojnacka
ZofiaLewandowska
ALICJAWEBER
AmeliaŻbikowska
BasiaSztypka
BognaKłodawska
HelenaJAKUBOWSKA
JustynaZielińska
MajaTomczyk
MichalinaKuczkowska
NIKOLAPARTYKA
NinaKowalska
OliwiaBąkowska
WeronikaSeliwiak
ZofiaDąbrowska
IgorKumosz
IzabelaALTEWĘGIER
JuliaZiomek
KarinaMeier
KingaSzmerka
LenaTrochymiuk
MałgorzataMISIAK
MariaJarosińska
NataliaKwidzińska
NataszaUszko
NINASTACHAŃCZYK
WiktoriaBąk

Kategoria D4:

AleksandraZielińska
DominikaKazubek
JULIAWOJEWÓDZKA
KAROLINASTOŻEK
MarcelinaBrzustewicz
MariaMarach
MARTADuchińska
MartynaTecław
NATALIANIZIOLEK
DominikaStołowska
GabrielaMichalska
GabrielaMichalska
HonorataJamroży
JuliaKONARZEWSKA
JuliaMularska
KingaFlis
MajaPietranek
JuliaZandecka

Kategoria D5:

AleksandraBartosz
KatarzynaSzeląg
AgataPodgórska
AGNIESZKABARTOS
NataliaTecław
AnnaDurmowicz

 

Kategoria M1:

AntoniOgorzelski
FilipKuczora
FRANCISZEKMIASTKOWSKI
IgnacyKrzywiec
JanBerendt
KonradNowicki
MAKSYMILIANMALANOWSKI
MAKSYMILIANPODBORNY
MaksymilianBednarski
Mateuszpa
MikołajWitkiewicz
PiotrSzefler
WojtekBanasik
BartekKrysztofiak
DAWIDKWIATKOWSKI
FranciszekKarnicki
IgorGołdyn
JuliuszChojnacki
MaksymilianPawlikowski
MikołajLaskowski
NatanielCymański
AntoniWawrzyniak
AntoniZmaczyński
kaigozdek
MaksGawlik
MateuszRóżański
PiotrFrąckowiak

Kategoria M2:

AdamKonarzewski
ALEKSANDERGardzielewski
ALEKSANDERBĄCZKIEWCZ
AntoniMIELCARSKI
FILIPNIZIOŁEK
FilipWładymiruk
KrzysztofGaweł
MarcelGurdek
PiotrKUBIAK-WESOLOWSKI
RobertMISIAK
RobertMISIAK
AlbertBłauciak
AntoniJózefowicz
BasiaBanasik
HubertLaskowski
JanKabata
JerzyKuczkowski
julianzawadzki
MateuszTomczyk
MichałMISIAK
PatrykSzmerka
StanisławKlockowski
szymonjędrzejewski
TymonKłodawski
TymonKalin
AdamNowakowski
AleksanderStrzałkowski
BartoszRybarczyk
DamianKaliszewski
DariuszStachurski
DominikLipiński
ErykCięgotura
FranciszekSadłecki
JakubWoźniak
JanŻuk
JuliuszKuźba
KAJETANwalczak
KamilWoźniak
MaksimYankovskiy
MichałKrawczyk
MikołajMagdziak
MIKOŁAJDuchiński
MikołajWawrzyniak
MiłoszSzczerba
NatanielKurek
NikodemKostkowski
PatrykKazubek
RadosławMuzalewski
WojciechRuciński
WojtekBąkowski
XAVIERŚwidecki

Kategoria M3:

DominikKaliszewski
ErykKlimkowicz
MateuszMichałek
MateuszBarbasiewicz
MichałPyziołek
MichałAgaciak
SławomirKatarzyński
SzymonBoniecki
Tomaszwierzbicki
WojciechJózefowicz
BartekTobjasz
BartoszKruszka
BeniaminZieliński
KacperJaskulski
KarolMichałowski
MateuszGurdek
PiotrSotowicz
FilipGrudziński
JakubBerendt
JakubKruszka
JanKita
JanLeśny
JanBalewski
KacperKrystkiewicz
KajetanTomasiak
KarolSzreder
RAFAŁPODBORNY

Kategoria M4:

JakubMIELCARSKI
KONRADTOBOLSKI
MateuszKrysztofiak
RyszardMichałowski
SEBASTIANMIASTKOWSKI
AdamLewandowski
FranciszekLeśny
JakubZalewski
MaksymilianOsinski
PawełBąk
AdrianDalecki
FilipRóżański
JANEKGrudziński
KAMILwalczak
MAKSYMILIANWEBER
OlafLeśniak
WitoldJakubowski

Kategoria M5:

JakubLeśniak
JuliuszByczyk
KrzysztofKonarzewski
MichałBeger
RadosławBanach
ŁukaszGliszczyński
RadzimirOsinski
« Powrót

Zobacz również

Newsletter

Bądź na bieżąco korzystając z naszej subskrypcji. Wpisz swój adres e-mail, będziemy informowali Cię o wszystkich wydarzeniach.
Copyright biegmikolajow.pl
%d bloggers like this: