Bieg Mikołajka dla dzieci


Poniżej znajduje się lista osób zgłoszonych w poszczególnych kategoriach do biegu Mikołajka.

Dokładny regulamin dotyczący biegu znajduje się pod linkiem: http://biegmikolajow.pl/bieg-mikolajka-dla-dzieci/

Kategoria D1:

Emilia Różańska
Kornelia Ziółkowska
Matylda Kalin
Michalina Hoffmann
ADRIANNA BĄCZKIEWCZ
Alicja Kowalska
Aniela Komar
Emilia Kaliszewska
Lena Lisewska
Magdalena Głuszek
Maja Wojda
Maria Frąckowiak
Oliwia Kuczora
Urszula Domańska
Zofia Grelak
Zofia Raszkowska
Zosia Zawistowska
Anna Hała
Emilia Ziomek
Emilia Ziomek
Emilia Zandecka
Iga Wierzba
Lilianna Błauciak
Lilianna Błauciak
Michalina Łęcka
Nadia Misz
Ola Banasik
Olga Hała
Wiktoria Rosa
Wiktoria Pawlak
ZOFIA RÓŻYŃSKA
Zosia Watkowska

Kategoria M1:

Antoni Ogorzelski
Filip Kuczora
FRANCISZEK MIASTKOWSKI
Ignacy Krzywiec
Jan Berendt
Konrad Nowicki
MAKSYMILIAN MALANOWSKI
MAKSYMILIAN PODBORNY
Maksymilian Bednarski
Mateusz pa
Mikołaj Witkiewicz
Piotr Szefler
Wojtek Banasik
Bartek Krysztofiak
DAWID KWIATKOWSKI
Franciszek Karnicki
Igor Gołdyn
Juliusz Chojnacki
Maksymilian Pawlikowski
Mikołaj Laskowski
Nataniel Cymański
Antoni Wawrzyniak
Antoni Zmaczyński
kai gozdek
Maks Gawlik
Mateusz Różański
Piotr Frąckowiak

Kategoria D2:

Antonina Kwiatkowska
Klaudia ALTEWĘGIER
Maja Szajkowska
MAJA IDRYJAN
Maja Grochowalska
Natalia czech
Olga Kumosz
Olga Stasiak
Paulina Busse
Victoria Wieczorek
Wiktoria Strembska
Zuzanna Ogorzelska
Adam Komar
Amelka Kotarksa
Ania Sztypka
Daria Yankovskiy
Helena Krzywiec
Małgorzata KITA
Robert Zieliński
Zuzanna Róża Kowalska
Aleksandra Pawlikowska
Hanna Dąbrowska
Hanna Ćwiklińska
Izabela Różańska
Julia Stołowska
Lena Walentynowicz
lena gozdek
Natalia Kowalska
Natalia Kostkowska
Nikola Misztal
Nina Łosiewicz
Ola Gawlik
Oliwia Gabryszewska
Oliwia Starzyńska
Oliwia Gabryszewska
Oliwia Pałaszewska
Rozalia Antosik
Weronika Ptach
Zuzanna Domańska

Kategoria D3:

Amelia Lisewska
Amelia Brzustewicz
Iga Lewandowska
Iga Balewska
Julia Berendt
Maria Nadia Kowalska
Marta Urbaczewska
Olivia Bestry
Róża łosiewicz
Wiktoria Chojnacka
Zofia Lewandowska
ALICJA WEBER
Amelia Żbikowska
Basia Sztypka
Bogna Kłodawska
Helena JAKUBOWSKA
Justyna Zielińska
Maja Tomczyk
Michalina Kuczkowska
NIKOLA PARTYKA
Nina Kowalska
Oliwia Bąkowska
Weronika Seliwiak
Zofia Dąbrowska
Igor Kumosz
Izabela ALTEWĘGIER
Julia Ziomek
Karina Meier
Kinga Szmerka
Lena Trochymiuk
Małgorzata MISIAK
Maria Jarosińska
Natalia Kwidzińska
Natasza Uszko
NINA STACHAŃCZYK
Wiktoria Bąk

Kategoria D4:

Aleksandra Zielińska
Dominika Kazubek
JULIA WOJEWÓDZKA
KAROLINA STOŻEK
Marcelina Brzustewicz
Maria Marach
MARTA Duchińska
Martyna Tecław
NATALIA NIZIOLEK
Dominika Stołowska
Gabriela Michalska
Gabriela Michalska
Honorata Jamroży
Julia KONARZEWSKA
Julia Mularska
Kinga Flis
Maja Pietranek
Julia Zandecka

Kategoria D5:

Aleksandra Bartosz
Katarzyna Szeląg
Agata Podgórska
AGNIESZKA BARTOS
Natalia Tecław
Anna Durmowicz

 

Kategoria M1:

Antoni Ogorzelski
Filip Kuczora
FRANCISZEK MIASTKOWSKI
Ignacy Krzywiec
Jan Berendt
Konrad Nowicki
MAKSYMILIAN MALANOWSKI
MAKSYMILIAN PODBORNY
Maksymilian Bednarski
Mateusz pa
Mikołaj Witkiewicz
Piotr Szefler
Wojtek Banasik
Bartek Krysztofiak
DAWID KWIATKOWSKI
Franciszek Karnicki
Igor Gołdyn
Juliusz Chojnacki
Maksymilian Pawlikowski
Mikołaj Laskowski
Nataniel Cymański
Antoni Wawrzyniak
Antoni Zmaczyński
kai gozdek
Maks Gawlik
Mateusz Różański
Piotr Frąckowiak

Kategoria M2:

Adam Konarzewski
ALEKSANDER Gardzielewski
ALEKSANDER BĄCZKIEWCZ
Antoni MIELCARSKI
FILIP NIZIOŁEK
Filip Władymiruk
Krzysztof Gaweł
Marcel Gurdek
Piotr KUBIAK-WESOLOWSKI
Robert MISIAK
Robert MISIAK
Albert Błauciak
Antoni Józefowicz
Basia Banasik
Hubert Laskowski
Jan Kabata
Jerzy Kuczkowski
julian zawadzki
Mateusz Tomczyk
Michał MISIAK
Patryk Szmerka
Stanisław Klockowski
szymon jędrzejewski
Tymon Kłodawski
Tymon Kalin
Adam Nowakowski
Aleksander Strzałkowski
Bartosz Rybarczyk
Damian Kaliszewski
Dariusz Stachurski
Dominik Lipiński
Eryk Cięgotura
Franciszek Sadłecki
Jakub Woźniak
Jan Żuk
Juliusz Kuźba
KAJETAN walczak
Kamil Woźniak
Maksim Yankovskiy
Michał Krawczyk
Mikołaj Magdziak
MIKOŁAJ Duchiński
Mikołaj Wawrzyniak
Miłosz Szczerba
Nataniel Kurek
Nikodem Kostkowski
Patryk Kazubek
Radosław Muzalewski
Wojciech Ruciński
Wojtek Bąkowski
XAVIER Świdecki

Kategoria M3:

Dominik Kaliszewski
Eryk Klimkowicz
Mateusz Michałek
Mateusz Barbasiewicz
Michał Pyziołek
Michał Agaciak
Sławomir Katarzyński
Szymon Boniecki
Tomasz wierzbicki
Wojciech Józefowicz
Bartek Tobjasz
Bartosz Kruszka
Beniamin Zieliński
Kacper Jaskulski
Karol Michałowski
Mateusz Gurdek
Piotr Sotowicz
Filip Grudziński
Jakub Berendt
Jakub Kruszka
Jan Kita
Jan Leśny
Jan Balewski
Kacper Krystkiewicz
Kajetan Tomasiak
Karol Szreder
RAFAŁ PODBORNY

Kategoria M4:

Jakub MIELCARSKI
KONRAD TOBOLSKI
Mateusz Krysztofiak
Ryszard Michałowski
SEBASTIAN MIASTKOWSKI
Adam Lewandowski
Franciszek Leśny
Jakub Zalewski
Maksymilian Osinski
Paweł Bąk
Adrian Dalecki
Filip Różański
JANEK Grudziński
KAMIL walczak
MAKSYMILIAN WEBER
Olaf Leśniak
Witold Jakubowski

Kategoria M5:

Jakub Leśniak
Juliusz Byczyk
Krzysztof Konarzewski
Michał Beger
Radosław Banach
Łukasz Gliszczyński
Radzimir Osinski

Comments

comments