Finalna Lista Startowa Dzieci


Zapisałeś swoje dziecko na bieg? Sprawdź czy jest na liście poniżej!
Kontakt i więcej informacji pod adresem: biuro@maratontorunski.pl prosimy w tytule o dopisek: [BiegDlaDzieci].

Martyna Agaciak D1
Michał Agaciak M3
Izabela Altewęgier D3
Klaudia Altewęgier D2
Rozalia Antosik D2
Iga Balewska D3
Jan Balewski M3
Radosław Banach M5
Basia Banasik M2
Wojtek Banasik M1
Ola Banasik D1
Mateusz Barbasiewicz M3
Agnieszka Bartos D5
Aleksandra Bartosz D5
Aleksander Bączkiewcz M2
Adrianna Bączkiewcz D1
Paweł Bąk M4
Wiktoria Bąk D3
Oliwia Bąkowska D3
Wojtek Bąkowski M2
Maksymilian Bednarski M1
Michał Beger M5
Jakub Berendt M3
Jan Berendt M1
Julia Berendt D3
Olivia Bestry D3
Albert Błauciak M2
Lilianna Błauciak D1
Lilianna Błauciak D1
Szymon Boniecki M3
Kacper Brucik M2
Julia Brucka D3
Marcelina Brzustewicz D4
Amelia Brzustewicz D3
Paulina Busse D2
Juliusz Byczyk M5
Wiktoria Chojnacka D3
Juliusz Chojnacki M1
Mateusz Chuchra M2
Szymon Chuchra M1
Eryk Cięgotura M2
Nataniel Cymański M1
Natalia Czech D2
Hanna Ćwiklińska D2
Adrian Dalecki M4
Zofia Dąbrowska D3
Hanna Dąbrowska D2
Zuzanna Domańska D2
Urszula Domańska D1
Marta Duchińska D4
Mikołaj Duchiński M2
Adam Duda M2
Hania Duda D1
Anna Durmowicz D5
Kinga Flis D4
Piotr Frąckowiak M1
Maria Frąckowiak D1
Oliwia Gabryszewska D2
Oliwia Gabryszewska D2
Aleksander Gardzielewski M2
Krzysztof Gaweł M2
Maks Gawlik M1
Ola Gawlik D2
Łukasz Gliszczyński M5
Magdalena Głuszek D1
Igor Gołdyn M1
Kai Gozdek M1
Lena Gozdek D2
Zofia Grelak D1
Maja Grochowalska D2
Janek Grudziński M4
Filip Grudziński M3
Mateusz Gurdek M3
Marcel Gurdek M2
Anna Hała D1
Olga Hała D1
Michalina Hoffmann D1
Maja Idryjan D2
Klara Jajuga D1
Helena Jakubowska D3
Witold Jakubowski M4
Honorata Jamroży D4
Zuzanna Janaśkiewicz D2
Wojciech Janiszewski M4
Maria Jarosińska D3
Kacper Jaskulski M3
Szymon Jędrzejewski M2
Wojciech Józefowicz M3
Antoni Józefowicz M2
Jan Kabata M2
Tymon Kalin M2
Matylda Kalin D1
Emilia Kaliszewska D1
Dominik Kaliszewski M3
Damian Kaliszewski M2
Franciszek Karnicki M1
Sławomir Katarzyński M3
Patryk Kazubek M2
Dominika Kazubek D4
Jan Kita M3
Małgorzata Kita D2
Eryk Klimkowicz M3
Stanisław Klockowski M2
Bogna Kłodawska D3
Tymon Kłodawski M2
Adam Komar D2
Aniela Komar D1
Julia Konarzewska D4
Krzysztof Konarzewski M5
Adam Konarzewski M2
Natalia Kostkowska D2
Nikodem Kostkowski M2
Amelka Kotarksa D2
Maria nadia Kowalska D3
Nina Kowalska D3
Zuzanna róża Kowalska D2
Natalia Kowalska D2
Alicja Kowalska D1
Tymoteusz Kowalski M1
Michał Krawczyk M2
Bartosz Kruszka M3
Jakub Kruszka M3
Kacper Krystkiewicz M3
Mateusz Krysztofiak M4
Bartek Krysztofiak M1
Ignacy Krzywiec M1
Helena Krzywiec D2
Piotr Kubiak-wesolowski M2
Michalina Kuczkowska D3
Jerzy Kuczkowski M2
Filip Kuczora M1
Oliwia Kuczora D1
Igor Kumosz D3
Olga Kumosz D2
Nataniel Kurek M2
Juliusz Kuźba M2
Antonina Kwiatkowska D2
Dawid Kwiatkowski M1
Natalia Kwidzińska D3
Hubert Laskowski M2
Mikołaj Laskowski M1
Jakub Leśniak M5
Olaf Leśniak M4
Franciszek Leśny M4
Jan Leśny M3
Zofia Lewandowska D3
Iga Lewandowska D3
Adam Lewandowski M4
Dominik Lipiński M2
Amelia Lisewska D3
Lena Lisewska D1
Michalina Łęcka D1
Róża Łosiewicz D3
Nina Łosiewicz D2
Mikołaj Magdziak M2
Maksymilian Malanowski M1
Maria Marach D4
Karina Meier D3
Sebastian Miastkowski M4
Franciszek Miastkowski M1
Gabriela Michalska D4
Gabriela Michalska D4
Mateusz Michałek M3
Ryszard Michałowski M4
Karol Michałowski M3
Jakub Mielcarski M4
Antoni Mielcarski M2
Robert Misiak M2
Michał Misiak M2
Małgorzata Misiak D3
Nadia Misz D1
Nikola Misztal D2
Julia Mularska D4
Radosław Muzalewski M2
Kacper Muzolf M2
Natalia Niziolek D4
Filip Niziołek M2
Adam Nowakowski M2
Konrad Nowicki M1
Zuzanna Ogorzelska D2
Antoni Ogorzelski M1
Jan Opara M3
Stanisław Opara M1
Maksymilian Osinski M4
Radzimir Osinski M5
Antoni Osiński M3
Mateusz Pa M1
Agata Pająk D2
Oliwia Pałaszewska D2
Nikola Partyka D3
Wiktoria Pawlak D1
Aleksandra Pawlikowska D2
Maksymilian Pawlikowski M1
Zofia Pączek D2
Maja Pietranek D4
Rafał Podborny M3
Maksymilian Podborny M1
Agata Podgórska D5
Weronika Ptach D2
Michał Pyziołek M3
Zofia Raszkowska D1
Wiktoria Rosa D1
Izabela Różańska D2
Emilia Różańska D1
Filip Różański M4
Mateusz Różański M1
Zofia Różyńska D1
Wojciech Ruciński M2
Szymon Rudnicki M2
Michał Rudnicki D1
Bartosz Rybarczyk M2
Franciszek Sadłecki M2
Weronika Seliwiak D3
Antonina Snochowska D2
Jakub Snochowski M3
Piotr Sotowicz M3
Nina Stachańczyk D3
Dariusz Stachurski M2
Oliwia Starzyńska D2
Olga Stasiak D2
Julia Stołowska D2
Dominika Stołowska D4
Karolina Stożek D4
Wiktoria Strembska D2
Aleksander Strzałkowski M2
Mateusz Sułkowski M2
Patryk Sułkowski M1
Maja Szajkowska D2
Miłosz Szczerba M2
Piotr Szefler M1
Katarzyna Szeląg D5
Patryk Szmerka M2
Kinga Szmerka D3
Karol Szreder M3
Basia Sztypka D3
Ania Sztypka D2
Jakub Szuszko M3
Emila Śliwa D1
Xavier Świdecki M2
Natalia Tecław D5
Martyna Tecław D4
Bartek Tobjasz M3
Konrad Tobolski M4
Kajetan Tomasiak M3
Mateusz Tomczyk M2
Maja Tomczyk D3
Lena Trochymiuk D3
Marta Urbaczewska D3
Natasza Uszko D3
Kamil Walczak M4
Kajetan Walczak M2
Lena Walentynowicz D2
Jakub Warczewski M4
Kacper Warczewski M3
Zosia Watkowska D1
Mikołaj Wawrzyniak M2
Antoni Wawrzyniak M1
Maksymilian Weber M4
Alicja Weber D3
Victoria Wieczorek D2
Iga Wierzba D1
Tomasz Wierzbicki M3
Mikołaj Witkiewicz M1
Marta Wiśniewska D1
Sara Wiśniewska D4
Antoni Wiśniewski M3
Filip Władymiruk M2
Maja Wojda D1
Julia Wojewódzka D4
Jakub Woźniak M2
Kamil Woźniak M2
Maksim Yankovskiy M2
Daria Yankovskiy D2
Jakub Zalewski M4
Julia Zandecka D4
Emilia Zandecka D1
Julian Zawadzki M2
Zosia Zawistowska D1
Zosia Ziatyk D3
Aleksandra Zielińska D4
Aleksandra Zielińska D4
Justyna Zielińska D3
Beniamin Zieliński M3
Robert Zieliński M2
Julia Ziomek D3
Emilia Ziomek D1
Emilia Ziomek D1
Kornelia Ziółkowska D1
Antoni Zmaczyński M1
Amelia Żbikowska D3
Jan Żuk M2

 

Comments

comments