43 dni do Nocnej Dychy Kopernikańskiej

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja nocnego biegu po Toruniu, który odbędzie się już 10.06.2017r. o godzinie 22.00.
Zawodnicy będą mieli wyjątkową okazję wziąć udział w “upiornej edycji” Nocnej Dychy Kopernikańskiej i zmierzyć się z dystansem 10 i 5 km. na atestowanej trasie ulicami Torunia.

Bieg rozpocznie się przy Centrum Handlowe Atrium Copernicus (przed sklepem Decathlon). Zawodnicy pobiegną m.in. przez Szosę Lubicką, Rynek Nowomiejski, Bulwar Filadelfijski, Przedmieście Bydgoskie , Bielany, z metą przy Stadionie Miejskim w Toruniu.

Organizatorzy przygotowali pakiety startowe dla wszystkich uczestników imprezy biegowej. Jak co roku każdy biegacz otrzyma oryginalny medal do swojej kolekcji.
Tradycyjnie medale Nocnej Dychy Kopernikańskiej są ceramiczne, ręcznie wykonane i wypalane w piecu.


Wyjątkowe ceramiczne medale

Nocna Dycha jest więc wspaniała okazją do poznania ciekawych i zabytkowych miejsc na mapie miasta Kopernika. Dodatkowo wrażenie robi pora biegu w przyjemny letni wieczór, można podziwiać oświetlone mury Zamku Krzyżackiego i gotyckiej Starówki.

W tym roku niespodzianka! Nasz bieg zmrozi Wam krew w żyłach, ze względu na przerażającą tematykę. Uczestnicy mogą wziąć udział w konkursie na najlepsze przebranie i wcielić się w straszydła, wampiry i zombie.
Opłata za bieg do końca kwietnia wynosi tylko 49 zł za 5km. i 59 zł za 10km.

Wszelkie dodatkowe informacje i zapisy na naszej stronie pod adresem : http://nocnadycha.com/
Zapraszamy również do śledzenia nas na fanpagu http://www.facebook.com/nocnadychatorun/

Komentarze

komentarzy

%d bloggers like this: