Mikołaje na nowym moście toruńskim

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że XI Półmaraton św. Mikołajów będzie wydarzeniem wyjątkowym i historycznym. Wyjątkowym dlatego, że po raz pierwszy w swojej jedenastoletniej historii trasa przebiegać będzie przez nowopobudowany most w Toruniu, a jest to największy i najnowocześniejszy most zbudowany po II Wojnie Światowej w Polsce. Biegacze, co należy podkreślić, na samym moście i obiektach towarzyszących pokonają dystans ponad 4 kilometrów. Historyczność tej chwili jest oczywista, gdyż będzie to pierwszy i prawdopodobnie ostatni bieg organizowany na tym moście.

 

art_2013_06_27_most_1

 

W tym wyjątkowym wydarzeniu wszyscy będziemy mogli aktywnie uczestniczyć. Sądzimy, iż rzesza ponad trzech tysięcy świętych mikołajów w sposób godny i odświętny doda splendoru otwarciu najdłuższego mostu w Polsce. Stąd też szczególnie gorąco zachęcamy do udziału w naszej imprezie i mamy nadzieję, że ta niepowtarzalna formuła biegu przyciągnie jak najwięcej biegaczy.

 

art_2013_06_27_most_0

 

Zachęcamy do obejrzenia wizualizacji mostu na stronie Urzędu Miasta Torunia oraz do zapoznania się z nowym regulaminem imprezy. W tym miejscu pragniemy jedynie wskazać, iż jesteśmy zmuszeni przenieść termin biegu o tydzień i odbędzie się on w dniu 8 grudnia o godzinie 11. Wszyscy zawodnicy na miejsce startu zostaną przewiezieni podstawionymi autokarami.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Grzegorz Krzysztof Flis
Prezes Stowarzyszenia Maraton Toruński

Komentarze

komentarzy

%d bloggers like this: