Zapraszamy na biegi!

Zapraszamy na biegi!

Już dziś zapraszamy do zapisów na dwie imprezy jesienno-zimowe organizowane przez Stowarzyszenie Maraton Toruński. Pierwsza z nich XXXII Maraton Toruński, który odbędzie się 26 października 2014 r. z biurem zawodów zlokalizowanym na nowo powstałej hali lekkoatletycznej. Hala ta została przygotowana dla Polskiego Związku Lekkiej Atletyki jako obiekt treningowy dla naszych polskich olimpijczyków i polskiej kadry, a sprzęt z bieżnią lekkoatletyczną, użyto podczas 15 Halowych Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce w Hali Ergo Arena w Sopocie. Chcielibyśmy Was również poinformować, że 13 grudnia 2014 r. tydzień po XII edycji Półmaratonu św. Mikołajów, gdzie Wy również będziecie gościli w w/w hali odbędą się Mistrzostwa Polski Weteranów, zaś w 2017 roku będziemy gościć reprezentantów  na Halowych Mistrzostwach Europy w lekkiej atletyce.

Podczas tegorocznego Maratonu Toruńskiego odbędą się również I Mistrzostwa Polski Śłużb Mundurowych. Prawo startu mają wszyscy pracownicy służb mundurowych: żołnierze zawodowi wojska polskiego, żadnarmerii wojskowej, policji, służby więziennictwa, straży pożarnej (zarówno ochotniczej jak i zawodowej), służby granicznej i celnej, straży miejskiej oraz pracowników cywilnych wyżej wymienionych służb. Przypominamy, że zgłoszenie chęci udziału w tej kategorii należy wyrazić w czasie rejestracji.

Zapraszamy was również do udziału w XII Półmaratonie św. Mikołajów, który odbędzie się 7 grudnia 2014 r. – będzie to ciekawe wydarzenie między innymi z powodu dużego pożegnalnego koncertu polskiego kultowego zespołu rokowego ,,Budki Suflera” .
Kapela zagra 6 grudnia 2014 r. w naszym 😉 biurze zawodów  w hali głównej.
Na obydwie imprezy przewidzieliśmy mnóstwo niespodzianek oraz nowe trasy biegu.
Zapraszamy na nasze strony: www.maratontorunski.pl oraz www.biegmikolajow.pl

Do zobaczenie na trasie.
Rafał Flis – dyrektor sportowy

Komentarze

komentarzy

%d bloggers like this: