Co nowego?

Drodzy biegacze,

nieco ponad miesiąc pozostał do XII edycji Półmaratonu Św. Mikołajów. Przekazujemy więc Wam garść nowości.

Do Waszej dyspozycji oddany zostanie obiekt Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Bema 73/89, gdzie zlokalizowane będzie biuro zawodów, catering, depozyt, szatnie oraz prysznice. Z tego też powodu postanowiliśmy przenieść linię mety ze Stadionu Miejskiego i usytuować ją na parkingu znajdującym się przed budynkiem Hali. Również na terenie Hali, a dokładniej na głównej arenie odbędzie się ceremonia dekoracji zwycięzców Półmaratonu.

Start Półmaratonu odbędzie się z Rynku Staromiejskiego. Początkowy odcinek trasy przebiegać będzie przez malownicze uliczki miasta, pomiędzy gotyckimi kamienicami, a następnie poprowadzi Was na obszar podtoruńskiej Barbarki.

Ponadto przedstawiamy Wam projekt medalu – pięknego, ceramicznego dzwonka, którym zostaniecie udekorowani po przybiegnięciu na metę, a także projekt koszulki technicznej oraz ciepłej, polarowej czapki Mikołaja, która znajdzie się w pakiecie startowym.

medal

Przypominamy również o przeprowadzanej akcji charytatywnej, w ramach której zbierane będą podarki dla dzieci z rodzinnych domów dziecka. Do akcji włączą się także Spartanie, którzy podobnie jak w ubiegłym roku pokonają dystans Półmaratonu w szlachetnym celu zebrania datków dla najmłodszych potrzebujących.

czapa

Zapraszamy do zapisów i informujemy, że od dnia 1 listopada opłata startowa wynosi 120 złotych.
Dla uczniów szkół średnich, studentów oraz seniorów opłata wynosi 60 zł do dnia 15 listopada.

Komentarze

komentarzy

%d bloggers like this: