Zapraszamy na Festiwal Biegów Św. Mikołajów do Torunia

Festiwal Biegów Św. Mikołajów zbliża się wielkimi krokami. Na 36 dni przed startem posiadamy aż 4500 zapisanych osób! To oznacza, że 6 grudnia ulice w Toruniu znów zostaną „zalane” biegnącymi Mikołajami.

Dla mniej wytrwałych i doświadczonych w bieganiu Mikołajów oferujemy w tym roku bieg na dystansie 10km, który pojawia się w naszej ofercie obok kultowego już Półmaratonu Św. Mikołajów. Zaś dla tych, którzy przybędą ze swoimi pociechami proponujemy 5 dystansów biegów dla dzieci na Stadionie Miejskim, a po biegu najmłodszych uczestników spektakl pod tytułem ,,W domu u Pani Mikołajowej”.

Kilka dni temu na naszej facebookowej stronie rozgorzała dyskusja na temat projektu koszulki.
Wspólnymi siłami doszliśmy do kompromisu, który Państwu poniżej prezentujemy.
W tym roku każdy biegacz otrzyma koszulkę z krótkim rękawem, a od przyszłej edycji będzie istniała możliwość wyboru między wersją z krótkim i z długim rękawem.

Wzór Koszulek
Poza koszulką w pakiecie startowym znajdą Państwo:

  • Czapeczka św. Mikołaja
  • Szalik
  • Numer startowy z przyklejonym chipem
  • Agrafki
  • Batony
  • Kalendarz

Osobom zamieszkałym w Toruniu proponujemy przygotowania do biegów, które odbywają się co czwartek o godzinie 19:00. Zbiórka osób zainteresowanych ma miejsce przy ulicy Szosa Chełmińska 135 przy sklepbiegowy.com

Ponadto zaszczyci nas swoją obecnością Wanda Panfil-Gonzalez – mistrzyni świata z Tokio w maratonie, zwyciężczyni maratonów w Londynie, Nowym Jorku, Nagoi, Bostonie oraz Jan Huruk – olimpijczyk z Barcelony, jeden z najlepszych zawodników w historii Polskiego maratonu.

Oczywiście odbędzie się wielka akcja zbierania prezentów dla dzieci z domów dziecka, ale to w następnym artykule za tydzień powiadomimy Was dla kogo będziemy zbierać prezenty w akcji charytatywnej biegacze dzieciom.

Do zobaczenia w Toruniu!

Komentarze

komentarzy

%d bloggers like this: