Festiwal Biegów Świętych Mikołajów 2018!

Ruszyły przygotowania do „najzimniejszego biegu w Polsce” , kolejna edycja Festiwalu Biegów Świętych Mikołajów już 9 grudnia!
Z roku na rok nasza impreza ściąga coraz większą liczbę biegających Mikołajów, na których czekają trzy różne dystanse do pokonania : 5, 10 i 21 km.
Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych. Dzień wcześniej tj. 8 grudnia zapraszamy wszystkie chętne dzieci od 3 do 16 lat do udziału w Biegu Mikołajka, który odbędzie się na ul. Szerokiej w Toruniu. Oczywiście dla zwycięskich Mikołajków czekają medale i nagrody.
Chcemy w tym roku wszystkich pozytywnie zaskoczyć i przygotowaliśmy parę zmian, o które prosili nas nasi uczestnicy.
Odstępujemy od tradycyjnej formy ceramicznego medalu i dla wszystkich którzy ukończą bieg czekać będzie wyjątkowy odlany z metalu, pięknie brzmiący dzwonek Świętego Mikołaja.
Przypominamy, że do końca września obowiązuje niższa cena pakietu startowego wraz z czerwoną koszulką i czapką Świętego Mikołaja, którą tradycyjnie każdy uczestnik biegu musi założyć na start biegu.
Koszulka w tym roku powinna się spodobać wszystkim zimowym biegaczom, nieco zmieniliśmy jej wersję na cieplejszą z długim rękawem .
Postaraliśmy się również ułatwić Wam poruszanie się po Toruniu. Dla uczestników Festiwalu w dniu biegu transport komunikacja miejską będzie darmowy (w godzinach od 8.00 do 16.00) za okazaniem numeru startowego.
Więcej informacji wkrótce ujawnimy na naszej stronie :www .biegmikolajow.pl
Zapraszamy do zapisów i śledzenia nas na Facebooku.

Komentarze

komentarzy

%d bloggers like this: