Szalokomin wybrane i UWAGA ważne zmiany

Drodzy Biegacze

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, po kilkunastu prośbach uczestników naszej biegowej imprezy zmieniamy, wprowadzamy i powiększamy możliwość uczestniczenia w półmaratonie Św. Mikołajów w ilości dwóch grup po 250 osób startujących w dwóch falach.

Pierwsza fala wystartuję o godzinie 11:30 , druga fala wystartuję o godzinie 13.55 . Jednocześnie informujemy , iż bieg na 10 km będzie odbywał się tylko w jednej turze o godzinie 10.00 , a ilość zawodników w tym biegu zmniejszamy do 250 osób.

Ponadto informujemy , iż bieg odbywać się będzie bez udziału publiczności i zachowaniem obowiązujących rygorów sanitarnych, w celu zmniejszenia ryzyka zachorowania na covid-19 prześlemy do Państwa na wasze telefony komórkowe kody QR, z którymi będziecie odbierać numery i pakiety startowe bez pisemnego wypełniania kart co zmniejszy kontakt z obsługą i będzie bezpieczniejsze.

Osoby zapisane na 10 km chcące zmienić dystans proszone są o wejście na stronę operatora zapisów www.datasport.pl i edytowanie swoich danych następnie w zakładce będzie można zmienić dystans.

W razie problemów osoby te proszone są o maila na adres biuro@datasport.pl.

Za pośrednictwem FB przeprowadzony został sondaż w którym mogliście wybrać szalokomin biegowy św, Mikołaja.

Wygrała opcja B którą prezentujemy.

Wybrany większością głosów szalokomin Biegu Mikłajów 2020 r.
Do pakietu będzie dodawana ponadto czapka św. Mikołaja. Uczestnicy biegu wirtualnego proszeni są przebiegnięcie wybranego dystansu do dnia 6 grudnia i wysłanie do nas na adres biuro@datasport.pl screenu z wynikiem z aplikacji biegowej do godziny 14.00.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pocztą po biegu wirtualnym pakiet startowy z medalem.

Do zobaczenia na biegu 🙂

Komentarze

komentarzy

%d bloggers like this: