Komunikat

W imieniu Stowarzyszenia Maraton Toruński dementuję informację związaną z nie przeniesieniem opłaty startowej za biegi św. Mikołajów w edycji 2020 roku na edycję 2021 r.

W starym regulaminie biegu zarówno, jak w nowym umieszczona była i jest informacja o tej opcji.

Protesty i uwagi:
Organizator będzie przyjmował zastrzeżenia co do biegu wirtualnego z kwestią przeniesienia pakietu startowego lub zniżki na kolejną edycję biegu 2021 r. w formie pisemnej /mailem/zgłoszonym tyko i wyłącznie w dniach 14-15 grudnia 2020 r. biuro@biegmikolajow.pl Dzień 15 grudnia jest terminem końcowym.
Przeniesienie pakietu będzie następowało w indywidualnych przypadkach. W tym miejscu należy wskazać , że nieodbycie się imprezy tradycyjnej wynika z przyczyn niezależnych od organizatora / nagła zmiana Rozporządzenia Rady Ministrów co do możliwości zorganizowania biegu tradycyjnego – na 7 dni przed imprezą /.
Spowodowało to utratę ważności dotychczasowych decyzji w zakresie organizacji biegu. Jednocześnie dla wszystkich zawodników została zaproponowana inna formuła zawodów.

Zawodnicy z automatu zostali umieszczeni na biegu wirtualnym zaś osoby, które nie chcą przebiec w tej formie zaproponowaliśmy opcję indywidualnego napisania maila w tej sprawie na adres organizatora w w/w terminie po zawodach wirtualnych /bo być może zmienią jeszcze zdanie/, a jak nie to osoby te zostaną przeniesione na edycję 2021 r. Sytuacja epidemiologiczna w kraju jak i na świecie zmusza organizatora niestety do zmiany formy biegu zaś w/w zapis w oficjalnym regulaminie nigdy nie zniknął tylko został przeredagowany w opcji biegu wirtualnego.

Ze sportowym pozdrowieniem

organizator biegu św. Mikołajów

Komentarze

komentarzy

%d bloggers like this: