Bardzo dziękuję WSZYSTKIM Wspaniałym LUDZIOM

Bardzo dziękuję WSZYSTKIM Wspaniałym LUDZIOM, którzy zechcieli obdarować prezentami dzieci z hospicjum NADZIEJA. Macie CUDOWNE serca i mam nadzieję, że dobro wróci do WAS w dwójnasób.

Dziękuję Klubowi Biegacza Orange Polska i Firmie Alumaster  Polska Sp.z o.o. za zakup ciepłych kocyków i pościeli dla  chorych dzieci ( mam nadzieję,  że ich sen będzie spokojniejszy i kolorowszy), dziękuję Wandzie Panfil – naszej Mistrzyni Świata w Maratonie  i jej Teamowi. 

Będzie też trochę osobiście, ale nie mogłam inaczej… Nie było Was w tym roku wielu  ( choć hojność ogromna), więc większość imion znam… 

Wiele osób od lat angażuje się w naszą akcję charytatywną, dziękuję IM szczególnie i  ślę same serdeczności.  Pani Joasiu, Pani Moniko, Pani Aniu, Panie  Marku, Panie Tomaszu,  moja Asiu –  wielkie ukłony!

Wyrazy wdzięczności kieruję do Pani Wioletty, która zorganizowała silną grupę Mikołajów (składającą się z Pani Laury, Urszuli, Kasi, Pana Radzimira i Jarosława)  i przygotowała z nią prezenty  dla wielu podopiecznych hospicjum.  Dziękuję też serdecznie  Pani Grażynce,  Pani Paulinie, Pani Kasi, Panu Jakubowi, Panu Piotrowi, Rodzinie, która przyszła z dwojgiem dzieci i przyniosła pięknie opakowane prezenty dla trojga podopiecznych hospicjum.  Niektóre osoby zdecydowały się jeszcze w tej chwili zostać Mikołajami i są to Pan Sławek i Pan Tomek….

Oczywiście dziękuję też Tym Darczyńcom, których nie poznałam i  przepraszam jeśli Kogoś pominęłam…

Jestem wdzięczna Tym Mikołajom , którzy jeszcze piszą i nie chcą żadnego dziecka pozostawić bez prezentu…. Wielkie dzięki. Może jeszcze Ktoś dołączy….

Zobaczcie jest nas niewielu a zrobiliśmy TAK WIELE, RAZEM i KAŻDY z OSOBNA. Prezenty dzieci znajdą pod choinką w Wigilię.

Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

Alina Jaworska 

PS Jak będę miała zdjęcia z hospicjum to udostępnię na facebooku i na stronie.

Komentarze

komentarzy

%d bloggers like this: