Atrakcje na jubileuszowej XV Edycji Festiwalu Biegów Świętych Mikołajów 2017.

Dużymi krokami zbliżamy się do okresu zimowego, już tylko 2 miesiące dzielą nas od wielkiego STARTU. Za 70 dni rusza XV Jubileuszowa Edycja Półmaratonu, biegu na 10 i 5 km, a także biegu Mikołajka dla dzieci.
Z tej okazji dla wszystkich uczestników tych młodszych i starszych organizatorzy przygotowali szereg niespodzianek. Nie zdradzimy ich wszystkich, ale możemy uchylić rąbka tajemnicy.

W tym roku mamy przyjemność gościć wspaniałe osobistości związane ze światem sportu i nie tylko. O świetną atmosferę na XV edycji Festiwalu zadbają: Pani Wanda Panfil, która zdobyła tytuł Mistrzyni Świata w Tokio z czasem 2:29:53 i 14- krotna mistrzyni Polski. Pan Jan Huruk -trzykrotny mistrz kraju w biegu na 10 000 m, półmaratonie i biegu przełajowym, jeden z najlepszych zawodników w historii polskiego męskiego maratonu .

O atrakcji dla najmłodszych również nie zapomnieliśmy, w tym roku dzieci będą miały wyjątkową okazję uczestniczyć w biegu na głównej ulicy Toruńskiej Starówki, a na mecie spotkają się ze Świętym Mikołajem, który przyleci do nas aż z Laponii.

Wszystkich zawodników oraz osoby dopingujące zapraszamy na „Świąteczny Kiermasz” na Rynku Staromiejskim, osoby które w tym świątecznym okresie pragną podarować prezent potrzebującym zachęcamy do przystąpienia do naszej akcji charytatywnej „Biegacze dzieciom”.

Zachęcamy również do śledzenia naszego profilu na Facebooku, na którym umieszczamy bieżące informacje, oraz liczne konkursy z nagrodami.

Więcej szczegółów na razie nie zdradzimy.

Komentarze

komentarzy

%d bloggers like this: