Dziękujemy za liczne uczestnictwo

  Drodzy Biegacze dziękujemy za tak liczne uczestnictwo w naszym Festiwalu Biegów Św. Mikołajów. Dzięki Wam impreza się rozwija o czym świadczy przyrost frekwencji w stosunku do ubiegłego roku o 17% i pomimo licznych imprez biegowych w tym samym czasie. Półmaraton Św. Mikołajów przerodził się w dwu dniowy festiwal biegów – rozpoczęliśmy w sobotę biegami dla dzieci w towarzystwie autentycznego Św. Mikołaja, który przyjechał do nas, aż z Finlandii, a skończyliśmy w niedzielę biegami na trzech dystansach. W sumie ukończyło oficjalnie 3600 osób. 

   Dziękujemy za mnóstwo gratulacji, przyjmujemy z uwagą zastrzeżenia. W szczególności obiecujemy w przyszłym roku opóźnienie startu krótszych dystansów w stosunku do półmaratonu tak, aby zawodnicy sobie wzajemnie nie przeszkadzali. Również kwestia koszulek zostanie inaczej rozwiązana – w każdym pakiecie będzie się ona znajdowała. Apelujemy o czytanie regulaminów tak aby nie miały miejsca takie sytuacje, jak przyjazd rodziców z dziećmi na biegi dziecięce, które odbyły się dzień wcześniej lub przybycie na start w miejscu, gdzie była meta, bo i takie kuriozalne zdarzenia  miały miejsce. 

   Dziękujemy za włączenie się do akcji charytatywnej, która przerosła nasze oczekiwania. 

   Zapraszamy na Festiwal Biegów Św. Mikołajów w roku przyszłym w dniach 8-9 grudnia 2018 r. 

   Jednocześnie składamy życzenia zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku 2018 !

 

 Prezes Zarządu       

Grzegorz Krzysztof Flis 

Komentarze

komentarzy

%d bloggers like this: