To Wy jesteście bohaterami Festiwalu!!!

To Wy jesteście Bohaterami Festiwalu!!!
 
Pan Marek kupił najlepszy jaki jest na rynku zestaw małego majsterkowicza dla niewidomego Wojtka, potem buty piłkarskie dla Mikołaja, a jeszcze przed chwilą w związku z tym, że dla siebie zamawiał powerbank ,to stwierdził, że kupi też go dla chłopca, który poprosił o to w liście do Mikołaja.
 
Byłam pewna, że Pan Mikołaj odezwie się pierwszy, zaraz po tym jak ogłoszę akcję, bo tak jest co roku… I nie myliłam się, zgłosił się i wspólnie z rodziną zaoferował, że zrobi prezenty dla czworga dzieci…
 
Pani Asia, dla której synka 2 lata temu zbieraliśmy pieniądze na turnus rehabilitacyjny, bez wahania deklaruje, że spełni świąteczne marzenia trójki dzieci i dopytuje co jeszcze trzeba bo sama biała laska to za mało, Nina ma się ucieszyć…, a czy można ucieszyć się z białej laski?
 
Hania – moja koleżanka ze studiów po przeczytaniu posta na facebooku deklaruje, że zrobi prezent Ali. Znajoma z Norwegii, która zna Festiwal tylko ze słyszenia, też bez chwili wahania zamawia prezenty dla Adriana i Leny i wysyła pocztą.
 
Pani Natalia i p. Kasia, w tym roku nie pobiegną, ale chcą dołączyć do akcji. Jest jeszcze p. Ania, p. Karolina, p. Justyna i p. Tomasz.
 
Wiemy też, że możemy liczyć, jak co roku na klub Biegacza Orange Polska.
 
Jesteście Bohaterami! Potraficie połączyć swoją biegową pasję z dobrymi uczynkami!
 
Drodzy Moi! Sporo dzieci pozostało jeszcze bez prezentu. Może Ktoś w Was chciałby zostać dla nich Mikołajem? Serdecznie zapraszam…
 
Prezenty będzie można zostawić w biurze zawodów, podczas rejestracji, w punkcie akcji charytatywnej „Biegacze dzieciom”. Proszę o podpisanie prezentu i napisanie wieku dziecka. Jeśli Ktoś ma ochotę wysłać prezent służę informacją jak to zrobić. (alinajaw8@gmail.com)
 
Napisałam tak od serca, jeśli kogoś pominęłam przepraszam.
 
Pozdrawiam serdecznie! Do zobaczenia!

Komentarze

komentarzy

%d bloggers like this: