Wczytywanie danych
Zarejestrowanych: 2581
Opłaconych: 1960
Nieopłaconych: 621
- XXI Półmaraton Św. Mikołajów z wpłatą
- XXI Półmaraton Św. Mikołajów bez wpłaty
- 10KM Św. Mikołajów z wpłatą
- 10KM Św. Mikołajów bez wpłaty
- 5KM Św. Mikołajów z wpłatą
- 5KM Św. Mikołajów bez wpłaty
- 5 km Nordic Walking z wpłatą
- 5 km Nordic Walking bez wpłaty
- Bieg Mikołajka 3 – 4 lat (2020-2019) – 60 m z wpłatą
- Bieg Mikołajka 3 – 4 lat (2020-2019) – 60 m bez wpłaty
- Bieg Mikołajka 5 – 7 lat (2018-2016) – 100 m z wpłatą
- Bieg Mikołajka 5 – 7 lat (2018-2016) – 100 m bez wpłaty
- Bieg Mikołajka 8 – 10 lat (2015-2013) – 200 m z wpłatą
- Bieg Mikołajka 8 – 10 lat (2015-2013) – 200 m bez wpłaty
- Bieg Mikołajka 11 – 13 lat (2012-2010) – 300 m z wpłatą
- Bieg Mikołajka 11 – 13 lat (2012-2010) – 300 m bez wpłaty
XXI Półmaraton Św. Mikołajów
Lista osób z odnotowaną wpłatą
ID | Nazwisko i imię | Miasto | |
---|---|---|---|
24378 | Abramczyk Krzysztof | Bydgoszcz | |
24034 | Abramek Arkadiusz | Pruszcz Gdański | |
24144 | Adamiak Dawid | Kórnik | |
24410 | Andreyeuski Pasha | Warszawa | |
23733 | angelonomi luca | Cogliate | |
24861 | ANGIEL WŁADYSŁAW | Bydgoszcz | |
24173 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | |
24524 | Armatys Marcin | Krakow | |
24526 | Armatys Dominika | Kraków | |
25640 | Armatys Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | |
24205 | Augustyniak Grzegorz | Kolobrzeg | |
25951 | Bajmler Anna | Toruń | |
25427 | Balowski Daniel | Wrocław | |
24236 | Banaś Mateusz | Ustka | |
24735 | BANDUR GRZEGORZ | KAŹMIERZ | |
25058 | Baradulina Valeriya | Warszawa | |
24720 | Baran Anna | Bydgoszcz | |
24770 | Baranowska Joanna | Sępólno Krajeńskie | |
25678 | Bartnicki Paweł | Warszawa | |
24323 | Bartosiewicz Kamil | Bielsko-Biała | |
24649 | Bartoszyńska Sabina | Torun | |
23955 | BAS KAROL | TORUŃ | |
23977 | Bata Ewa | Torun | |
24581 | Bednarkiewicz Jacek | Toruń | |
23647 | Bejgier Edmund | Osielsko | |
25020 | Belakhvostsik Natallia | toruń | |
24155 | Bell Nicci | Warsaw | |
24213 | Bernacki Dominik | Czarnowo | |
26093 | Bernacki Piotr | Wyrzysk | |
24397 | Bertel Marcin | Olsztyn | |
25588 | Bett Tomasz | Toruń | |
23874 | Bętkowski Piotr | Warszawa | |
25173 | Biedak Adrianna | Poznań | |
24462 | Biedroń Mateusz | Bydgoszcz | |
24000 | BIEGAŃSKI ŁUKASZ | Rypin | |
25740 | Bielec Adam | Józefkowo | |
24846 | Bielicki Piotr | Brodnica | |
25019 | biełachwościk maria | toruń | |
25073 | Biernat Agnieszka | Warszawa | |
23892 | Bińkowski Darek | Bydgoszcz | |
25565 | BIŃKOWSKI LEON | Radom | |
24456 | Bladosz Dawid | Olsztyn | |
24264 | Blimel Olga | Dąbrówka | |
24265 | Blimel Marcin | Dąbrówka | |
25628 | Błauciak Krzysztof | Toruń | |
24995 | BŁAŻEJCZYK AGNIESZKA | ŁÓDŹ | |
24997 | BŁAŻEJCZYK AGATA | ŁÓDŹ | |
24701 | Błażejewski Zdzisław | Przasnysz | |
25375 | Bocheński Mateusz | Łódź | |
24153 | Bogajczyk Marta | Przeźmierwo | |
24073 | Borowicz Marcin | Poznań | |
23784 | Borowski Radosław | Bydgoszcz | |
24566 | Borowski Adrian | Przeźmierowo | |
24368 | Breland Mitchell | HINESVILLE | |
24260 | Broszkiewicz Ania | Kraków | |
25003 | BROWARSKI MARIUSZ | POZNAŃ | |
24671 | Bryła Agata | Toruń | |
24694 | Brzeska Jolanta | Radom | |
24693 | Brzeski Mirosław | Radom | |
25499 | Brzycki Marek | Bydgoszcz | |
25453 | Bubak Grzegorz | Toruń | |
23984 | Budowski Łukasz | Warszawa | |
24982 | Budzyński Łukasz | Toruń | |
24947 | Buniek Mateusz | Toruń | |
25661 | Burman Tomasz | Słupsk | |
24403 | Burszta Bartłomiej | Brodnica | |
24798 | Buzalski Robert | Bydgoszcz | |
25544 | Bystrowski Rafał | Krotoszyn | |
24517 | Byszewski Paweł | Ożarów Mazowiecki | |
26127 | Ɓorowski Ɓłażej | Osiek nad Wisłą | |
24929 | Chalamoński Tomasz | Ostrołęka | |
24503 | Chmiel Nikodem | Poznań | |
23644 | Chojnacki Rafał | Toruń | |
25677 | Chtioui Michał | Toruń | |
26023 | Chylewski Damian | Chełmża | |
23787 | Chyziński Grzegorz | Rumia | |
23824 | Cichocki Bartosz | Gdańsk | |
25198 | Cieciera Dawid | Gdańsk | |
24229 | Ciesielski Mirosław | Solec Kujawski | |
23741 | Ciszek Barbara | Musuły | |
23823 | Ciszek Jerzy | Żabia Wola | |
24428 | Czachorowski Patryk | Kowalewo Pomorskie | |
24696 | Czachorowski Szymon | Kowalewo Pomorskie | |
25174 | Czapiewska-Siekierka Ewa | Sępólno Krajeńskie | |
24839 | Czaplicki Mateusz | Toruń | |
25178 | Czarnecka Małgorzata | Gdańsk | |
25179 | Czarnecki Piotr | Gdańsk | |
24750 | Czarnowska Iwona | Chojnice | |
23938 | Czech Przemysław | Tczew | |
24170 | Czerniawski Jan | Warszawa | |
25799 | Czerwiński Jakub | Ozorków | |
25040 | Czołgowski Antoni | Toruń | |
24307 | Dakowski Antoni | Kaźmierz | |
24535 | Dalke Dawid | Toruń | |
24870 | Danielak Remigiusz | Gorzow wlkp | |
25844 | Danielski Damian | Łódź | |
24540 | Dąbrowski Bartosz | Wałcz | |
23680 | Dąbrowskich Marcin | Stara Wieś | |
24573 | Deja Jan | Gdańsk | |
26190 | Dejnarowicz Ania | Warszawa | |
24154 | Demeniuk Aleksei | Warsaw | |
24066 | Derdas Sławomir | Poznań | |
25059 | Dobrołowicz Marta | Gorzów Wielkopolski | |
24212 | Doczekalski Wiktor | Pakość | |
25092 | Dolata Łukasz | Strzelce Górne | |
24399 | Domańska Joanna | Poznań | |
24835 | Dominik Dawid | Kwidzyn | |
24237 | Domżalska Agata | Kcynia | |
26058 | Dratwa Damian | Kościan | |
25212 | Drąg Bartłomiej | Dębica | |
25676 | Drążkowska Monika | Młyniec Drugi | |
25474 | Drążkowski Grzegorz | Toruń | |
24586 | Drwal Mariusz | Bydgoszcz | |
24127 | DRYLL ANDRZEJ | WIĘCBORK | |
26029 | Drzewiecka Sylwia | Wiskitki | |
23670 | Dukat Mirosław | Brodnica | |
24072 | Dwóżnik Robert | Wronki | |
24106 | Dywicka Karolina | Zielonka | |
25425 | Dziurzyński Arkadiusz | Malanów | |
25300 | EGOROV ANTON | WARSZAWA | |
24321 | Elmanowski Michał | Trąbki Wielkie | |
24013 | Engdal Wioletta | Hardbakke | |
25294 | Engel Leszek | Bydgoszcz | |
23923 | Fabian Magdalena | Poznań | |
24181 | Fabiszewski Arkadiusz | TORUŃ, KUJAWSKO-POMORSKIE | |
25261 | Fajak Dominika | Toruń | |
25065 | Falkiewicz Ilona | Żuromin | |
24484 | Falkowski Mariusz | Wąbrzeźno (woj. kujawsko-pomorskie) | |
24549 | Falkowski Dawid | Toruń | |
25529 | Falkowski Maciej | KRAKÓW | |
23845 | Ferliński Michał | Toruń | |
24478 | Filipczuk Dariusz | Zielonka | |
24714 | Finan Siobhan | Whistler, Canada | |
24351 | Fischbach Barbara | Warszawa | |
24117 | Frączyk Alicja | Warszawa | |
24119 | Frączyk Michał | Warszawa | |
25296 | Gabarski Maciej | Warszawa | |
24133 | gadomski wojciech | Toruń | |
24288 | Gajc Artur | Zacharzyn | |
24384 | Gajda Sławomir | Dęblin | |
25792 | Galikowski Oliwier | Brzuśce | |
23629 | Galinski Rafal | Podkowa Lesna Poland | |
24114 | Gandziarek Damian | Plock | |
24584 | GAPSKI ZBIGNIEW | STAROGARD GDAŃSKI | |
25049 | Gawęda-Skwiercz Bożena | Gościcino | |
23613 | Gawron Marek | Brzeszcze | |
24964 | Gawroński Filip | Toruń | |
25819 | Gawroński Bartłomiej | Radomsko | |
25549 | Gawryszewski Piotr | Toruń | |
24676 | Gątkiewicz Mikołaj | Warszawa | |
24819 | Gerke Mateusz | Dźwirzyno | |
24948 | Geszkiewicz Marta | Bydgoszcz | |
24109 | Gibas Jacek | Warszawa | |
25796 | Gielniak Martyna | Swarzędz | |
23998 | Giersz Krzysztof | Bydgoszcz | |
25215 | Gierzycki Patryk | Poznan | |
24259 | Glajcar Tomasz | Harbutowice | |
25752 | Gliwiński Paweł | Toruń | |
25060 | Głowacki Maciej | Toruń | |
25055 | Gogolin Zbigniew | Toruń | |
25406 | Gołąbek Paweł | Gdańsk | |
24019 | Gontarek Olga | Józefów | |
23634 | Gorczyca Elżbieta | Stary Kamień | |
23705 | Góralski Krzysztof | Toruń | |
25925 | Górliński Andrzej | Zbąszyń | |
24740 | Górna Aleksandra | Toruń | |
25380 | Górniak Tomasz | Warszawa | |
25973 | Grabowska-Lesisz Aneta | Koszalin | |
25744 | Graczykowski Marek | Bydgoszcz | |
23831 | GROBELNY Mirosław | Nowe Skalmierzyce | |
23884 | Groch Jerzy | Grudziądz | |
24662 | Grochowska Joanna | W | |
23783 | Groncikowski Jakub | Raciążek | |
26148 | Gruszecka Katarzyna | Mała Nieszawka | |
24669 | Grzelak Tomasz F. | Różankowo | |
24710 | Grzeszkowiak Szymon | Toruń | |
25457 | Grześkowiak Aleksandra | Polwica | |
23805 | Grzęda Jarosław | Mała Wieś | |
23904 | Grzywacz-Piotrowska Anna | Gdańsk | |
25030 | Guliński Grzegorz | Toruń | |
25240 | Guttmann Jacek | Osielsko | |
25719 | Guźlak Tomasz | Toruń | |
23623 | HAŁAS MAREK | Wrocław | |
25538 | Hełmiński Dawid | Toruń | |
24184 | Hołubowicz Piotr | Suchy Las | |
25229 | Horodecki Maciej | Torun | |
24337 | Ide Łukasz | Tomnice | |
23694 | Igłowski Tomasz | Toruń | |
25430 | Imiołek Anna | Białobrzegi | |
25218 | Ingram Jakub | Chełmża | |
24300 | Ivanou Viktar | Warszawa | |
25745 | Iwosa Eliasz | Warszawa | |
23731 | Jabłońska Malwina | Świecie | |
23972 | Jabłoński Marcin | Poznań | |
24756 | Jabłoński Jakub | Piotrków Trybunalski | |
25277 | JABŁOŃSKI MICHAŁ | Warszawa | |
23909 | Jakubaszek Grzegorz | Trojanów | |
23597 | Jakubiak Krzysztof | Bydgoszcz | |
23594 | Jakubiec Adrianna | Bydgoszcz | |
24848 | Jamaszewska Ewelina | Wasilków | |
24759 | Jamroszczyk Przemysław | Sośnica 16A | |
24821 | Janiak-Molęcka Inez | Łódź | |
23661 | JANIK ROMAN | KWIDZYN | |
25242 | Janik Tomasz | Hrubieszów | |
24316 | JANISZEWSKI ALEKSANDER | WARSZAWA | |
24628 | Jankowska Agnieszka | WROCLAW | |
24335 | Jarocki Jacek | Krotoszyn | |
25722 | Jaroniak Michał | Swarzędz | |
25924 | Jelińska Natalia | Złotniki kujawskie | |
25867 | Jeneralski Maciej | Kruszyn Krajeński | |
23642 | Jeske Marek | Niwy | |
24085 | Jezierski Tomasz | Tczew | |
24058 | Jędrzejczak Paweł | Kutno | |
25826 | Joachimiak Krzysztof | Jaruzyn | |
26151 | Juchacz Michał | Inowrocław | |
24933 | Jurczak Grzegorz | Warszawa | |
23780 | Jurkowski Artur | Siennica | |
24426 | Juszczak Rafał | Szewce | |
26066 | Kacprzak Tomasz | Warsaw | |
23690 | Kaczmarek Marcin | Toruń | |
24867 | Kaczmarska Natalia | Toruń | |
23905 | Kalasouski Yury | GDAŃSK | |
24188 | KALINOWSKA PATRYCJA | SOLEC KUJAWSKI | |
26104 | Kalitka Kinga | Poznań | |
25617 | Kała Bartosz | Łódź | |
25109 | Kałuszyński Paweł | Ząbki | |
23610 | Kamiński Grzegorz | Poznań | |
25561 | Kaniuk Mariusz | Toruń | |
25031 | Kapla Tomek | Warszawa | |
25076 | Kapturowski Bartłomiej | Gostynin | |
25592 | Karpechenko Artem | Warszawa | |
26165 | Katarzyna Kasia | Włocławek | |
24642 | Kąś Iwona | Kraków | |
24404 | Kędzierski Marcin | Poznań | |
25053 | Kiczka Joanna | Brwinów | |
25159 | Kinowski Artur | Grodzisk Mazowiecki | |
25236 | Kisiel Piotr | Skowarcz | |
23711 | Klamann Paweł | Toruń | |
25149 | Kliks Dariusz | Poznań | |
24151 | Klimecki Łukasz | Poznań | |
24002 | Klimek Magdalena | Włocławek | |
23800 | KMIECIAK ROBERT | Toruń | |
23882 | Kmieciak Krzysztof | Jeżewo | |
24232 | Kmita Adam | Ustka | |
25106 | Kochanowska Magda | Radom | |
24527 | Kojima Yuki | Wrocław | |
24706 | Kolasinski Marek | Toruń | |
23683 | Kołodrub Małgorzata | Opole | |
24985 | Kołodziejski Rafał | Warszawa | |
25811 | Kołodziejski Piotr | Lipno | |
23927 | Komor Natalia | Gdynia | |
24160 | Komorowska Iwona | Łochowo | |
24970 | Konieczny Zenon | Kowalewo Pomorskie | |
23921 | Konopka Martyna | Łódź | |
25225 | Konopka Mateusz | Warszawa | |
25164 | Konrad Artur | Zawiercie | |
25165 | Konrad Marcin | Zawiercie | |
25901 | Kopaczyk Maciej | Aleksandrów Kujawski | |
24499 | Kopania Kamil | Warszawa | |
25888 | Koper Adam | Skórka | |
26013 | Korpalska Karolina | Toruń | |
24167 | Kosiński Mateusz | Szczebrzeszyn | |
24405 | Kosmol Maciej | Gdynia | |
24944 | Kostrzewska Monika | Gorzów Wielkopolski | |
24972 | Kosznik Sławomir | Kościerzyna | |
25506 | Kot Antoni | Pleszew | |
24175 | Kowalik Mieczysław | Dobrzewino | |
23630 | Kowalonek Aleksandra | Wodzisław Śląski | |
23752 | Kowalski Grzegorz | Olsztyn | |
24643 | Kowalski Jarosław | Starogard Gdański | |
23715 | Kozera Mariusz | Kaczory | |
24180 | Kozieł Paweł | Gliwice | |
25345 | Kozioł Łukasz | Bydgoszcz | |
23797 | Kozłowski Rafał | Barcin | |
24800 | Krawczyk Agata | Biedrusko | |
25383 | Krueger Waldemar | Łochowice | |
24648 | Krupa Kacper | Torun | |
24729 | Kruszyna Renata | Dziemionna | |
24570 | Kruzel Paweł | Pakość | |
23878 | Kryger Grzegorz | Poznań | |
24104 | Krygier Rafal | Żychlin | |
24268 | Kryk Mirek | Chodzież | |
23946 | Krymski Radosław | Toruń | |
24809 | Krysztofowicz Tomasz | Poznań | |
25653 | Krzysztofik Katarzyna | Chałupy | |
24820 | Krzywdziński Bartosz | Świecie | |
25035 | Krzywdziński Dominik | Szubin | |
23968 | Krzyżanowski Maciej | Łódź | |
23650 | Księżopolska Małgorzata | Siedlce | |
24152 | Kubicki Szymon | Jankówko | |
24224 | Kubik Mikołaj | Toruń | |
25327 | Kuczyński Kacper | Toruń | |
24518 | Kudła Agnieszka | Toruń | |
25769 | Kuffel Bartosz | Chełmża | |
24483 | Kulesza Łukasz | Warszawa | |
24461 | Kułaga Piotr | Poznań | |
24768 | Kumorek Piotr | Warszawa | |
24331 | Kurczyński Mateusz | Szczytniki | |
25336 | Kurzak Nataniel | Mysłowice | |
25593 | Kurzep Szymon | Stężyca | |
25992 | Kusztykiewicz Grzegorz | Wrocław | |
23743 | Kuśmierski Igor | Bujny | |
25728 | kuśnierek mariusz | łódź | |
24274 | Kuźmiński Rafał | Włocławek | |
24402 | Kuźniarski Grzegorz | Brodnica | |
24868 | Kuźnicki Tomasz | Jaworzno | |
24795 | Kwarta Maciej | Warszawa | |
24143 | Kwiatkowska Justyna | Toruń | |
25644 | Kwiatkowska Agata | Warszawa | |
23712 | Kwiatkowski Patryk | Toruń | |
24882 | Kwiatkowski Marcin | Toruń | |
25021 | Lackowski Andrzej | Złotoria | |
25007 | Lada Przemysław | Zalesie | |
23717 | lange Hanna | Śrem | |
23702 | Latos Paweł | Bydgoszcz | |
24053 | Laudan Robert | Łódź | |
25996 | Lautenbach Piotr | Rumia | |
25416 | Lazuk Andrei | Warszawa | |
25342 | Leighton Gregory | Toruń | |
24227 | Lepek Marek | Gdańsk | |
24703 | Leszczyński Paweł | Mała Nieszawka | |
25920 | Leszczyński Mikołaj | Toruń | |
25346 | Leśniak Jacek | Toruń | |
24301 | Leśnik Mariusz | Lisewo | |
23770 | Lewandowska Weronika | Gniewkowo | |
24988 | Lewandowski Paweł | Gorzów Wielkopolski | |
25391 | Lewandowski Bartosz | Gdansk | |
25446 | Leweandowicz Karolina | Grudziądz | |
25697 | Linda Marta | Brodnica | |
25432 | Lipiejko Tamara | Toruń | |
23967 | LIPIŃSKI KAMIL | MOSTY | |
24176 | Lipka-Kumor Nela | Katowice | |
25568 | Lisiecki Tomasz | Gdynia | |
24471 | Lisowska Marzena | Wrocław | |
24178 | Litwin Piotr | Gdańsk | |
24967 | Lorenz Małgorzata | Kiekrz | |
23600 | Ludwiński Daniel | Toruń | |
24069 | Łajkowski Marek | Bartoszyce | |
24815 | Łangowski Piotr | Chojnice | |
25836 | Łebkowski Marek | Ciechanów | |
23809 | Łęgosz Piotr | Złotoria | |
23818 | ŁOJEWSKI PIOTR | Poznań | |
23725 | Łubkowska Dorota | Grzywna | |
25238 | ŁUCZAK TOMASZ | TUREK | |
24092 | Łukjanowicz Rafał | Kołobrzeg | |
24787 | Łukomska Olga | Toruń | |
24286 | Łukomski Szymon | Koło | |
25094 | Łuszczyński Krzysztof | Kowalewo Pomorskie | |
26041 | Machura Joanna | Bojano | |
24087 | Maciejewski Marcin | Poznań | |
24565 | Maciejewski Filip | Warszawa | |
24959 | Maciejewski Mieszko | Ciechocinek | |
23959 | Maciesza Rafał | Bogdanowo | |
23688 | Maćkowiak Tomasz | Piaseczno | |
24146 | Maćkowiak Katarzyna | Kórnik | |
24702 | Majewska Weronika | Rokietnica | |
25600 | Majsterek Marcin | Gdynia | |
24990 | Makowiecka Joanna | Warszawa | |
25367 | Makowska Izabela | Zalasewo | |
25952 | Makowski Bartosz | Poznań | |
25288 | Malec Malgorzata | Skawina | |
23913 | Malecka Izabela | Kalisz | |
24285 | Małkowski Bartłomiej | Osielsko | |
25182 | Mandryk Łukasz | Gdańsk | |
24907 | Maniecki Waldemar | TORUŃ | |
24248 | Mantyk Katarzyna | Oborniki | |
23689 | Marcinkiewicz Jerzy | Elbląg | |
24008 | Marczak Albert | Kozłów Biskupi | |
24309 | Marczuk Marta | Gdynia, POMORSKIE | |
25147 | Markiewicz Tomasz | Zduńska Wola | |
24950 | Markiewicz - Glapa Ludmiła | Komorniki | |
24741 | Markowski Sebastian | Ciele | |
24464 | MASLOUSKAYA NATALLIA | Toruń | |
23592 | Masłowski Tomasz | Poznań | |
25126 | MASŁOWSKI MACIEJ | GRĘBOCIN | |
24822 | Matejczyk-Waletko Dorota | Gdynia | |
24009 | Matusiewicz Sławomir | Poznań | |
24126 | Matuszewski Marzena | Berlin | |
26057 | Mazur Jarosław | Solec Kujawski | |
24030 | Mączka Cezary | Gdańsk | |
23988 | Mądrowska Renata | Goleniów | |
24977 | Mądrzejewsk Łukasz | Toruń | |
25138 | Melkowski Philip | Toruń | |
25139 | Melkowski Daniel | Papowo toruńskie - osieki | |
24891 | Melnicki Dariusz | Grębocin | |
25196 | MICHALSKA MAłGORZATA | Jedlnia Letnisko | |
24919 | Michnowicz Piotr | Gdańsk | |
24012 | Mielcarek Tomasz | Płońsk | |
24056 | Mik Kamil | Rudawa | |
24366 | Mikulicz Wojciech | Kopanino | |
24938 | Mikulski Robert | Warszawa | |
24369 | Milewska Agnieszka | Puszczykowo | |
24726 | Miłkowska Aneta | Włocławek | |
25384 | Miotke Patryk | Kębłowo | |
25237 | Młynarek Mirosław | Paterek | |
25463 | Młynarek Piotr | Nakło | |
25443 | Molenda Artur | Toruń | |
23976 | Montowska Kasia | TORUŃ | |
25704 | Motylska Aleksa | Mogilno | |
24334 | Mrozik - Gliszczyńska Ewa | Gniewkowo | |
23603 | Mrozik -Gliszczyńska Ewa | Gniewkowo | |
25766 | Mrozowska Magdalena | Warszawa | |
25757 | Mrozowski Pawel | Warszawa | |
23918 | Mróz Tomasz | Poznań | |
25737 | Muras Michał | Czarnowo | |
24381 | Murawski Rafał | Gdańsk | |
25800 | Muszynski Marceli | Warsaw | |
25435 | NAWROCKA SYLWIA | Inowrocław | |
24037 | Nawrot Artur | Gowarzewo | |
24113 | Nejman Mikołaj | Pobiedziska | |
24045 | Nelke Tomasz | Poznań | |
23709 | Neumann Michał | Toruń | |
24876 | Niciak Oskar | Janczewo | |
24272 | Niedopytalski Wojciech | KiEłczów | |
23635 | Niedziałkowski Rafał | Toruń | |
24252 | Nowak Małgorzata | Dobra | |
25175 | Nowak Maciej | Toruń | |
25241 | NOWAK ARTUR | JÓZEFÓW | |
25767 | Nowak Daniel | Poznań | |
24277 | Nowicka Joanna | Dębe Wielkie | |
24145 | Nowicki Krystian | Bydgoszcz | |
24189 | Nowicki Adam | Torun | |
23631 | Oberzig Łukasz | Wejherowo | |
26137 | OCHNIO RYSZARD | JASTROWIE | |
25157 | Olejniczak Bartosz | Gdynia | |
25458 | Olejnik Bartosz | Przeźmierowo | |
25923 | Olejnik Marcin | Marki | |
23745 | Olszewski Karol | Toruń | |
23730 | Olszlegier Bartosz | Gdańsk | |
24699 | Olszlegier-Makowska Anna | Żuromin | |
23595 | Olszówka Michał | Ostromecko | |
25699 | Olwert Paweł | Brodnica | |
24249 | Onichimowski Piotr | Dorotowo | |
24031 | Opalach Marcin | Toruń | |
24208 | Orczykowski Dariusz | radom | |
25681 | Orłowski Tomasz | Warszawa | |
23941 | Orman Paweł | Toruń | |
24415 | Osiecki Adam | Gdańsk | |
24433 | Ossowska Ewa | Biała Podlaska | |
24869 | Ostrowicki Kamil | Lubicz | |
24302 | Ostrowski Mateusz | Toruń | |
25426 | Ostrowski Sławomir | Rokietnica | |
24657 | Oszywa Damian | Kielce | |
25795 | Paczka Patryk | Pobiedziska | |
24500 | Panek Mikołaj | Toruń | |
23777 | Parzyszek Paweł | Gdańsk | |
25464 | Pasin brynn | Delta | |
23749 | Pasturek Jan | Mała Nieszawka | |
25680 | Paszkiewicz Karol | Elbląg | |
23834 | Paszkowski Janusz | Brodnica | |
24303 | Patalon Paweł | Toruń | |
25806 | Pauszek-Substyk Lucyna | Wągrowiec | |
24797 | Pawlaczyk Natalia | Toruń | |
24685 | PAWLAK JACEK | Działdowo | |
25535 | Paziewski Mirosław | Toruń | |
24223 | PĄK MARCIN | KATOWICE | |
25433 | Perlikwoski Sławomir | Inowrocław | |
24832 | Perugiewicz Joanna | Wodzisław Śląski | |
25777 | Pęśko Michał | Gdańsk | |
24023 | Piasek Piotr | Ostrołęka | |
24730 | Pieczyński Paweł | Różankowo | |
24579 | Piekarski Wojciech | Bydgoszcz | |
23794 | Piepiorka Michał | Chojnice | |
24698 | Piernikowski Mateusz | Kowalewo Pomorskie | |
25424 | Pierzchała Sławomir | Golub-Dobrzyń | |
25249 | Pietrzyk Bartłomiej | Goszcza | |
24564 | Pięta Jakub | Poznań | |
23813 | Pilich Urszula | Hażlach | |
23814 | Pilich Marcin | Hażlach | |
24525 | PIŁAT MARIUSZ | WARSZAWA | |
24216 | Pintowski Piotr | Szczecin | |
24697 | Piór Natalia | Osie | |
24161 | piszczatowski wojciech | Warszawa | |
23822 | Piwoński Robert | Toruń | |
23641 | Piwowarek Michał | Stary Kamień | |
24298 | Plewa Natalia | Oborniki | |
25334 | Pocenty Kuba | Mysłowice | |
23821 | Podbielska Alina | Toruń | |
24169 | Podlas Łukasz | Toruń | |
24371 | Podskarbi Michał | Środa Wielkopilska | |
24784 | Podskarbi Maciej | Sroda Wielkopolska | |
25128 | Pojasek Teresa | Góra | |
25990 | Popa Kamil | Bydgoszcz | |
25985 | Popko Przemek | Chełmno | |
24790 | Porazinska Patrycja | Czarnowo | |
24872 | Porazinski Mateusz | Czarnowo | |
25957 | Porazińska Viktoria | Bydgoszcz | |
24823 | Prażanowski Mariusz | Łódź | |
23864 | Prentki Jakub | Biskupice | |
24899 | PRENTKI JAROSŁAW | Poznań | |
24082 | Przyborowska Agnieszka | Warszawa | |
25883 | Przybylski Kamil | Poznań | |
25143 | Radecki Wojciech | Pobiedziska | |
25305 | Radkiewicz Oskar | Lipniki | |
24521 | Remiszka Damian | Silno | |
23609 | Remlein Katarzyna | Poznań | |
24278 | Repinski Jarek | Kościerzyna | |
24005 | Rosa Izabela | Warszawa | |
25002 | Roszak Mateusz | Jarocin | |
23942 | Rożniakowski Piotr | Dachowa | |
24927 | Rudnicki Michał | Nowa Wieś Wielka | |
24946 | Rusznica Klaudia | Toruń | |
24182 | Rutkowska Natalia | Toruń | |
25104 | Rutkowska Ewelina | Plewiska | |
24953 | Rutkowski Paweł | Toruń | |
25146 | Rutkowski Janusz | Latchorzew | |
24761 | Rybski Tomasz | Plewiska | |
24076 | Rykaczewski Sławomir | Pobiedziska | |
25830 | Rynduch Natalia | Toruń | |
24780 | Ryngwelska Ewa | Rumia | |
25123 | Rynkowska Maja | Toruń | |
25775 | Rynkowski Michał | Warszawa | |
24520 | Ryszewska Oliwia | Gdańsk | |
25683 | Sabitov Nadia | Aleksandrów Łódzki | |
24732 | Sadowska Anna | Toruń | |
24875 | Saldat Grzegorz | Toruń | |
25750 | Sałkiewicz Maja | Jastrzębia | |
25054 | Sargalski ROBERT | GÓRZNO | |
25840 | Sawicki Eligiusz | Złotów | |
25493 | Scibior Izabela | Chełmża | |
24247 | Shahbazyan Anaida | Szczecin | |
23778 | Siatkowski Bartosz | Gdańsk | |
23599 | Siebers Adrianna | Toruń | |
24010 | Siejak Wojciech | Mieczewo | |
23621 | Sierant Marcin | Warszawa | |
24225 | Sierzputowska Iwona | Warszawa | |
24556 | Sikora Robert | Warszawa | |
24557 | Sikora Paweł | Warszawa | |
23868 | Sikorska Wioleta | Aleksandrów | |
25211 | Sitek Anna | Dębica | |
25145 | Sito Iwona | Latchorzew | |
24960 | Siwik Adam | Toruń | |
25741 | Siwiński Konrad | Granica | |
23675 | Skawiński Łukasz | Leśno | |
23906 | SKITEK ANNA | Poznań | |
25809 | Skonieczny Krzysztof | Warszawa | |
23633 | Skosolas Janusz | Kwidzyn | |
24608 | Skosolas Agnieszka | Gdańsk | |
24510 | Skrzyński Marcin | Kościerzyna | |
24812 | Skrzypczak Alexander | Aleksandrów Kujawski | |
24683 | Skupniewicz Dobrawa | Poznań | |
24879 | Słupczewski Damian | Czernikowo | |
24782 | Smoter Wojciech | Zalasewo | |
24419 | Sobierajski Przemysław | Toruń | |
24241 | Sobieszak-Skura Paulina | Bydgoszcz | |
24773 | Sobocki Robert | Pruszcz Gdański | |
24590 | Sokołowski Karol | Grudziądz | |
24847 | Soszyński Grzegorz | Toruń | |
23632 | Sowa Andrzej | Pilawa | |
25902 | Specjalski Przemysław | Gdańsk | |
24689 | Spruyt Sarah | Warsaw | |
25915 | Spychalski Piotr | Toruń | |
25916 | Spychalski Tadeusz | Toruń | |
23854 | Spychała Mateusz | Gowarzewo | |
25141 | Srebro Kacper | Poznań | |
25142 | Srebro Michał | Poznań | |
23678 | Stachurski Dariusz | Toruń | |
23698 | Stachurski Mateusz | Kutno | |
25755 | Staniszewski Patryk | Toruń | |
24032 | Stankiewicz Tomasz | Straszyn | |
24033 | Stankiewicz Mariola | Straszyn | |
24477 | Stasiak Piotr | Zielonka | |
25671 | Stasiewicz Marek | Łódź | |
23716 | Staszak Paweł | Toruń | |
24755 | Staszak Tomasz | Poznań | |
24293 | Stelter Jerzy | Zacharzyn | |
24930 | Stetsenko Valeriia | Dylewo | |
23721 | Stępińska Dorota | Toruń | |
24862 | Stoch Łukasz | Kraków | |
25323 | Stodolna Joanna | Aleksandrow Kujawski | |
25725 | Stolarski Robert | Toruń | |
24626 | Strauss Martyna | Wrocław | |
24998 | Strauss Marcin | Koszalin | |
24945 | Strom Kamila | Warszawa | |
25278 | Strychalska Rysz Danuta | Wagrowiec | |
25620 | Sudziński Marcin | Toruń | |
24047 | Suliński Dominik | SZCZECIN | |
26186 | Sultanov Ruslan | Krakow | |
24863 | Suwart Monika | Poznań | |
24864 | Suwart Marcin | Poznań | |
26073 | Szabat Paweł | Słupsk | |
24452 | Szablewski Kamil | Kowalewo Pomorskie | |
24589 | Szablicka Olga | Katowice | |
24588 | Szablicki Aleksy | Katowice | |
25657 | SZAFONI RADOSŁAW | KRWONY | |
25658 | Szałkowska Agnieszka | Bydgoszcz | |
24874 | Szatkowski Jakub | Czarne Błoto | |
25948 | Szczepanowska-Górczyńska Wiktoria | Poznań | |
23785 | Szczepańska Emilia | Skarżysko-Kamienna | |
24055 | Szczepański Łukasz | Brzezie | |
25822 | Szczerbiński Konrad | Gdańsk | |
23607 | Szczęsny Marcin | Warszawa | |
26026 | Szczutowska Olga | Stefanowo | |
23858 | Szefler Andrzej | Mlyniec Drugi | |
23657 | Szewczyński Waldemar | Ludomy | |
24107 | Szkobel Paulina | Łódź | |
25805 | Szkudlarek Marcin | Krotoszyn | |
24661 | Szostakowski Jarosław | Warszawa | |
23626 | Szostek Katarzyna | Kwidzyn | |
23627 | Szostek Tomasz | Kwidzyn | |
24909 | Szweycer Maria | Warszawa | |
25539 | SZYMAŃSKI WOJCIECH | SZCZECIN | |
26070 | Szymański Grzegorz | Toruń | |
25431 | Szymczak Andrzej | Poznań | |
25972 | Szynkiewicz Piotr | Toruń | |
25337 | Szyszko Aleksandra | Siedlce | |
23815 | Śliwiński Mariusz | Gronowo | |
24555 | Ślot Michał | Toruń | |
24080 | Śmieciuch Andrzej | Warszawa | |
24262 | Śmigiera Grzegorz | Warszawa | |
24451 | Świerad Paweł | Kowalewo Pomorskie | |
24025 | Śwital Leszek | Margonin | |
25897 | Tachkov Mykola | Grębocin | |
25679 | Tasarek Bartosz | Poznań | |
24052 | Teodorek Marceli | Warszawa | |
26012 | Tomasik Paweł | Włocławek | |
23985 | Tomaszewski Maciej | Torun | |
24243 | Tomaszewski Milosz | Toruń | |
24727 | Topolewicz Jerzy | Gdynia | |
25056 | Torgowski Krzysztof | Gniewkowo | |
24314 | Troka Tomasz | Chojnice | |
24315 | Troka Jakub | Toruń | |
24042 | Trybuła Aneta | Wrocław | |
23788 | Trzcieliński Piotr | Ostrów Wielkopolski | |
26132 | Trzciński Dawid | Paterek | |
25339 | Tulik Przemysław | Warszawa | |
26177 | Tuptyński Tomasz | Brodnica | |
23736 | Turlej Dariusz | Warszawa | |
23956 | Tutka Maksymilian | Rokietnica | |
25100 | Tylka Marcin | Dobra | |
23756 | Tymofiejczuk-Horosz Anna | Turośń kościelna | |
25290 | Tyszkiewicz Leonard | Nowy Duninów, pow. płocki | |
23628 | Uldynowicz Łukasz | Gryfice | |
24596 | URBAN EWELINA | Dębnica Kaszubska | |
25095 | Urbanek Dariusz | Skierniewice | |
24659 | Urbanowicz Robert | Toruń | |
24253 | Urbańska Oliwia | Toruń | |
24607 | Urbański Piotr | Pruszcz | |
24965 | Urbański Hubert | Pruszcz | |
24983 | Vasin Anatol | Warszawa | |
24279 | Von Prądzyński Maciej | Kościerzyna | |
24629 | Wacławski Bartosz | Warszawa | |
23640 | Wadelski Maciej | Osielsko | |
25286 | Walasek Dawid | Krakow | |
23606 | Walczak Dawid | Stryków | |
24486 | Walczak Karol | Piekary Śląskie | |
24857 | Walkowiak Paweł | Bydgoszcz | |
25573 | WALLIS PATRICK | RADOMIN | |
24677 | Wantoch-Rekowski Mateusz | Gdańsk | |
25841 | Warczyński Maciek | Toruń | |
23656 | Warot Krzysztof | Warszawa | |
24340 | Warsińska Patrycja | Gdańsk | |
23646 | Wasilewski Arkadiusz | Sopot | |
23789 | Wawrzyniak Michał | Chojnice | |
25376 | Ważny Patryk | Byszewy | |
23983 | Weber Paweł | Wrocław | |
24390 | Weber Krzysztof | Poznań | |
24791 | Weber Hanna | Bydgoszcz | |
25243 | Weber Jolanta | Poznań | |
25656 | Wechman Katarzyna | Uściecice | |
25919 | Welchowski Rafał | Inowrocław | |
26048 | Werengowski Krzysztof | BRODNICA | |
24172 | Wieczorek Jarosław | Poznań | |
24536 | Wieczorek Ewelina | Toruń | |
25889 | wieczorek filip | Piła | |
25284 | Więckowski Tomasz | Oborniki Śląskie | |
25974 | Wilk Daniel | Krzyż Wielkopolski | |
25927 | Winiarski Tomasz | Toruń | |
25810 | Winkowska Ania | Szubin | |
24382 | Wirkus Michał | Przechlewo | |
23593 | Wiśniewski Tomasz | Poznań | |
23687 | Wiśniewski Grzegorz | Szczytno | |
24044 | WIŚNIEWSKI ALEKSANDER | TORUŃ | |
24686 | WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | |
24840 | Wiśniewski Konrad | Aleksandrów Kujawski | |
25866 | Wiśniewski Damian | Żyrardów | |
24215 | WITCZAK DARIUSZ | KRĄPLEWICE | |
24230 | Witkowski Piotr | Toruń | |
25682 | Witkowski Arkadiusz | Reda | |
24660 | Wiznerowicz Martyna | Toruń | |
24859 | Wnuczyński Andrzej | Bydgoszcz | |
24855 | Wojciechowska Aleksandra | 87-100 | |
24412 | Wojciechowska-Brzezińska Barbara | Gdynia | |
24498 | Wojciechowski Maciek | Czluchow | |
24487 | Wojsznis Agnieszka | Warszawa | |
24673 | Wojtczak Bartek | Poznań | |
25246 | Woźny Agnieszka | Osiek nad Wisłą | |
24734 | Wójcik Bartosz | Wyszków | |
26128 | WROŃSKA AGATA | GDAŃSK | |
25462 | Wroński Piotr | dzierżążno | |
23677 | Wróblewski Kacper | Prądocin | |
25028 | Wróblewski Grzegorz | Toruń | |
24896 | Wrzesiński Kazimierz | Włocławek | |
25445 | Wszelak Tomasz | Pieńki Królewskie | |
23919 | Wypijewski Jakub | Poznań | |
26112 | Wyrzykowski Jacek | Bobrowo | |
23696 | Wysocki Mariusz | Międzyrzecz | |
24871 | Wysocki Michał | Toruń | |
24877 | Wysocki Piotr | Gdynia | |
23871 | Wysokiński Jerzy | Biała Podlaska | |
25160 | Wytrwał Andrzej | Toruń | |
24578 | Zaczek Paulina | Ząbki | |
25372 | Zaigrajew Vladimir | Toruń | |
23676 | Zając Rafał | Łódź | |
25868 | Załucki Zbigniew | ELBLĘG | |
24968 | Zavhorodnya Olha | Warsaw | |
24845 | Zawodny Jacek | Koźmin Wielkopolski | |
23994 | Zdunek Mariusz | Warszawa | |
24833 | Zdunkiewicz Sebastian | Zebrzydowice | |
23729 | Zharnasek Alesia | Gdansk | |
24400 | ZIELIŃSKI Dariusz | Wielka Nieszawka | |
24802 | Zieliński Bartłomiej | Łódź | |
25401 | Zieliński Marek | Toruń | |
23649 | zielonka adam | Gdynia | |
23637 | Zimny Rafał | Wronki | |
23667 | Ziółkowski Sebastian | Toruń | |
24962 | Zomerska Lucyna | Piła | |
26011 | Zopoth-Lipiejko Joanna | Toruń | |
25230 | Zygmańska Monika | Radom | |
24325 | Żbikowski Filip | Aleksandrów Kujawski | |
24575 | Żelazny Mateusz | Kielce | |
25645 | Żuchowski Bartosz | Toruń | |
25500 | Żuchowski Andrzej | Bramki |
XXI Półmaraton Św. Mikołajów
Lista osób bez wpłaty
ID | Nazwisko i imię | Miasto | Opcje | |
---|---|---|---|---|
25203 | Azuka Oseji | Portland | Przelew | |
26168 | Balcerek Marcin | Bydgoszcz | Przelew | |
25986 | Banasiak Joanna | Lodz | Przelew | |
24233 | Banaś Mateusz | Ustka | Przelew | |
24235 | Banaś Mateusz | Ustka | Przelew | |
24450 | Bandosz Wojciech | Bydgoszcz | Przelew | |
24665 | Barańska Agnieszka | Brodnica | Przelew | |
26092 | Bernacki Piotr | Wyrzysk | Przelew | |
24396 | Bertel Marcin | Olsztyn | Przelew | |
25452 | Bębeńca Błażej | warszawa | Przelew | |
24148 | Bielec Adam | Skępe | Przelew | |
24558 | Bigus Krzysztof | Bolszewo | Przelew | |
24709 | Boczek Dagmara | Grudziądz | Przelew | |
24074 | Borowicz Paulina | Poznań | Przelew | |
26150 | Borowski Błażej | Osiek nad Wisłą | Przelew | |
23929 | Borucki Mikołaj | Toruń | Przelew | |
23611 | Bujalski Konrad | Warszawa | Przelew | |
24605 | Buras Piotr | Płock | Przelew | |
24747 | Burman Tomasz | Słupsk | Przelew | |
25543 | Bystrowski Rafał | Krotoszyn | Przelew | |
25774 | Cendrowski Arkadiusz | Toruń | Przelew | |
23754 | Chojnacki Krzysztof | Ostrów Wlkp | Przelew | |
24206 | Chwaliszewski Arkadiusz | Konin | Przelew | |
25960 | Chylewski Damian | Chełmża | Przelew | |
25894 | Cichańska Anna | Bydgoszcz | Przelew | |
24103 | Ciszewski Adrian | STRZELNO | Przelew | |
23930 | Ciurlik Joanna | Bydgoszcz | Przelew | |
26045 | cossairt chasse | canton | Przelew | |
25011 | Ćwiklinski Marian | CIECHOCINEK | Przelew | |
24599 | Dajka Krzysztof | Rybnik | Przelew | |
24529 | Danielak Remigiusz | Gorzow Wielkopolski | Przelew | |
24388 | Dąbrowska Joanna | Reda | Przelew | |
24046 | Dejewski Kacper | Warszawa | Przelew | |
25107 | Dejewski Kacper | Warszawa | Przelew | |
24110 | Demeniuk Aleksei | Warsaw | Przelew | |
24674 | Dera Michał | Goręczyno | Przelew | |
23769 | Dobrychłop Łukasz | Chodzież | Przelew | |
24174 | Domagalski Kamil | Toruń | Przelew | |
23747 | DYJAK Bożena | Wroclaw | Przelew | |
25607 | Dziwiszek Katarzyna | Mątki | Przelew | |
24622 | Falkowski Mariusz | Wąbrzeźno (woj. kujawsko-pomorskie) | Przelew | |
25041 | Falkowski Michał | Kowalewo Pomorskie | Przelew | |
25348 | Falkowski Maciej | Kraków | Przelew | |
24897 | Gabryelski Marcin | Włocławek | Przelew | |
24792 | Galant Krzysztof | Lubkowicka 4a | Przelew | |
25131 | Galikowski Oliwier | Brzuśce | Przelew | |
24749 | Gaweł Iza | Słupsk | Przelew | |
25547 | Gawron Aleksandra | ROGOWO | Przelew | |
25392 | Gęsicka Marta | Bydgoszcz | Przelew | |
24059 | Golak Paweł | Gdańsk | Przelew | |
23738 | Golder Sylwia | Iława | Przelew | |
24324 | Gortat Mateusz | Błędówko 16 | Przelew | |
24239 | Goszczyńska Wioleta | Nowy Dwór Mazowiecki | Przelew | |
25456 | Górecka Kamila | Kostrzyn nad Odrą | Przelew | |
24502 | Górecka-Wróbel Jolanta | Gliwice | Przelew | |
24663 | Gradkowska Małgorzata | Kwidzyn | Przelew | |
24600 | Grzeszczak Małgorzata | Gdynia | Przelew | |
24211 | HAJDUK ANNA | Owczarnia | Przelew | |
23898 | Halik Kamila | Bydgoszcz | Przelew | |
25441 | Hałka Justyna | Łobez | Przelew | |
24393 | Hotenko Bohdan | Łódź | Przelew | |
24296 | JAJEŚNICA Ilona | ZAMEK BIERZGŁOWSKI | Przelew | |
24627 | Jankowska Agnieszka | WROCLAW | Przelew | |
23804 | Jankowski Piotr | Kurzętnik | Przelew | |
24258 | Jasiński Waldemar | Toruń | Przelew | |
25099 | Jaworski Marek | Toruń | Przelew | |
23893 | Jenczewski Łukasz | Rogówko | Przelew | |
24504 | Jeneralski Maciej | Kruszyn Krajeński | Przelew | |
24086 | Jezierski Tomasz | Tczew | Przelew | |
25388 | Jędrusiak Jerzy | Warszawa | Przelew | |
25390 | Jędrusiak Jerzy | Warszawa | Przelew | |
25386 | Junik Krzysztof | Reda | Przelew | |
24489 | Jurek Andrzej | Pobiedziska | Przelew | |
23793 | Karczewski Cezary | Bydgoszcz | Przelew | |
23691 | Karlikowska-Antosiak Małgorzata | Łęczyca | Przelew | |
23782 | Kaska Damian | Siennica | Przelew | |
23723 | Kaźmierska Monika | Prochowice | Przelew | |
23724 | Kaźmierski Krzysztof | Prochowice | Przelew | |
23856 | Kędziora Monika | Łochów | Przelew | |
24015 | Kędziora Monika | Łochów | Przelew | |
24737 | Kilkowski Maciej | Bydgoszcz | Przelew | |
24482 | Kloc Dariusz | Bolesławice | Przelew | |
23636 | Kluczkiewicz Wojciech | KAMIENIEC ZĄBKOWICKI | Przelew | |
24234 | Kmita Adam | Ustka | Przelew | |
24355 | Kołtonowski Krzysztof | Gdynia | Przelew | |
23863 | Kondraciuk Dariusz | TORUŃ | Przelew | |
24358 | Koniszewska Dominika | Toruń | Przelew | |
25991 | Kończak Cyprian | Wrocław | Przelew | |
24158 | Koreńczuk Urszula | Chwalęcice | Przelew | |
24140 | Kosiński Bartłomiej | Toruń | Przelew | |
23954 | Koszko Robert | Przytoczna | Przelew | |
26083 | Kotuła Sebastian | Zajączkowo | Przelew | |
26084 | Kotuła Sebastian | Zajączkowo | Przelew | |
24401 | Kowalewska Klaudia | Solec Kujawski | Przelew | |
23728 | Kowalski Michał | Gdańsk | Przelew | |
24641 | Kowalski Jarosław | Starogard Gdański | Przelew | |
24282 | Kozak Krzysztof | Białe Błota | Przelew | |
24901 | Kozińska Kamila | Toruń | Przelew | |
23654 | Kozłowski Maciej | Bydgoszcz | Przelew | |
24244 | Krajewski Daniel | Warszawa | Przelew | |
26019 | Kraszpulska Maggie | Warszawa | Przelew | |
24963 | Król Patryk | Toruń | Przelew | |
23810 | Kruk Natalia | Toruń | Przelew | |
25279 | Kryk Mirek | Gołańcz | Przelew | |
25280 | Kryk Mirek | Gołańcz | Przelew | |
23937 | Kubala Sławomir | Warszawa | Przelew | |
23619 | Kucharski Tomasz | Bełchatów | Przelew | |
24543 | Kuchczyńska Wioletta | Chełmno | Przelew | |
23951 | Kulon Sławomir | Polkowice | Przelew | |
24571 | Kupiec Aleksandra | Toruń | Przelew | |
25024 | Kusztykiewicz Grzegorz | Wrocław | Przelew | |
25557 | Kwapisz Artur | Niemcz | Przelew | |
25558 | Kwapisz Artur | Niemcz | Przelew | |
24427 | Kwarta Maciej | Warszawa | Przelew | |
24794 | Kwarta Maciej | Warszawa | Przelew | |
25340 | Leighton Gregory | Toruń | Przelew | |
25341 | Leighton Gregory | Toruń | Przelew | |
25434 | Leończuk Adam | Białystok | Przelew | |
24226 | Lepek Marek | Gdańsk | Przelew | |
24505 | Leśniewski Maciej | Rogowo | Przelew | |
24177 | Litwin Piotr | Gdańsk | Przelew | |
23786 | Lorek Katarzyna | Olsztyn | Przelew | |
23958 | Lubiński Mikołaj | Czapury | Przelew | |
24469 | Łojewski Mariusz | Solec Kujawski | Przelew | |
24654 | Łopaciński wojciech | brzozówka | Przelew | |
24097 | Łubkowska Dorota | Grzywna | Przelew | |
24731 | MACIEJEWSKI Mieszko | Ciechocinek | Przelew | |
24411 | Majewska Agnieszka | Niemcz | Przelew | |
24111 | Marciszewski Łukasz | Piotrków Kujawski | Przelew | |
23751 | MASLOUSKAYA NATALLIA | TORUN | Przelew | |
24121 | MASLOUSKAYA NATALLIA | Toruń | Przelew | |
24459 | MASLOUSKAYA NATALLIA | Toruń | Przelew | |
24460 | MASLOUSKAYA NATALLIA | Toruń | Przelew | |
23963 | Matlejewska Magdalena | Toruń | Przelew | |
23753 | Michalak Marek | Kruszwica | Przelew | |
24094 | Mikuć Łukasz | Toruń | Przelew | |
25701 | Morawski Mariusz | Nowy dwór mazowiecki | Przelew | |
23808 | Moskal Marta | Stolno | Przelew | |
24128 | Moskot Iwo | Malbork | Przelew | |
23947 | Motyczyński Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | Przelew | |
24222 | Nawrocka Bogumila | 89-600 Chojnice | Przelew | |
23981 | Nawrocki Mariusz | Gdańsk | Przelew | |
23620 | NEUGEBAUER ANGIEL KATARZYNA | BEŁCHATÓW | Przelew | |
24081 | Nielipiński Marcin | Jankówko | Przelew | |
24424 | Nitecki Krzysztof | Warszawa | Przelew | |
24425 | Nitecki Krzysztof | Warszawa | Przelew | |
24531 | NOWAK MARCIN | Piła | Przelew | |
23833 | Nowakowska Marta | Bydgoszcz | Przelew | |
24383 | Olejnik Agnieszka | Wąsosz | Przelew | |
25022 | Oleksiak Szymon | Warszawa | Przelew | |
25563 | Oleksiak Szymon | WARSZAWA | Przelew | |
25365 | Pando Guerrero Jan Pablo | Warsaw | Przelew | |
24769 | Pasin Brynn | Delta | Przelew | |
24221 | Pawlik Mateusz | Poznan | Przelew | |
23602 | Perugiewicz Joanna | Wodzisław Śląski | Przelew | |
24141 | Pessôa Míriam | Torun | Przelew | |
24745 | Pielok Jakub | Skórzewo | Przelew | |
25808 | Piepiórka Wiktor | Rumia | Przelew | |
23819 | Piotrowska Amelia | Bydgoszcz | Przelew | |
24370 | Podskarbi Michał | Środa Wielkopilska | Przelew | |
25492 | Popa Kamil | Bydgoszcz | Przelew | |
23686 | Porazinska Viktoria | Bydgoszcz | Przelew | |
25067 | Porazinska Viktoria | Bydgoszcz | Przelew | |
23891 | Prokop Agata | Szczecin | Przelew | |
24458 | ptasiewicz alicja | Wieliszew | Przelew | |
24490 | Pudłowska Iwona | Warszawa | Przelew | |
24528 | Pulczyńska Anna | Starzyno | Przelew | |
25144 | Radecki Wojciech | Pobiedziska | Przelew | |
26039 | Radtke Aleksander | Gać | Przelew | |
23829 | Raducha Nicolas | Zgorzała | Przelew | |
26024 | Radwański Krzysztof | Koło | Przelew | |
23890 | Różański Dariusz | Polska | Przelew | |
24432 | Rudnicki Sebastian | Karczew | Przelew | |
23873 | Rusinek Michał | Szczytno | Przelew | |
24297 | Ryczkowski Robert | Ząbki | Przelew | |
23925 | Rzemek Sławomir | Gzin | Przelew | |
24350 | Rzemieniecka-Grudzień Joanna | Świnoujscie | Przelew | |
24449 | Sitek Anna | Dębica | Przelew | |
23660 | Skawiński Łukasz | Leśno | Przelew | |
23901 | SKITEK ANNA | Poznań | Przelew | |
23926 | Skosolas Agnieszka | Gdańsk | Przelew | |
25831 | Skwiercz Ariel | Łysomice | Przelew | |
24508 | Sloan Garrett | Chesapeake | Przelew | |
24509 | Sloan Garrett | Chesapeake | Przelew | |
26020 | Sloan Garrett | Chesapeake | Przelew | |
26022 | Sloan Garrett | Chesapeake | Przelew | |
25821 | Sobczak Tomasz | obrzębin | Przelew | |
24834 | Soszyński Grzegorz | Toruń | Przelew | |
24691 | Spruyt Sarah | Waarsaw | Przelew | |
24406 | Stadniichuk Vita | Bydgoszcz | Przelew | |
25488 | Strękowski Grzegorz | Warszawa | Przelew | |
26051 | STRĘKOWSKI GRZEGORZ | Warszawa | Przelew | |
23989 | Suchecki Tomasz | Krobia | Przelew | |
25176 | Sudolska Oliwia | Solec Kujawski | Przelew | |
25068 | Šuška Peter | Čadca | Przelew | |
25070 | Šuška Peter | Čadca | Przelew | |
25523 | Szałkowska Agnieszka | Bydgoszcz | Przelew | |
23953 | Szczepański Tomasz | Poznań | Przelew | |
23744 | Szczutowska Olga | Stefanowo | Przelew | |
24695 | Szrull Zenon | Grążawy | Przelew | |
24291 | Szulc Tomasz | Gdańsk | Przelew | |
25762 | Śledzianowski Rafał | Borkowo | Przelew | |
24722 | Śliwiak Michał | Częstochowa | Przelew | |
24633 | Tachkov Mykola | Grębocin | Przelew | |
24843 | Tarnowski Marek | Toruń | Przelew | |
23888 | Teska Bartosz | Koszalin | Przelew | |
26021 | Thompson Andrew | Round Lake Park | Przelew | |
23986 | Tomaszewski Maciej | Torun | Przelew | |
23908 | Trębacz Krzysztof | Dzierzkowice | Przelew | |
24026 | Trybula Aneta | Wrocław | Przelew | |
24027 | Trybula Aneta | Wrocław | Przelew | |
24028 | Trybula Aneta | Wrocław | Przelew | |
23948 | Trzcinka Marek | Iwiny | Przelew | |
23746 | Tymofiejczuk-Horosz Anna | Turośń kościelna | Przelew | |
23755 | Tymofiejczuk-Horosz Anna | Turośń kościelna | Przelew | |
24254 | Urbańska Oliwia | Toruń | Przelew | |
25494 | Vega Jesus | Poznan | Przelew | |
24246 | Wański Witold | Gdansk | Przelew | |
24724 | Warlikowski Łukasz | Bydgoszcz | Przelew | |
25659 | Warszawdki Marek | Łódź | Przelew | |
23735 | Wawrzyniak Adrian | Borkowo | Przelew | |
25650 | Wełpa Przemysław | Skarzysko-Kamienna | Przelew | |
25451 | Wesołowska Urszula | Wrocław | Przelew | |
24179 | Wesołowski Piotr | Inowrocław | Przelew | |
25450 | Wesołowski Maciej | Wrocław | Przelew | |
24131 | Wietrzycki Piotr | Włocławek | Przelew | |
24150 | Więtczak Michał | Łódź | Przelew | |
23872 | Wiktorska Mariola | Jednorozec | Przelew | |
24062 | Wilgos Mateusz | Lublin | Przelew | |
24448 | Wilgos Mateusz | Lublin | Przelew | |
25079 | Wiligalski Bartosz | PIGŻA | Przelew | |
25154 | Winkowska Ania | Szubin | Przelew | |
23672 | Wiśniewski Jarosław | Gniezno | Przelew | |
23765 | Wiśniewski Łukasz | Dąbrówka | Przelew | |
25556 | Wiśniewski Jacek | Toruń | Przelew | |
24545 | Wojtach Urszula | Warszawa | Przelew | |
24609 | Wojtaszek Małgorzata | Leśnica | Przelew | |
25298 | WOLDE MICKAEL | Addis Ababa | Przelew | |
23980 | Woźny Agnieszka | Osiek nad Wisłą | Przelew | |
24125 | Woźny Agnieszka | Osiek nad Wisłą | Przelew | |
26082 | Wronskaa Agata | Dzierzazno | Przelew | |
25161 | Wytrwał Andrzej | Toruń | Przelew | |
25281 | Wytrwał Andrzej | Toruń | Przelew | |
24463 | Zagrabski Rafał | Fabianki | Przelew | |
23907 | Zalewski Andrzej | Złocieniec | Przelew | |
24418 | Zawadzka Magdalena | Włocławek | Przelew | |
25700 | Zawadzka Aleksandra | Radom | Przelew | |
23773 | Zawadzki Krzysztof | Aleksandrów Kujawski | Przelew | |
23857 | Zdanowicz Pawel | Gorzyce Wielkie | Przelew | |
23692 | Zdunek Józef | Szczytno | Przelew | |
23693 | Zdunek Józef | Szczytno | Przelew | |
23816 | Zdunek Mariusz | Warszawa | Przelew | |
24681 | Zielińska Justyna | Poznań | Przelew | |
24682 | Zielińska Justyna | Poznań | Przelew | |
24039 | Zieliński Dariusz | Wielka Nieszawka | Przelew | |
24164 | ZIELIŃSKI TOMASZ | Solec Kujawski | Przelew | |
24112 | Zwierkowski Piotr | Toruń | Przelew | |
23681 | Żuk Marcin | Toruń | Przelew |
10KM Św. Mikołajów
Lista osób z odnotowaną wpłatą
ID | Nazwisko i imię | Miasto | |
---|---|---|---|
25420 | Adamek Kornelia | Wadowice | |
25746 | Agnello Magdalena | Warszawa | |
25747 | Agnello Amelie | Warszawa | |
25663 | Andrzejczyk Ewelina | Słupsk | |
25662 | Antoniak Monika | Słupsk | |
25217 | Antoshchenko Olena | Wroclaw | |
25208 | Balawajder-Misiaszek Zofia | Toruń | |
25885 | Barouski Vadzim | Jozefoslaw | |
25703 | Bem Wojciech | Toruń | |
25206 | Beszczyńska Jolanta | Toruń | |
25471 | Bętlejewski Jacek | Rypin | |
24838 | Biczysko Mateusz | Poznań | |
25396 | Biedrzycka Patrycja | Ujazd | |
24093 | Biegała Agnieszka | Inowrocław | |
23605 | Biegniewska Angelika | Toruń | |
25625 | Bielawski Paweł | Gdynia | |
24613 | Bigus Jakub | Bolszewo | |
24238 | Binaś Krzysztof | Opalenica | |
26178 | Blin Natalia | Toruń | |
25448 | Błaszkiewicz Marzena | Borówno | |
25833 | Bochużyński Maciej | Ttouń | |
25846 | Boczek Renata | Żerniki Wrocławskie | |
25847 | Boczek Marcin | Żerniki Wrocławskie | |
24308 | Bodek Małgorzata | Toruń | |
24637 | Bojarski Karol | Nowy Tomysl | |
26094 | Borowik Damian | Toruń | |
24788 | Boruciński Jerzy | Głogowo | |
25461 | Brac-Walczyk Małgorzata | Dolna Gruupa | |
25313 | Brążkiewicz Maciej | Toruń | |
24261 | Broszkiewicz Sławomir | Kraków | |
24598 | Bryła Julia | Toruń | |
24966 | Bujak Edyta | Toruń | |
24858 | Burdach Mateusz | Toruń | |
25209 | Bykowski Jacek | Poznań | |
24522 | Chmal Szymon | Toruń | |
23999 | Chojnacki Maciej | Toruń | |
26001 | Chojnowski Patryk | Toruń | |
23662 | Chrystyniak Ryszard | Rozgarty | |
23699 | Chrystyniak Angelika | Rozgarty | |
24785 | Chylińska Paulina | Włocławek | |
24446 | Chyliński Radosław | Włocławek | |
24061 | Chyrkowski Przemysław | Toruń | |
25062 | Ciechacki Dawid | Toruń | |
24604 | Ciesielska Lucyna | Toruń | |
25469 | Ciesielska Małgorzata | Mława | |
25908 | Cieślik Mateusz | Oborniki | |
24352 | Cywińska Andżela | Toruń | |
25950 | Czajkowski Stefan | Oborniki | |
25759 | Czaplicka Katarzyna | Toruń | |
25344 | Czaplicki Bartłomiej | Bydgoszcz | |
24743 | Czyż Adrianna | Warszawa | |
25362 | Dejneka Weronika | Warszawa | |
23979 | Deperas-Lipińska Anna | Toruń | |
25855 | Dergay Alexander | Warszawa | |
25693 | Derwich Anna | Toruń | |
25120 | Dębicki Maciej | Toruń | |
25495 | Drogowski Sebastian | Inowrocław | |
24116 | Dubiel Adam | Warszawa | |
24327 | Dudka Zenon | ZIELONA góra | |
24157 | Dylańska Marta | 64-500 | |
25480 | Dziarski Sebastian | Rożno-Parcele | |
23957 | Elwertowski Piotr | Warszawa | |
23924 | Flis Grzegorz | Toruń | |
25266 | Flis Kinga | Toruń | |
24251 | Flugel-Alaili Patrycja | Zielona Góra | |
25824 | Frączek Rafał | Gdansk | |
24442 | Fryca Rafał | Września | |
24231 | Furman Krzysztof | Piła | |
24134 | gadomska anna | Toruń | |
24166 | Gajewski Bartosz | Gniezno | |
24742 | Galstyan Karina | Warszawa | |
25096 | Gałek Ewa | Toruń | |
24341 | Gawin Andrzej | Miastko | |
24003 | gawlas witold | Ustroń | |
25129 | Gawlikowski Marian | Ząbki | |
25347 | Gelin Gethro | Bydgoszcz | |
25723 | Gierszewski Mateusz | Poznań | |
24122 | Gilarowska Joanna | Warszawa | |
24123 | Gilarowski Tomasz | Warszawa | |
26091 | Gilarska Marta | Brwinow | |
24095 | Glazik Anna | Mogilno | |
24287 | Golatowski Marek | Piastów | |
25603 | Golczewski Tomasz | Poznań | |
25302 | Górny Andrzej | Obory | |
25221 | Grabowski Jarosław | 4 | |
24636 | Graczykowski Łukasz | Warszawa | |
24256 | Granica Krzysztof | Grudziądz | |
25933 | Graul Tomasz | Zamek Bierzgłowski | |
24016 | Grobelny Jarek | Gniezno | |
25823 | Gronowski Mariusz | Gniezno | |
25953 | GRUŹLEWSKI RADOSŁAW | CHEŁMŻA | |
24139 | Grzelak Marta | Poznań | |
23895 | Gurzyńska Jagoda | Toruń | |
23875 | HARWAT KATARZYNA | Szczecin | |
23877 | Harwat Tomasz | Szczecin | |
25877 | Hęsiak Jan | Aleksandrów Kujawski | |
25472 | Humeniuk Michał | Tychnowy | |
24138 | Ignatowska Anna | Poznań | |
25117 | INCHANA PATTARAPONG | Toruń | |
26105 | Izydorczyk Jakub | Oborniki | |
24994 | Jabłoński Jakub | Dobrzejewice | |
26034 | Jabłoński Szymon | Warszawa | |
25467 | Jachowicz Dariusz | Gdynia | |
25468 | Jachowicz Adam | Gdynia | |
25848 | Jaguś Marcin | Warszawa | |
25849 | Jaguś Dominika | Warszawa | |
25670 | Jakowski Paweł | Toruń | |
25928 | Jankowska Anna | Bydgoszcz | |
24593 | Jankowski Michał | Kowalewo Pomorskie | |
25633 | Jasik Emil | Chlewo | |
24342 | Jedlewski Krzysztof | Lublin | |
25871 | Jędrzejczak Piotr | Kutno | |
24485 | Jędrzejewska Agnieszka | Ojrzanowo | |
24067 | Jóźwiak Maciej | Łubianka | |
25293 | Jóźwiak Hubert | Chełmża | |
23704 | Kaczmarek Mariusz | Sulechów | |
24760 | Kaczmarek Joanna | Toruń | |
24951 | Kalinowski Piotr | Czernikowo | |
25729 | Kaliński Franciszek | Łowicz | |
25707 | Kaliszuk Bartosz | SWARZĘDZ | |
24559 | Kalogeropoulou Evgenia | Warszawa | |
24943 | Kanashevich Aliona | Warszawa | |
26111 | Kanclerz Piotr | Elbląg | |
24445 | Kaniewski Artur | Włocławek | |
24492 | Karłowski Michał | Wloclawek | |
25132 | Kasprzyk Wojciech | Poznań | |
23993 | Kaźmirska Monika | Goleniów | |
24852 | Kiciński Aleksander | Grębocin | |
25125 | Kiklica Marcin | Jelcz-Laskowice | |
24100 | Kilkowska Joanna | Warszawa | |
25988 | Klajn Witold | Toruń | |
24421 | Kliś Michał | Katowice | |
24667 | Kloniecki Szymon | Torun | |
25803 | Kłopocka Anna | Strzeniówka | |
25802 | Kłopocki Rafał | Strzeniówka | |
24679 | Kłos Paweł | Janikowo | |
25074 | Kobus Adam | Szczecin | |
25012 | kobylarczyk justyna | warszawa | |
25089 | Kociński Krystian | Toruń | |
25155 | Kołakowski Dariusz | Borówno | |
25156 | Kołakowski Maciej | Borówno | |
25404 | Kołłątaj Ewa | Jelenia Góra | |
25213 | Konovalov Volodymyr | Wroclaw | |
24687 | Kopaczel Paweł | Rybno | |
25764 | Kornacka Agnieszka | Brzeziny | |
23790 | Korzeniowska Monika | Świdwin | |
23886 | Kostka Monika | Międzyrzec Podlaski | |
24666 | Kośka Tomasz | Sopot | |
25751 | Kotuła Paweł | Ryńsk | |
24804 | Kovaliov Kiryl | Piaseczno | |
25932 | Kowalczyk Maciej | Toruń | |
23682 | Kowalewski Mateusz | Ciechocinek | |
25582 | Kowalski Marek | Toruń | |
24713 | Kozak Mariusz | Ciechanów | |
25636 | Kozanka-Lipka Agata | Pyrzyce | |
24837 | Krajewska-Biczysko Aleksandra | Poznań | |
24542 | Krajewski Leszek | Skoczów | |
24996 | Krajewski Mateusz | Dobrzejewice | |
25235 | Krajnik Tomasz | Toruń | |
25638 | Krakowiak Łukasz | Pyrzyce | |
23820 | KRASZKIEWICZ |RAFAŁ | Poznań | |
25382 | Krueger Piotr | Łochowice | |
25708 | KRUPA ADRIAN | Kraków | |
24101 | Krupińska-Lisowska Jowita | Warszawa | |
24147 | Krupiński Andrzej | Nakło nad Notecią | |
24808 | Krysztofowicz Zofia | Poznań | |
24470 | Krzak-Kadziela Agnieszka | Torun | |
24191 | Krzemiński Damian | Warszawa | |
24075 | Krzewicki Kamil | Kutno | |
25042 | Krzysiek Wojciech | Aleksandrów Kujawski | |
24922 | Krzywdzińska Kamila | Kowalewo Pomorskie | |
25319 | Krzyżanowski Dariusz | Toruń | |
25447 | Kubasik Artur | Wągrowiec | |
25045 | Kucharczyk Kacper | Nowy Dwór Wejherowski | |
24326 | Kuchynskaya Katsiaryna | Gdańsk | |
23703 | Kukliński Stanisław | Chojnice | |
24040 | Kulpa Nina | Olsztyn | |
25721 | Kuroń Krzysztof | Toruń | |
26191 | Kwiatkowska Ewa | Grodzisk Mazowiecki | |
24194 | KWIATKOWSKI RYSZARD | Brodnica | |
25784 | Kwiatkowski Bogusław | Grodzisk Mazowiecki | |
26025 | Laks Sławomir | Toruj | |
25478 | Lamparski Mirosław | Pruszcz | |
24530 | Lapkou Yauheni | Pruszków | |
25742 | Laskowska Anna | Toruń | |
24860 | LENC JANUSZ | BYDGOSZCZ | |
25093 | Leonova Natalia | Kraków | |
24367 | Leśnik Iwona | Lisewo, Chełmiński, KUJAWSKO-POMORS | |
23843 | Lewandowska Aneta | Warszawa | |
26027 | Lewandowska Anna | Pigża | |
24707 | Lewandowski Bartosz | Toruń | |
24708 | Lewandowski Ireneusz | Toruń | |
25839 | Lewandowski Karol | Górsk | |
26031 | Lewczak Julia | Toruń | |
26032 | Lewczak Maksymilian | Toruń | |
25105 | Lis Marek | Cybulice Male | |
24394 | Lisewski Jacek | Jagodowo | |
24102 | Lisowska Mateusz | Warszawa | |
25328 | Łapszys Bartosz | Toruń | |
23748 | Łuczak Bartosz | Inowrocław | |
25631 | Łuczak Olga | Inowrocław | |
25829 | Łyskawa Jakub | Warszawa | |
25400 | Maciński Waldemar | Bydgoszcz | |
25482 | Maćkiewicz Ireneusz | Toruń | |
25687 | madarasz-paluch malgorzata | toruń | |
25295 | Majdan Adam | Łubianka | |
26074 | Majewska Anna | Łódź | |
24185 | MAJEWSKI ŁUKASZ | Toruń | |
24893 | Majewski Marek | Warszawa | |
25937 | Makarewicz Jakub | Toruń | |
24068 | Małek Łukasz | Rozgarty | |
24395 | Marciniak Oskar | Solec Kujawski | |
24971 | Markiewicz Michał | Kutno | |
24049 | Matusiewicz Ewa | Poznań | |
25350 | McIsaac Alison | Kraków | |
25878 | Meller-Zakrzewska Małgorzata | Pigża | |
26135 | Męcfel Jacek | Przytoczna | |
25502 | Michalski Dawid | Inowrocław | |
25473 | michna-humeniuk Anna | Tychnowy | |
23718 | Miedzak Karol | Toruń | |
25418 | Mikołajczak Jędrzej | Poznań | |
23806 | Mikosz Zbigniew | Gdynia | |
25285 | Mikuć Marek | Gdańsk | |
25358 | Mikulski Wojciech | Bydgoszcz | |
24333 | Misiura Łukasz | Bolesławiec | |
24826 | MŁYŃSKA Monika | SIERAKOWICE | |
23614 | Mol Rafał | Kaczory | |
23737 | Morawska Anna | Warszawa | |
25763 | Mrozowska Helena | Warszawa | |
25876 | mucha Rafal | Torun | |
24736 | Mularz Jacek | Górsk | |
25411 | NESTEREWICZ RYSZARD | Kłodzko | |
24892 | Niburski Bartosz | Odolion | |
24678 | Noga Joanna | Ludzisko | |
25781 | Noskowiak-Bajno Alicja | Borówno | |
24343 | Nowak Mariola | Bydgoszcz | |
23598 | Nyga Dominika | Kruszewnia | |
25321 | Okoński Maciej | toruń | |
25634 | Olejnik Kuba | Wyszanów | |
25496 | Olszewski Dariusz | Gowino | |
25166 | Ondra Karol | Bydgoszcz | |
24889 | Orłowski Marcin | Toruń | |
25686 | Orzechowski Oskar | Toruń | |
23734 | Osińska Anna | Poznań | |
23740 | Osiński Paweł | Toruń | |
23811 | Ostaszewska Katarzyna | Gorzów Wielkopolski | |
24149 | Pachciński Tomasz | Poznań | |
24417 | Paluszewska Natalia | Mszanowo | |
25738 | Pando Guerrero Jan Pablo | Warsaw | |
25852 | Pankiewicz Bartosz | Karbowo | |
24764 | Pawłowski Krzysztof | Toruń | |
25408 | Pelowski Mateusz | Chojnice | |
26160 | Perez Marcial | Wloclawek | |
24786 | Piechocka Beata | TORUŃ | |
23896 | Piętka Marzena | Legionowo | |
25118 | Piontek Agnieszka | Toruń | |
25038 | Piotrowska Agata | Toruń | |
25773 | Piwowarczyk Marcin | Torun | |
25726 | Pniewska Karolina | Kuczwały | |
24618 | Pniewski Łukasz | Toruń | |
25449 | Podkowska Beata | Wroclaw | |
25381 | Podufalska Zuzanna | TORUŃ | |
25674 | Potelle Noé | Warszawa | |
24493 | Prątnicki Wiesław | Włocławek | |
24183 | Predenkiewicz Rafał | Toruń | |
25929 | Przewłocka Małgorzata | Czarne błoto | |
23726 | PRZYBYLSKI WOJCIECH | Poznań | |
25943 | Pyśk Wiktoria | Międzyrzecz | |
24204 | Raczyński Damian | Płock | |
25307 | Radkiewicz Beata | Lipniki | |
24096 | Radojewska Magdalena | Mogilno | |
25088 | Radomska Kinga | Rypin | |
24353 | Radzka-Barylska Patrycja | Krajenka | |
23975 | Rajczyk Radosław | Toruń | |
24664 | Rakowski Piotr | Rozgarty | |
24611 | Redka Zuzanna | Włocławek | |
25232 | Regec Ewelina | Dębina | |
25410 | Rezmer Dorota | Toruń | |
25017 | Rudzińska Ilona | Brodnica | |
25606 | RUMIŃSKI WOJCIECH | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | |
25090 | Rupiński Michał | Rypin | |
23900 | Rutkowska Aleksandra | Zyrardow | |
24601 | Rutkowski Marek | Sieraków | |
26119 | Rutynowski Szymon | Toruń | |
25289 | Rychel Szymon | Przysiek | |
25429 | Rymarkiewicz Małgorzata | Bydgoszcz | |
24317 | Rymer Adam | BORÓWNO | |
24318 | RYMER Jarosłąw | BORÓWNO | |
24878 | Rząd Sylwester | Zakrzówek | |
25422 | Sajko Jarosław | Borówiec | |
26075 | Sakowski Rafał | Toruń | |
25834 | Sałata Artur | Toruń | |
24313 | Santos Hamilton | Oslo | |
25945 | Sarzyński Mariusz | Toruń | |
24854 | Sawday Olivia | Warsaw | |
24553 | Shymanchuk Volha | Warszawa | |
24692 | Siewert Paulina | Bojano | |
24159 | Sikut Michał | Toruń | |
25048 | Silitskaya-Butrym Natallia | Torun | |
25363 | Sitarek Jarosław | Toruń | |
25601 | Sitarz Damian | Mogilno | |
25534 | Skąpska Agnieszka | Toruń | |
24775 | Skipenes Franek | Toruń | |
24776 | Skipenes Leif | Toruń | |
24423 | Skowroński Paweł | Toruń | |
24976 | Slonecka Agnieszka | Warsaw | |
25097 | Sochacki Jakub | Toruń | |
26009 | Sołtyszewski Bartosz | Toruń | |
24746 | Sowa Karolina | Warszawa | |
25195 | Spychalski Tomasz | Koneck | |
23727 | Stachowski Arkadiusz | Sulęcinek | |
24587 | Stadnik Inga | Toruń | |
25122 | Steinhagen Patryk | Toruń | |
25890 | Stolarek Paulina | Poddębice | |
24688 | Sudik Jarosław | Toruń | |
26089 | Sulińska Ewelina | Szczecin | |
25407 | Suszek Kinga | Mława | |
25771 | Sychowski Tadeusz | Reda | |
25421 | SYKAŁA Tomasz | Warszawa | |
24537 | Szabat Krystian | Piotrków Trybunalski | |
24849 | Szajda Ilona | Strzelno | |
23722 | Szalbot Zbigniew | Toruń | |
24163 | Szczepański Michał | Ciechanów | |
24639 | Szelągowski Marek | Ściborze | |
24640 | Szelągowski Wiktor | Ściborze | |
25167 | Szpotkowska Julia | Bydgoszcz | |
26000 | Szuda Karol | Poznań | |
24391 | Szulc Julia | Poznań | |
24984 | Szulencka Sandra | Toruń | |
25987 | Szulencka Bogumiła | Toruń | |
24255 | Szymański Sebastian | Grudziądz | |
25112 | Szymański Marcin | Toruń | |
25618 | Szymański Rafał | Reda | |
24099 | SZYNKIEWICZ Grzegorz | Toruń | |
24413 | Szynkiewicz Michał | Toruń | |
25352 | Szyszko Paweł | Siedlce | |
25103 | Terlecki Marcin | Częstochowa | |
25591 | Tomaszewski Radek | Torun | |
25895 | Tomczak Grzegorz | Toruń | |
24825 | Topolewicz Tomasz | Gdynia | |
25245 | Trzeszczkowski Paweł | Toruń | |
23768 | Turos Marek | Warszawa | |
25946 | Twardowski Grzegorz | Toruń | |
25008 | Tymczewska Alicja | Chełmża | |
23710 | Urbańska Katarzyna | Rożno-Parcele | |
26136 | Velez Cristhian | Przytoczna | |
25862 | Walczak Aleksandra | Kutno | |
24595 | Walder William | Warszawa | |
24416 | Waruszewski Sebastian | Mszanowo | |
23596 | Warylewska Krystyna | Gdańsk | |
25247 | Waryszak Maciej | Warszawa | |
24594 | Wasieleski Tomasz | Sadlno | |
25047 | Weber Jerzy | Bydgoszcz | |
26047 | Wegner Tomasz | Koszalin | |
25483 | Wenta Elzbieta | Gdansk | |
23812 | Więckowski Tomasz | Gorzów Wielkopolski | |
24312 | Więcławska Katarzyna | Toruń | |
26129 | Wiligalski Bartosz | Pigża | |
24494 | Winny Dawid | Włocławek | |
25783 | Wisniewska Malgorzata | Dobrcz | |
23879 | WIŚNIEWSKA AGNIESZKA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | |
23880 | Wiśniewski Arkadiusz | GORZÓW WIELKOPOLSKI | |
24841 | Wiśniewski Robert | Aleksandrów Kujawski | |
24842 | Wiśniewski Tomasz | Aleksandrów Kujawski | |
24168 | Witkowska Kinga | Gielniów | |
25108 | Witkowska Paulina | Szamotuły | |
25835 | Witt Martyna | Warszawa | |
24142 | Wojciechowski Mariusz | Września | |
25318 | Wojciechowski Adam | Toruń | |
24932 | Wojda Jacek | Gniezno | |
25572 | Wojnar Robert | Toruń | |
26102 | Wroblewski Roman | Rożno Parcele | |
25479 | Wyka Wojciech | Toruń | |
23799 | Wyrzykowski Mateusz | Poznań | |
24257 | Wysocki Jerzy | Toruń | |
25545 | Zabaryło Aneta | Toruń | |
24214 | Zając Marta | Lulkowo | |
25879 | Zakrzewski Aleksander | Pigża | |
24501 | Zambrzycka Elżbieta | Żuromin | |
23842 | Zaradniak Marcin | Marki | |
24512 | ZASADA Jacek | Włocławek | |
24789 | Zawadzka Magdalena | Włocławek | |
25505 | Zawadzki Bartosz | Gniezno | |
25692 | Zielinski Krystian | Jaworzno | |
26175 | Zielińska Magda | Grabowiec | |
26176 | Zieliński Tomek | Grabowiec | |
24356 | Zienkiewicz Agnieszka | Toruń | |
25121 | Zientarska Katarzyna | Papowo Toruńskie | |
23664 | Ziółkowski Józef | Toruń | |
25997 | Zmyślony Mateusz | Milicz | |
24332 | Zygadło Tomasz | Toruń | |
24283 | Żebrakowska Zuzanna | Trzebownisko | |
23615 | Żulewska Monika | Gdynia | |
24811 | Żywica Piotr | Wrocław |
10KM Św. Mikołajów
Lista osób bez wpłaty
ID | Nazwisko i imię | Miasto | Opcje | |
---|---|---|---|---|
25398 | Antos Zuzia | Bilcza | Przelew | |
25536 | Baca Janet | Phoenix | Przelew | |
25114 | Bacula Slavomír | Čadca - Kyčerka | Przelew | |
24956 | Bartnicki Adrian | Toruń | Przelew | |
23862 | Bartoszyński Artur | Toruń | Przelew | |
23987 | Basiński Paweł | Bydgoszcz | Przelew | |
23866 | Biegała Agnieszka | Inowrocław | Przelew | |
23604 | Biegniewska Angelika | Toruń | Przelew | |
23911 | Borowska Karolina | Brodnica | Przelew | |
25528 | Bottemiller Nicole | Gilbert | Przelew | |
26117 | Bouey Michael | TUCSON | Przelew | |
26118 | Bouey Michael | TUCSON | Przelew | |
26124 | Bramlett Logan | San Tan Valley | Przelew | |
24124 | Brzezińska Aleksandra | Toruń | Przelew | |
24057 | Chyrkowski Przemysław | Toruń | Przelew | |
25202 | Ciesielski Jacek | Chełmża | Przelew | |
23798 | Czerwiński Krzysztof | Aleksandrów kujawski | Przelew | |
25791 | Deja Michał | Maksymilianowo | Przelew | |
24777 | Dejewski Arkadiusz | Toruń | Przelew | |
24580 | Dębski Jan | Sucharzewo | Przelew | |
25772 | Dobosz Andrzej | Głogowo | Przelew | |
25368 | Dyl Mariola | Człuchów | Przelew | |
23932 | Dzięcielak Sebastian | Wylatowo 7 | Przelew | |
24210 | Dzięcielska Agnieszka | Poznań | Przelew | |
25481 | Foksiński Bartosz | Toruń | Przelew | |
23701 | Gac Monika | Gniewkowo | Przelew | |
24118 | Gac Monika | Gniewkowo | Przelew | |
23935 | Głowacka Emilia | Buczek | Przelew | |
24245 | Golacka-Piotrowska Beata | Warszawa | Przelew | |
26180 | Golebiowski Andrzej | Toruń | Przelew | |
24496 | Gotłasz Łukasz | Włocławek | Przelew | |
25621 | Górtowski Remigiusz | Gdańsk | Przelew | |
25622 | Górtowski Remigiusz | Gdańsk | Przelew | |
24038 | Gurtowski Marcin | Rypin | Przelew | |
24290 | Han-Raniszewska Malwina | Świecie | Przelew | |
25507 | Hough Jeff | Kearny | Przelew | |
24373 | Jankowiak Wiktoria | Kostrzyn | Przelew | |
26095 | Jarzębiński Maciej | Toruń | Przelew | |
24374 | Jarzębowska Magdalena | Gdynia | Przelew | |
26072 | Jsjs Hshs | Toruń | Przelew | |
26142 | Judd Stephen | Poznan | Przelew | |
25967 | Junik Krzysztof | Reda | Przelew | |
24467 | Justyna Justyna | Iłowo | Przelew | |
24754 | Kaczorowski Jacek | Nowe Proboszczewice | Przelew | |
25642 | Kaczorowski Jacek | Nowe Proboszczewice | Przelew | |
25193 | Kadura Jozef | Krásno | Przelew | |
25111 | Kaliszuk Bartosz | GARBY / SWARZĘDZ | Przelew | |
25646 | Kieszkowska Katarzyna | Łódź | Przelew | |
25086 | Kociński Krystian | Toruń | Przelew | |
23750 | Korpal Kinga | Nidzica | Przelew | |
25369 | Kowalski Łukasz | Gdynia | Przelew | |
25409 | Kowalski Rafał | Toruń | Przelew | |
23847 | Krajewski Leszek | Skoczów | Przelew | |
24541 | Krajewski Leszek | Skoczów | Przelew | |
25720 | Krampa Ada | Gdańsk | Przelew | |
24376 | Krupińska Grażyna | Buczek | Przelew | |
25057 | Krzyszkowska Józefa | Gdynia | Przelew | |
25664 | Kucharska Natalia | Szczutki | Przelew | |
25520 | Kulczyk Karolina | Kwidzyn | Przelew | |
24162 | Lasek Szymon | Toruń | Przelew | |
23651 | Lisewski Michal | Lysomice | Przelew | |
23652 | Lisewski Michal | Lysomice | Przelew | |
23653 | Lisewski Michal | Lysomice | Przelew | |
23771 | Łodo Dominika | Zabrze | Przelew | |
26061 | MACIEJA Przemysław | Szpetal Górny | Przelew | |
25717 | Majerík Jozef | Raková | Przelew | |
23838 | Mąka Łukasz | Świecie | Przelew | |
24070 | Michalska Joanna | Swarzędz | Przelew | |
25498 | Michalski Dawid | Inowrocław | Przelew | |
24250 | Mitowska Danuta | Żuromin | Przelew | |
25428 | Molęcki Daniel | Łódź | Przelew | |
23708 | Morawska Katarzyna | Włocławek | Przelew | |
24551 | Nagórski RYSZARD | CIECHOCINEK | Przelew | |
26187 | Obiezierski Marcin | Toruń | Przelew | |
24197 | Omelin Max | Warszawa | Przelew | |
26130 | Oquendo Rafael | Mesa | Przelew | |
23720 | Pajak Robert | Warszawa | Przelew | |
24063 | Paluszewska Natalia | Mszanowo | Przelew | |
24377 | Pasko Yevhen | Kędzierzyn Koźle | Przelew | |
25610 | Pawłowska Aneta | Toruń | Przelew | |
25615 | Pawłowska Aneta | Toruń | Przelew | |
25609 | Pawłowski Rafał | Toruń | Przelew | |
24187 | Piechocińska Edyta | Biała | Przelew | |
25968 | Pieczara Dawid | Tychy | Przelew | |
25673 | Potelle Noé | Warszawa | Przelew | |
24299 | Prokop Michał | Toruń | Przelew | |
24472 | Prośniewski Mirosław | Gryfice | Przelew | |
23774 | Przekwas Marlena | Aleksandrów Kujawski | Przelew | |
25475 | Przybyłek Łukasz | Warszawa | Przelew | |
23995 | Pudlewski Michał | Chełmża | Przelew | |
23996 | Pudlewski Michał | Chełmża | Przelew | |
25306 | Radkiewicz Beata | Bydgoszcz | Przelew | |
25080 | Radomska Kinga | Rypin | Przelew | |
25081 | Radomska Kinga | Rypin | Przelew | |
25082 | Radomska Kinga | Rypin | Przelew | |
25083 | Radomska Kinga | Rypin | Przelew | |
25084 | Radomska Kinga | Rypin | Przelew | |
25087 | Radomska Kinga | Rypin | Przelew | |
26060 | Rolla Krzysztof | Toruń | Przelew | |
24614 | Rosman Maria | Toruń | Przelew | |
25272 | Rudzińska Ilona | Brodnica | Przelew | |
23776 | Rutkowski Krzysztof | Głogowo | Przelew | |
24156 | Rydzewska Alina | Brodnica | Przelew | |
24018 | Rymer Jarosław | Borówno | Przelew | |
25522 | Samperio Roger | Lodz | Przelew | |
25813 | Samperio Roger | Lodz | Przelew | |
24269 | Santos Hamilton | Oslo | Przelew | |
25197 | Seyyah Birsen irem | Warsaw | Przelew | |
24910 | Sieprawski Oskar | Toruń | Przelew | |
24911 | Sieprawski Oskar | Toruń | Przelew | |
25356 | Skąpska Agnieszka | Toruń | Przelew | |
25071 | Slivka Ján | Čadca | Przelew | |
24466 | Sławińska- Kaniewska Dagmara | Włocławek | Przelew | |
25075 | Sogel Milan | Čadca | Przelew | |
24347 | Sosnwoski Wojciech | Toruń | Przelew | |
24359 | Sosnwoski Wojciech | Toruń | Przelew | |
24360 | Sosnwoski Wojciech | Toruń | Przelew | |
24362 | Sosnwoski Wojciech | Toruń | Przelew | |
24363 | Sosnwoski Wojciech | Toruń | Przelew | |
24364 | Sosnwoski Wojciech | Toruń | Przelew | |
24444 | Sosnwoski Wojciech | Toruń | Przelew | |
24532 | Sosnwoski Wojciech | Toruń | Przelew | |
24748 | Sosnwoski Wojciech | Toruń | Przelew | |
25029 | Sosnwoski Wojciech | Toruń | Przelew | |
26043 | Spychalska Kinga | Bydgoszcz | Przelew | |
23916 | Starobrat Natalia | Złotniki Kujawskie | Przelew | |
23917 | Starobrat Natalia | Złotniki Kujawskie | Przelew | |
25865 | Sulińsk Daniel | Gdańsk | Przelew | |
25812 | Szafkowska Helena | Solec Kujawski | Przelew | |
24850 | Szczczepanik Grzegorz | Kraków | Przelew | |
25525 | Sztafel Krzysztof | Inowrocław | Przelew | |
23830 | Szuchowska Anna | Grudziądz | Przelew | |
25338 | Szyszko Paweł | Siedlce | Przelew | |
23894 | Świderski Dariusz | Warszawa | Przelew | |
24207 | Taran Grzegorz | Szczecinek | Przelew | |
25509 | Thorlin Robert | Scottsdale | Przelew | |
25513 | Towe Andy | Surprise | Przelew | |
25349 | Tyblewska Sandra | Elbląg | Przelew | |
25532 | Valenzuela Arlae | Mesa | Przelew | |
25503 | Van De Graaff Kamas | Mesa | Przelew | |
25828 | Walasinski MARCIN | Aleksandrow kujawski | Przelew | |
25858 | Walczak Aleksandra | Kutno | Przelew | |
25861 | Walczak Aleksandra | Kutno | Przelew | |
25402 | Wąż Sławomir | Grębocin | Przelew | |
25940 | Wielandt Krzysztof | Gdańsk | Przelew | |
24723 | Wilicka Elżbieta | Płock | Przelew | |
24041 | Wiśniewska Brygida | Toruń | Przelew | |
23766 | Wiśniewski Łukasz | Dąbrówka | Przelew | |
24020 | Wiśniewski Bartłomiej | Nowa wieś | Przelew | |
24851 | Witkowska Paulina | Szamotuły | Przelew | |
25857 | Wroblewska Martyna | Toruń | Przelew | |
24447 | Wszelak Anita | Włocławek | Przelew | |
24220 | Wysocki Jerzy | Toruń | Przelew | |
25194 | Zając Dariusz | Łysomice | Przelew | |
24475 | Zakrzewski Krzysztof | Włocławek | Przelew | |
24476 | Zakrzewski Krzysztof | Włocławek | Przelew | |
23791 | Zastawny Sebastian | Nasielsk | Przelew | |
23846 | Zastawny Sebastian | Nasielsk | Przelew | |
24228 | Ziółkowska Anna | Płońsk | Przelew | |
24523 | Zygadlewicz Dorota | Pieńki Królewskie | Przelew |
5KM Św. Mikołajów
Lista osób z odnotowaną wpłatą
ID | Nazwisko i imię | Miasto | |
---|---|---|---|
25760 | adamiak jakub | gdynia | |
25283 | Affek Mateusz | Góra | |
25842 | Andrasz Paweł | Łódź | |
25486 | Andrzejczak Krystian | Brześć kujawski | |
24885 | Andrzejewska Agnieszka | Toruń | |
24655 | Asmolkova Tatiana | Toruń | |
25599 | Bagieńska Małgorzata | Gdańsk | |
24690 | Balczerski Krzysztof | Torun | |
25009 | Banaszewska Joanna | Siekierki Wielkie | |
25010 | Banaszewski Daniel | Siekierki Wiekie | |
24981 | Baniecki Gabriel | Toruń | |
26195 | Barczak Rozalia | Iława | |
25743 | Bąk Tymoteusz | Toruń | |
26109 | Bednarska Justyna | Toruń | |
26138 | BESSER PIOTR | WARSZAWA | |
24814 | Białoszyńska Maria | Bydgoszcz | |
25150 | Bielicki Tomasz | Toruń | |
25765 | Biernacka Monika | Kowanówko | |
25227 | Bierowiec Magdalena | Toruń | |
24481 | Bieszk Julia | Józefów | |
25046 | Bigus Jan | Bolszewo | |
25124 | Bijak Cezary | Torun | |
24725 | Biniszkiewicz Grzegorz | Toruń | |
26114 | Błaszak Sławomir | Aleksandrów Kujawski | |
24079 | Błaszkowska Iwona | Toruń | |
25983 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | |
26007 | Bogdanowicz Marzena | Osielsko | |
24137 | Bolanowski Piotr | Bojano | |
25314 | Borkowska Anna | Toruń | |
25205 | Borkowski Tomasz | Torun | |
24280 | Borowiec Ewa | Toruń | |
24281 | Borowiec Robert | Toruń | |
25648 | Borowik Marta | Toruń | |
25034 | Bożejewicz Weronika | Golub-Dobrzyń | |
25282 | Brinda Grażyna | Nowy Dwór Mazowiecki | |
25548 | Broczek Jakub | Toruń | |
24572 | Brzóskiewicz Rafał | Toruń | |
24647 | Budnik Bartosz | Inowrocław | |
23659 | Bukowska Paulina | Ludomy | |
24295 | Bukowska Katarzyna | Bydgoszcz | |
24294 | Bukowski Przemysław | Bydgoszcz | |
23781 | Buszek Bartosz | Chojnice | |
25162 | Butrym Adam | Toruń | |
25234 | Butrym Izabela | Toruń | |
25116 | Buzalska Agnieszka | Bydgoszcz | |
24171 | Bystrowska Wioletta | Krotoszyn | |
26113 | Chałupczak Magdalena | Ciechocinek | |
26087 | Chmurzyńska Ewa | Bydgoszcz | |
26085 | Chmurzyński Tomasz | Bydgoszcz | |
25909 | Chrabąszczewski Daniel | Toruń | |
24488 | Chrobociński Rafał | Józefów | |
24051 | Chyb Michał | Poznań | |
25439 | Cichosz Marek | Gdańsk | |
25200 | Cieszinski Dawid | Toruń | |
25119 | Cybulski Pawel | Świecie | |
25130 | Czajka Michał | Toruń | |
24718 | Ćwiklińska Anna | BYDGOSZCZ | |
24656 | Daniszewski Eugeniusz Sławomir | Toruń | |
26062 | Dankowska Agnieszka | Toruń | |
26116 | Darnowska Małgorzata | Toruń | |
25655 | Dasiewicz Konrad | Toruń | |
26017 | Dąbkowski Maciej | TORUŃ | |
24091 | Demczuk Maciej | Poznań | |
24284 | Dębicka-Romiej Patrycja | Kruszyn Krajeński | |
25873 | Domian Paulina | Dzbenin | |
25874 | Domian Bartłomiej | Dzbenin | |
25231 | Drzazga Marta | Łomianki | |
24209 | Drzazgowska Justyna | Jeziora Wielkie | |
24810 | Drzewiecki Dariusz | Aleksandrów Kujawski | |
23671 | Dukat Bernadeta | Brodnica | |
24719 | Dul Dariusz | Cierpice | |
24986 | Durka Krzysztof | Toruń | |
23639 | Duziak Wioletta | Chełmno | |
24398 | Duziak Dawid | Chełmno | |
26166 | Dybowska Janina | TARNOWO PODGORNE | |
26167 | Dybowska Zofia | Góra | |
26164 | Dybowski Bogumił | Góra | |
26098 | Dzedzej Aniela | Świecie | |
25768 | Dziejak Michał | Występ | |
25959 | Dzięgielewska Grażyna | Toruń | |
25115 | Dzikowski Piotr | Toruń | |
24961 | Earl Antonio | Zamek Bierzglowski | |
25214 | Falgowski Łukasz | Toruń | |
24548 | Falkowska Marzena | Kikół | |
25223 | Fałczyński Paweł | Ciechocin | |
23827 | Fijorek Rafał | Warszawa | |
25027 | Filiński Karol | Golub-Dobrzyń | |
25734 | Filipek Aleksandra | Zakręt | |
25377 | Fiodorow Titinna | Sopot | |
24771 | Flank Paweł | Siechnice | |
25199 | Frąk Edyta | Toruń | |
23960 | Fydryszewska Joanna | Włocławek | |
25351 | Gadziński Rafał | Toruń | |
25560 | Gajewska Agnieszka | Toruń | |
24980 | Galwas Magda | Ryńsk | |
26046 | Gałędek Daniel | Marzęcice | |
25893 | Garg Dhruv | Warsaw | |
25715 | Gawrońska Monika | Chełmża | |
23622 | Gawrylak Beata | Piaseczno | |
24349 | Gburczyk Justyna | Grębocin | |
24931 | Gebuza Szymon | Toruń | |
24022 | Głasek Dominik | Łysomice | |
25853 | Głąbiński Szymon | Iława | |
24267 | Głodkowski Damian | Gostynin | |
25770 | Godlewski Mariusz | Toruń | |
25310 | Goljat Karolina | Toruń | |
25711 | Goljat Dawid | Toruń | |
23991 | Gornowicz Daniela | Tczew | |
25575 | Górczyński Kamil | Toruń | |
25527 | Grabowski Michał | Suchy Dwór | |
25550 | Graduszewska Wioletta | Toruń | |
25939 | Gramczewska Katarzyna | POZNAŃ | |
23910 | Grochowina Anna | Warszawa | |
25133 | Grosicki Tymon | Sucha Górna | |
25136 | Grosicki Jakub | Sucha Górna | |
25672 | Grunwald Karolina | Gdynia | |
26149 | Gruszecka Ksenia | Toruń | |
25954 | GRUŹLEWSKA AGATA | CHEŁMŻA | |
25168 | Grzywacz Maciej | Łysomice | |
24912 | Gulewska Magdalena | Toruń | |
24386 | Gurzkowski Piotr | Łódź | |
23638 | Gwizdła Adrianna | Plewno | |
24361 | Handzlik Krzysztof | Inowrocław | |
24652 | Hetman-Sil Magdalena | Kuchary | |
25542 | Holka Anna | Dubielno 19/3 | |
24199 | Hołubowicz Carolina | Suchy Las | |
24201 | Hołubowicz Sebastian | Suchy Las | |
24203 | Hołubowicz Filip | Suchy Las | |
24940 | Izbrandt Anna | Kowalewo Pomorskie | |
24903 | Jabłonowska Katarzyna | Obory | |
25735 | Jabłońska Sylwia | Jabłoń Kościelna | |
23943 | Jakubczak Marta | Toruń | |
23852 | Jakubowska Natalia | Włocławek | |
25845 | Jamroziński Michał | Wrocław | |
25006 | Janeczko Małgorzata | Warszawa | |
25900 | Jankowiak Darek | Strzelno | |
23867 | Jankowska Kornelia | Markowice | |
24824 | Jankowska Katarzyna | Rypin | |
25798 | Januszewska Julita | Bydgoszcz | |
25299 | Januszewski Jakub | Toruń | |
23903 | Jasieniecki Piotr | Koszalin | |
23663 | Jaster Hartmut | Toruń | |
24533 | JASZCZUK Jarosłąw | Braniewo | |
24534 | JASZCZUK Aneta | Braniewo | |
24939 | Jaworska Marzena | Toruń | |
25665 | Jeleń Monika | Starogard Gdański | |
25436 | Jelitto Jagoda | Gdańsk | |
25437 | Jelitto Wiktor | Gdańsk | |
25440 | Jelitto Beata | Gdańsk | |
25684 | Jeziorska Izabela | Łysomice | |
24060 | Jędrzejczak Antoni | Kutno | |
23679 | Joachimiak Mateusz | Toruń | |
26030 | Jödicke Linn | Poznan | |
25724 | Kaczmarek Artur | Toruń | |
24621 | Kaimachnikava Katerina | WARSZAWA | |
25158 | Kalinowski Marcin | Łysomice | |
25979 | Kalińska Natasza | Złotoria | |
25459 | Kaliński Paweł | Złotoria | |
25981 | Kaliński Marcel | Złotoria | |
25739 | Kaliska Lidia | Inowrocław | |
25497 | Kalotka Krzysztof | Toruń | |
25438 | Kałaska Krzysztof | Chełmża | |
23685 | Kamińska Wiktoria | Nakło nad Notecią | |
23684 | Kamiński Andrzej | Nakło nad Notecią | |
25335 | Kamiński Marek | Głogowo | |
26068 | Kamiński Filip | Włocławek | |
25551 | Kaniewska Halina | Toruń | |
25690 | Kapitańska Maryla | Mława | |
24902 | Karankowska Patrycja | Toruń | |
24186 | Karczmarczyk Adrian | Brzozówka | |
25387 | Karkoszka Milena | Tuchola | |
25389 | Karkoszka Adam | Tuchola | |
25978 | Karkoszka Maciej | Cekcyn | |
25061 | Karolak Stanislaw | sierpc | |
25651 | Karolewski Łukasz | Toruń | |
25219 | Karpiński Marek | Złotoria | |
23673 | Kasprzak Ewelina | Warszawa | |
25537 | Kazharskaya Palina | Poznan | |
25374 | Kaźmierczak Piotr | Chełmża | |
24917 | Kiełbowicz Kamil | Kowalewo Pomorskie | |
24928 | Kiełbowicz Patrycja | Kowalewo Pomorskie | |
25260 | Kiełbowicz Krzysztof | Kowalewo Pomorskie | |
25151 | Kijewski Mateusz | Toruń | |
25702 | Kiljan Anna | Olsztyn | |
23990 | Klein Kamil | Tczew | |
24992 | Klosowska Katarzyna | Poznan | |
25135 | Knietowski Mariusz | Toruń | |
25263 | Konczewska Olga | Toruń | |
24906 | Konieczka Ewelina | Rzęczkowo | |
24844 | Kosewska Alina | Toruń | |
25329 | Kossakowska Magdalena | Toruń | |
25370 | Kostkowski Radoslaw | Cierpice | |
25371 | Kostkowski Franciszek | Toruń | |
25317 | Kotas Karolina | Stajenczynki | |
24987 | Kowalak Martyna | Opalenica | |
25870 | Kowalczyk Ewa | Juszkowo | |
25315 | Kowalewski Robert | Sąsieczno | |
25207 | Kowalski Michał | Mierzynek | |
25312 | KOWALSKI RAFAŁ | TORUŃ | |
23618 | Kozaczyk Paulina | Brodnica | |
24217 | Kozak Damian | Toruń | |
24311 | Kozak Agnieszka | Józefosław | |
25134 | Kozak-Grosicka Katarzyna | Sucha Górna | |
25652 | Koziczkowska-Byrszel Dorota | Koteże | |
25749 | Krainski Marek | Toruń | |
25641 | Krajewska Katarzyna | Dobrzyń nad Wisłą | |
25688 | Krajewska Magdalena | Toruń | |
25110 | Krawiec Albert | Opalenica | |
25405 | Król Krzysztof | Toruń | |
25320 | Krusiński Dariusz | Toruń | |
25043 | Krzysiek Lena | Aleksandrów Kujawski | |
25955 | Kujawowicz Barbara | Bielsk | |
23713 | Kuratnik Serge | Toruń | |
25252 | Kurkowski Łukasz | Łysomice | |
25586 | Kurzac Karolina | Gleba | |
25554 | Kwiatkowski Adam | Toruń | |
25718 | Kwiatkowski Marcin | Chełmża | |
26003 | Kwiecień Małgorzata | Grębocin | |
23971 | Lempska Joanna | Ciechocinek | |
23973 | Lempski Jakub | Ciechocinek | |
25594 | Leśniak Łukasz | Toruń | |
26054 | Leśniewski Łukasz | Mały Głęboczek | |
25417 | Lewandowska Justyna | Strzelno | |
25555 | Lewandowski Radosław | Toruń | |
25820 | Lewandowski Jakub | Ciechocinek | |
25491 | Licznerski Jacek | Toruń | |
25530 | Lidzbarski Piotr | Rumia | |
25817 | Liedtke Przemysław | Reda | |
25460 | Ligmanowski Mateusz | Gruczno | |
24668 | Lis Alicja | Toruń | |
26008 | Lis Przemek | Cybulice Małe | |
25649 | Lisiak Alicja | Warszawa | |
25892 | Lorenc Robert | Rożno-Parcele | |
25326 | Lubański Przemysław | Toruń | |
23848 | Lubońska Romana | Kotlin | |
23849 | Luboński Waldemar | kotlin | |
25394 | Łukian Anna | Toruń | |
24453 | Machnowski Łukasz | Warszawa | |
23695 | Maćkowiak Agnieszka | Warszawa | |
25250 | Madrak-Budzińska Oliwia | Kopanino | |
25533 | Magdziarz Klaudia | Poznań | |
25153 | Majdan Małgorzata | Łubianka | |
25571 | Majerowska Karolina | Chełmża | |
25590 | Majerowski Artur | Chełmża | |
25292 | Majkowska Aleksandra | Gdynia | |
25291 | Majkowski Marcin | Gdynia | |
25905 | Makowska Danuta | Jabłonowo pomorskie | |
23802 | Malatyńska Barbara | Przyłęki | |
23612 | Malczewska Mirka | Bydgoszcz | |
24973 | Malinowska Marta | Toruń | |
25580 | Marciniak Magdalena | Toruń | |
24380 | Markiewicz Karolina | Bydgoszcz | |
24438 | Marszałek Karina | KROTOSZYN | |
24440 | Marszałek Krzysztof | Krotoszyn | |
25531 | Marszałek Przemysław | Gdynia | |
25705 | MATUSZAK IWONA | TORUŃ | |
24322 | Mazur Patrycja | Toruń | |
25891 | McCarthy John | Toruń | |
25085 | Michalak Łukasz | Mstów | |
26143 | Michalak Eryk | Leszno | |
25710 | Michalczewska Monika | Toruń | |
24935 | Mielcarz-Iwińska Martyna | Toruń | |
25989 | Mielczarek Bartosz | Toruń | |
24954 | Mieszczyński Wojciech | Iława | |
24955 | Mieszczyński Michał | Iława | |
25706 | Mikołajczak Marcin | Żnin | |
25256 | Miloch Jakub | Bydgoszcz | |
24014 | Moroz Agata | Lulkowo | |
23883 | Morozova Yuliia | TORUŃ | |
25257 | Muszyński Miłosz | Toruń | |
25204 | Nagórski Marcin | Toruń | |
26146 | NIBURSKI HIERONIM | TORUŃ | |
25903 | Niebrzydowski Bartosz | Toruń | |
24004 | Niemczyk Kasia | Skarszewy | |
25170 | Nierebiński Aleksander | Dzikowo | |
23912 | Nieslona Miriam | Gdańsk | |
24132 | Niszczota Martyna | Warszawa | |
25526 | Niścigorska Joanna | Rumia | |
24567 | Nowak Adam Piotr | Skierniewice | |
24765 | Nowak Jarek | WŁOCŁAWEK | |
24766 | NOWAK ELA | WŁOCŁAWEK | |
25666 | Nowak Michał | Toruń | |
25668 | Nowak Bartosz | Toruń | |
25667 | Nowak Jakub | Toruń | |
25669 | Nowak Kacper | Toruń | |
24547 | Nowakowska Weronika | Toruń | |
26197 | Nowicka Aldona | Toruń | |
25851 | Nycek Łukasz | Strzelno | |
23700 | Obrzanowski Maciej | Zamość | |
25736 | Ogórek Mariusz | Toruń | |
24115 | Ogrodowska Ewa | Warszawa | |
25325 | Okoniewska Katarzyna | Poznań | |
25713 | Okońska Katarzyna | Toruń | |
23616 | Okraska Justyna | Janowo | |
25976 | Olejnik Karolina | Łódź | |
25982 | Olejnik Anna | Marki | |
23608 | Olszewski Krzysztof | Kruszyn | |
25611 | Olszewski Maciej | Iława | |
25612 | Olszewski Michał | Iława | |
25966 | Ördög Domonkos | Budapest | |
25977 | Orłowska-Radecka Klaudia | Toruń | |
24744 | Osenka Paulina | Dobrzejewice | |
23739 | Osińska Beata | Toruń | |
24539 | Osiński Grzegorz | Toruń | |
25712 | Osowski Mateusz | Mała Nieszawka | |
25576 | Ostrowska Magdalena | Głogowo | |
24894 | Ostrowski Paweł | Białystok | |
24895 | Ostrowski Patryk | Białystok | |
25359 | Ożóg Jarosław | Osielsko | |
25360 | Ożóg Laura | Osielsko | |
25587 | Padlipskou Vadzim | Gdansk | |
23732 | Pająk Marta | Warszawa | |
24455 | Pakuła Michał | Radzymin | |
24457 | Pakuła Marta | Radzymin | |
25872 | Paluch Jan | Toruń | |
26033 | Paradowski Radoslaw | Torun | |
23865 | PARSZEWSKI MACIEJ | PIŁA | |
24999 | Pawlos Ewa | Toruń | |
24576 | Pawlowska Magdalena | Poznań | |
25614 | Pieńkosz-Walczak Agnieszka | Zławieś Mała | |
25911 | Pilewski Jacek | Lipno | |
25423 | Pilipczuk Jakub | Warszawa | |
25689 | Piotrowska Aleksandra | Toruń | |
25287 | Pisarek Paweł | Toruń | |
25921 | Płachta Natalia | Toruń | |
25316 | Płotecki Krzysztof | Silno | |
25476 | Pociecha Magdalena | Toruń | |
24625 | Podgórska Dominika | Włocławek | |
26037 | Podkańska Martyna | Łysomice | |
25761 | Polatowski Kacper | Słuzewo | |
25727 | Politowska Barbara | Toruń | |
25264 | Prabucka Agnieszka | Toruń | |
24630 | Prądzyński Jakub | Toruń | |
24651 | Prądzyński Piotr | Toruń | |
25754 | Prus Anna | Sławoszewek | |
24329 | Prusiński Dariusz | Świecie nad Osą | |
26108 | Przekwas Beata | Ciechocinek | |
25837 | Przyborowska Zofia | Mała Nieszawka | |
24385 | Przybył Aleksandra | Łódź | |
25619 | Przybysz Anna | Toruń | |
25639 | Przyraska Paulina | Toruń | |
24330 | Przystalska Julia | Świecie nad Osą | |
24465 | Puchlak-Ładoń Angelika | Poznań | |
25585 | Puszko Łukasz | Sokółka | |
26063 | Pyszkowska Magdalena | Kowal | |
26065 | Pyszkowski Piotr | Krzewent | |
24084 | Pytlik Dariusz | Dąbrowa Górnicza | |
25501 | Radomska Karolina | Papowo Biskupie | |
24923 | Rapsiewicz Adrian | Golub-Dobrzyń | |
25330 | Redmerski Dawid | Toruń | |
24751 | Robaczewski Łukasz | Toruń | |
25583 | Robaczewski Rafał | Lubicz Dolny | |
23832 | Robinson David | WŁOCŁAWEK | |
25373 | Rogowska Justyna | Poznań | |
25490 | Romański Mateusz | Izabelin C | |
25001 | Roszak Ewa | Jarocin | |
25393 | Roszak Anna | Toruń | |
25353 | Różycka Klaudia | Lubicz | |
23944 | Różycki Mikołaj | Toruń | |
25354 | Różycki Paweł | Lubicz | |
25574 | Rutecki Mariusz | Ciechocinek | |
25267 | Rybkiewicz Marcin | Toruń | |
25268 | Rybkiewicz Tymon | Toruń | |
25269 | Rybkiewicz Natalia | Toruń | |
25271 | Rybkiewicz Jakub | Toruń | |
25825 | Rzeszotarska Alelsandra | Niemcz | |
25504 | Sadowska Katarzyna | Toruń | |
24670 | Saldat Marta | Toruń | |
25623 | Santorek Bartosz | Różankowo | |
25403 | serap sinem | Bydgoszcz | |
23949 | Seroka Jerzy | Gdańsk | |
23950 | Seroka Barbara | Gdańsk | |
26126 | Seyyah Birsen Irem | Warsaw | |
24021 | Siemiradzka-Głasek Justyna | Łysomice | |
25694 | Siepak Ewa | Mała Nieszawka | |
24136 | Sikora Anna | Bojano | |
24653 | Sil Dariusz | Kuchary | |
26131 | Siwiec Monika | Toruń | |
25685 | Słowikowska Alicja | Wiśniewo | |
25602 | Smoliński Sebastian | Nidzica | |
25980 | Smuczyńska Paulina | Gdańska | |
23772 | Smułka Patryk | Bydgoszcz | |
24439 | Snarski Paweł | Bydgoszcz | |
25324 | Sobczyk Joanna | Toruń | |
24638 | Sobocińska Anna | Toruń | |
24993 | Sobolewski Sebastian | Toruń | |
25969 | SOMINKA NATALIA | STRASZYN | |
25172 | Sowa Paweł | Toruń | |
25016 | Stachyra Przemysław | Chełmża | |
24952 | Stanirowska-Michalak Weronika | Mstów | |
24898 | Staśkiewicz Aleksandra | Torun | |
25758 | Stefaniak Marceli | krotoszyn | |
24344 | Stramek Marta | Olsztyn | |
25113 | Strużyński Michał | Toruń | |
24422 | STRZYŻEWSKA JOANNA | Bydgoszcz | |
25815 | Stubińska Emilia | Reda | |
25311 | Sudoł Tomasz | Obrowo | |
25419 | Sumińska Emilia | Toruń | |
24077 | Syguła Mateusz | Warszawa | |
25790 | Syguła Kacper | Michałowice-Wieś | |
24781 | Sypytkowska Katarzyna | Gdańsk | |
24346 | Szajerka Tadeusz | Złotniki | |
26101 | Szauer Monika | Bojano | |
24270 | Szczerba Krzysztof | Bydgoszcz | |
24617 | Szeliga Adrianna | Choczewo | |
24429 | Szkurłat Adam | Łódź | |
24774 | Szramowska Izabella | Toruń | |
23803 | Sztafij Bartłomiej | Toruń | |
23625 | Szulc Kamil | Lubawa | |
25922 | Szuszczykiewicz Marta | Toruń | |
25654 | Szymańska Anna | Toruń | |
23826 | Ścibiorek Arkadiusz | Łódź | |
24414 | Talarczyk Tomasz | Toruń | |
25691 | Tejer Jakub | Łysomice | |
25816 | Tetloch Arkadiusz | TORUŃ | |
25818 | Tetloch Wojciech | TORUŃ | |
24934 | Tomasik Filip | Obrowo | |
25748 | Tomczyk Radosław | Gniezno | |
24497 | Trzciński Krzysztof | Bydgoszcz | |
26169 | Trzopek Grzegorz | Świecie | |
25577 | Trzpil Ewa | Torun | |
25716 | Trzpil Bartłomiej | 87-100 | |
26018 | Tyx-Dąbkowska Małgorzata | TORUŃ | |
25331 | Urbaniak Bartosz | Berlin | |
25553 | Urbanowska Aleksandra | Toruń | |
25152 | Urbański Łukasz | Toruń | |
26035 | Urlich Feliks | Toruń | |
26036 | Urlich Tomasz | Toruń | |
24937 | Villafañe Francisco | Łódź | |
24435 | Walczuk Malgorzata | Biala Podlaska | |
25936 | Walenciak Marcin | Łódź | |
25938 | Walenciak Michał | Łódź | |
26053 | Walewski Andrzej | Inowrocław | |
25695 | Warmbier Aleksandra | Toruń | |
25251 | Waryszak Marcin | Warszawa | |
23674 | Wasiulewski Wojciech | Warszawa | |
24916 | Wawrzeńczyk Karolina | Warszawa | |
25949 | Weber Krzysztof | Toruń | |
25512 | Węglarz Justyna | Toruń | |
25616 | Węgrzynowska Barbara | Toruń | |
25332 | Widera Agnieszka | Berlin | |
25244 | Widzińska Ania | Wąbrzeźno | |
25605 | Wieczorek Arkadiusz | Gdańsk | |
24716 | Wielgosz Krzysztof | Bydgoszcz | |
25413 | Wieszczek Ameta | Grebocin | |
25827 | Wilamowski Tymon | Toruń | |
24767 | WILEWSKA - DOCHIER NATALIA | WŁOCŁAWEK | |
24936 | Winiarska Magdalena | Toruń | |
24958 | Winiarska Wiktoria | Cegielnik | |
25489 | Wiśniewska Jolanta | Toruń | |
24758 | Włodarczyk Emil | Poznań | |
23601 | Wojciechowski Wojciech | TORUŃ | |
25477 | Wojciechowski Rafał | Toruń | |
25579 | Wojciechowski Karol | Chełmonie | |
25613 | WOJCIECHOWSKI WALDEMAR | TORUŃ | |
23992 | Wojdyło Dorota | Toruń | |
25910 | Wolf Józef | Toruń | |
25395 | Wolski Karol | Poznań | |
25072 | Woźniak Karolina | Warszawa | |
25660 | Woźniak Grzegorz | Toruń | |
24563 | Wójcik Magdalena | Łódź | |
26125 | Wójt Lidia | Skierniewice | |
25140 | Wójtych Robert | Poznań | |
25541 | Wroniewicz Magdalena | Toruń | |
23952 | Wróblewska Irmina | Zamek Bierzgłowski | |
25869 | Wujczyk Piotr | Tomnice | |
26005 | Zacharenko Hanna | Mogilno | |
26006 | Zacharenko Marcin | Mogilno | |
26174 | zacharzyńska Katarzyna | lublin | |
25624 | Zadroziński Jakub | Toruń | |
23757 | Zadura Mariusz | Brodnica | |
25187 | ZAJĄC LESZEK | TORUŃ | |
26110 | Zajączkowski Marcin | Ciechocinek | |
25262 | Zakrzewski Andrzej | Czarne-Błoto | |
25191 | Zarębski Witold | Golub Dobrzyń | |
24513 | ZASADA Ewa | Włocławek | |
25714 | Zawadzki Marcin | Osiek nad Wisłą | |
25731 | Zawieja Jan | Toruń | |
24120 | Zebrakowski Artur | Trzebownisko | |
25643 | Zielińska Katarzyna | Kaliska | |
23978 | Ziółkowski Tomasz | Sztum | |
25998 | Zmyślony Andrzej | Milicz | |
25564 | Zochniak Anna | Piastów | |
24772 | Zuchowska Agata | Wrocław | |
24941 | Żuławska Agnieszka | Kowalewo Pomorskie | |
24577 | Żyłkowski Jarek | Toruń |
5KM Św. Mikołajów
Lista osób bez wpłaty
ID | Nazwisko i imię | Miasto | Opcje | |
---|---|---|---|---|
23697 | Ambroży Mateusz | Stare Lipiny | Przelew | |
24372 | Ambroży Mateusz | Stare Lipiny | Przelew | |
24799 | Art Jacek | Torun | Przelew | |
23914 | Badaczewski Marcin | Solec Kujawski | Przelew | |
23915 | Badaczewski Marcin | Solec Kujawski | Przelew | |
26115 | Bednarska Justyna | Toruń | Przelew | |
24479 | Bieszk Julia | Jozefów | Przelew | |
24480 | Bieszk Julia | Józefów | Przelew | |
24969 | Błażejewski Marcin | Toruń | Przelew | |
24646 | Budnik Bartosz | Inowrocław | Przelew | |
25540 | Bukowska Paulina | Ludomy | Przelew | |
24603 | Ciesielska Lucyna | Toruń | Przelew | |
25918 | Demisheva Olena | Toruń | Przelew | |
24763 | DENKIEWICZ jacek | zawidz | Przelew | |
24632 | Dittmann Małgorzata | Toruń | Przelew | |
25730 | Dobrzeniecki Dariusz | Skępe | Przelew | |
26028 | Flis Grzegorz | Toruń | Przelew | |
25814 | Florkowski Michal | Toruń | Przelew | |
24071 | Gabrielczyk Marcin | Toruń | Przelew | |
24319 | Gabrielczyk Marcin | Toruń | Przelew | |
23922 | Galinski Jakub | Siernicze Małe | Przelew | |
24050 | Galinski Jakub | Siernicze Małe | Przelew | |
23655 | Gołębiewska Anna | Wrocław | Przelew | |
26059 | Górka Sebastian | Toruń | Przelew | |
26198 | Górski Michał | Toruń | Przelew | |
25519 | Hordyk Elżbieta | Silno | Przelew | |
25780 | Iwaniewicz Michal | Bydgoszcz | Przelew | |
25470 | Jakowski Paweł | Toruń | Przelew | |
24818 | Jankowska Katarzyna | Rypin | Przelew | |
25797 | Januszewska Julita | Bydgoszcz | Przelew | |
24942 | Jaworska Marzena | Toruń | Przelew | |
25517 | Jędrzejczak Ewelina | Grębocin | Przelew | |
23902 | Kaliska Lidia | Inowrocław | Przelew | |
24336 | kanda ireen | krakow | Przelew | |
25224 | Karpiński Marek | Złotoria | Przelew | |
25608 | Kaźmierczak Aleksandra | Włocławek | Przelew | |
24271 | Kaźmierski Damian | Toruń | Przelew | |
24650 | Kieszkowska Katarzyna | Łódź | Przelew | |
23876 | Kiprijanovski Wiktoria | Toruń | Przelew | |
24195 | Kisicka Marta | Ełganowo | Przelew | |
24612 | Knapik Mariusz | Częstochowa | Przelew | |
25635 | Knitter Patryk | Toruń | Przelew | |
25399 | Konkowski Adam | Toruń | Przelew | |
23828 | Kowalska Kasia | Łysomice | Przelew | |
23617 | Kozaczyk Paulina | Brodnica | Przelew | |
23719 | Koziorowicz Martyna | Włocławek | Przelew | |
24634 | Kruszewski Łukasz | Toruń | Przelew | |
25018 | Krzyżanowska Daria | Toruń | Przelew | |
24054 | Kubacka Aleksandra | Toruń | Przelew | |
23940 | Kubiak Błażej | Piechcin | Przelew | |
24514 | Kubiak Magdalena | Bydgoszcz | Przelew | |
24389 | Kubiatowicz Kinga | Skoki | Przelew | |
25941 | Kujawowicz Barbara | Bielsk | Przelew | |
26181 | Kuratnik Serge | Toruń | Przelew | |
25510 | Laskowska Weronika | Łubianka | Przelew | |
24263 | Lemke Anna | Cegielnik | Przelew | |
25516 | Lisewska Lucyna | Toruń | Przelew | |
25518 | MACHALEWSKA MONIKA | TORUŃ | Przelew | |
23982 | Maciejewski Maurycy | Poznań | Przelew | |
24017 | Majchrzak Mariusz | Gałkówek Duży | Przelew | |
26090 | małaczewski jakub | gdynia | Przelew | |
25581 | Marciniak Magdalena | Toruń | Przelew | |
24495 | Marcinkowski Rafał | Lipno | Przelew | |
25647 | Markowski Artur | Toruń | Przelew | |
26096 | NIBURSKI HIERONIM | TORUŃ | Przelew | |
23792 | Niemczyk Kasia | Skarszewy | Przelew | |
26196 | Nowicka Aldona | Toruń | Przelew | |
23928 | Okoniewska Katarzyna | Poznań | Przelew | |
24568 | Okoniewska Katarzyna | Poznań | Przelew | |
26170 | Olesiński Krzysztof | Włocławek | Przelew | |
24196 | Omelin Max | Warszawa | Przelew | |
25514 | Ostrowski Waldemar | Toruń | Przelew | |
23934 | Pawlak Marcelina | Kraków | Przelew | |
24853 | Pawłowska Violetta | Poznań | Przelew | |
23779 | Piankowska Joanna | Kościerzyna | Przelew | |
25886 | Piasek Adrianna | Warszawa | Przelew | |
26080 | Pilewski Tomasz | Toruń | Przelew | |
24753 | Piotrowski Norbert | Krotoszyn | Przelew | |
24712 | Pluciennik Milena | Torun | Przelew | |
25524 | Pniewski Jan | Toruń | Przelew | |
25254 | Prabucka Agnieszka | Toruń | Przelew | |
24949 | Prichacz Karolina | Toruń | Przelew | |
25637 | Pucińska Agnieszka | Lubicz Górny | Przelew | |
24083 | Pytlik Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Przelew | |
24105 | Róż Patryk | Ciechanów | Przelew | |
25838 | Rybicki Artur | Bydgoszcz | Przelew | |
23945 | Ryżowicz Monika | Gdynia | Przelew | |
24721 | Rzeszkowicz Krzysztof | Toruń | Przelew | |
24108 | Sadkowski Wojciech | Kraków | Przelew | |
24007 | Samajauskas Rolandas | Kaunas | Przelew | |
24827 | Samajauskas Rolandas | Kaunas | Przelew | |
25397 | Schmelter Wiktoria | Bydgoszcz | Przelew | |
24190 | Sikora Karolina | Jastrząb | Przelew | |
24193 | Sikora Paweł | Jastrząb | Przelew | |
25521 | Smith Garrett | Prescott | Przelew | |
24420 | Snarski Paweł | Bydgoszcz | Przelew | |
24357 | Sokołowska Joanna | Toruń | Przelew | |
25859 | Spollen Behrens Sven | Warsaw | Przelew | |
25860 | Spollen Behrens Sven | Warsaw | Przelew | |
24407 | Spyra Julia | Studzienice | Przelew | |
24354 | Synak Sylwia | Grudziądz | Przelew | |
24345 | Szajerka Tadeusz | Złotniki | Przelew | |
24375 | Toporowska Magdalena | Śmielin | Przelew | |
25515 | Towe Andy | Surprise | Przelew | |
25378 | Ukrainska Inna | Gdańsk | Przelew | |
25036 | Urbaniak Bartosz | Berlin | Przelew | |
24538 | Walterski Sławomir | Toruń | Przelew | |
24135 | Wanecka Małgorzata | Zławieś Wielka | Przelew | |
23897 | Wawrzyniak Milena | Inowrocław | Przelew | |
25037 | Widera Agnieszka | Berlin | Przelew | |
24711 | Wieszczek Aneta | Grebocin | Przelew | |
25412 | Wieszczek Ameta | Grebocin | Przelew | |
24219 | Więzowska Joanna | Strzelno | Przelew | |
26161 | Wiśniewski Andrzej | Otwock | Przelew | |
26162 | Wiśniewski Andrzej | Otwock | Przelew | |
26163 | Wiśniewski Andrzej | Otwock | Przelew | |
24700 | Wojciechowski Sławomir | Lubicz Dolny | Przelew | |
26107 | XU YANGLIU | Toruń | Przelew | |
25782 | Yakovenko Nataliia | Toruń | Przelew | |
25788 | Yakovenko Nataliia | Toruń | Przelew | |
25789 | Yakovenko Dariia | Toruń | Przelew | |
26015 | Yatsiv Yana | Torun | Przelew | |
23758 | Zadura Justyna | Brodnica | Przelew | |
26064 | Zamojski Daniel | Dobrzejewice | Przelew | |
24733 | Żołnierczyk Katarzyna | Gdańsk | Przelew |
5 km Nordic Walking
Lista osób z odnotowaną wpłatą
ID | Nazwisko i imię | Miasto | |
---|---|---|---|
25026 | Aleksandrovich Natallia | Torun | |
24704 | Bednarczyk Anna | Tleń | |
23837 | Bekier Wioletta | Brodnica | |
23645 | Bigalke Stanisław | Bydgoszcz | |
25226 | Bilińska Anna | Kowalewo Pomorskie | |
25276 | Binaszewska Emilia | Toruń | |
25487 | Borlik Marta | Kamień Krajeński | |
24585 | Borowicz Maciej | Bugaj | |
25333 | Bratkowska Agata | Aleksandrow Kujawski | |
23966 | Buczyńska Mirosława | Toruń | |
25444 | Czapska Sylwia | Toruń | |
23939 | Czech Hanna | Toruń | |
25999 | Czerwińska Malgorzata | Toruń | |
24511 | Drozdowska Marzenna | Lubicz | |
25181 | Dygasiewicz Monika | Dębowa Łąka | |
25169 | Dyrda Marek | Silno | |
25177 | Dyrda Anna | Silno | |
25188 | Falęcikowska Anna | Toruń | |
25216 | Falgowska Alina | Toruń | |
24880 | Falkowska Justyna | Kowalewo Pomorskie | |
25186 | Falkowska Anna | Wąbrzeźno | |
25101 | Fot Iwona | Gdańsk | |
24289 | Gajc Magdalena | Zacharzyn | |
25013 | Gawska Kamila | Toruń | |
24728 | Gosik-Suchocka Anetta | Nowe Miasto Lubawskie | |
25584 | GÓRNICKA MILENA | TORUŃ | |
23759 | Grabarczyk Bożysława | Musuły | |
23761 | Grabarczyk Anna | Zadzim | |
23763 | Grabarczyk Jakub | Łódź | |
24908 | Gregorczyk Małgorzata | Toruń | |
23624 | HAŁAS Izabella | Wrocław | |
25273 | Henclewska Ewa | Inowrocław | |
25698 | IGŁOWSKA HALINA | Toruń | |
25917 | Januszewska Martyna | Bydgoszcz | |
23648 | Jaros Katarzyna | Piaseczno | |
25185 | Jarosz Anna | Lubicz Dolny | |
24348 | Jażdżewski Kacper | Czersk | |
24409 | Jesionowski Marcin | Warszawa | |
26081 | Jędrzejczak Judyta | Toruń | |
25832 | Jurczak Karolina | Warszawa | |
26189 | Kaczyńska Agnieszka | Toruń | |
25077 | Kaletta Marta | Toruń | |
24739 | Kalinowska Anna | Nowe Miasto Lubawskie | |
24886 | Kaliszewska Katarzyna | Toruń | |
25228 | Kamela Magdalena | Toruń | |
25442 | Kamińska Daria | Łubianka | |
25732 | Karankevich Iryna | Torun | |
23869 | Karolczak Katarzyna | Markowice | |
25233 | Kaszubska Ewa | Kowalewo Pomorskie | |
25596 | Kempińska Ewelina | Brzozówka | |
25793 | Kłobukowska Kinga Monika | Cierpice | |
25220 | Kniat Aleksandra | Toruń | |
24717 | Knitter Bożena | Bydgoszcz | |
25050 | Kosewska Hanna | Toruń | |
25051 | Kosewska Zofia | Toruń | |
25052 | Kosewski Jarosław | Toruń | |
25137 | Koval Olena | Toruń | |
23881 | Kryger Aneta | Poznań | |
25589 | Krysiński Dariusz | Stary Toru | |
24218 | Krzyżanowski Mariusz | Toruń | |
24310 | Kurdel-Krysiak Zuzanna | Piaseczno | |
24546 | Lassota Tomasz | Toruń | |
24550 | Lassota Irena | Toruń | |
24552 | Lassota Marek | Toruń | |
25896 | Leis Kamil | Toruń | |
25201 | Lemańska Monika | Toruń | |
25259 | Lemański Marcin | Toruń | |
25189 | Leśniak Aleksandra | Kowalewo Pomorskie | |
25014 | Leśnik Agnieszka | Lisewo | |
25069 | Leśnik Klaudia | Grudziądz | |
25598 | Lewandowska Marlena | Grębocin | |
24890 | Lewandowska Zuzanna | Złotoria | |
24443 | Łada Monika | WARSZAWA | |
24887 | Łukaszewska Aleksandra | Toruń | |
26099 | Machowska Ewa | Różankowo | |
25935 | Macoch Paweł | Olsztyn | |
25275 | Majchrzak Piotr | Toruń | |
25184 | Malinowska Marzena | Kowalewo Pomorskie | |
23997 | Małszko-Giersz Anna | Bydgoszcz | |
25511 | Marzec Angelika | Poznać | |
25190 | Matiasik Agnieszka | Kowalewo Pomorskie | |
23965 | Mądry Anna | Toruń | |
25880 | Meller Renata | Toruń | |
24915 | Mezenska Malgorzata | Torun | |
26133 | Męcfel Anna | Przytoczna | |
26134 | Męcfel Małgorzata | Przytoczna | |
23807 | Mikosz Ewa | Gdynia | |
25455 | Mikosz Lukasz | Gdynia | |
25466 | Młynarek Aneta | Nakło | |
26192 | Młynarek Szymon | Występ | |
23859 | Mróz Anna | Bobrowiec | |
24884 | Murawska Elżbieta | Toruń | |
25794 | Muzyczyszyn Katarzyna | Cierpice | |
25192 | Nowak Patrycja | Dębowa Łąka | |
25222 | Olszewska Dorota | Kowalewo Pomorskie | |
25343 | OWCZARCZYK AGNIESZKA | OBORY | |
24240 | Panek Elwira | Lębork | |
24379 | Parzychowska Ewa | Lajski | |
24024 | Piasek Anna | Ostrołęka | |
25887 | Piasek Adrianna | Warszawa | |
24883 | Pieczyńska Elżbieta | Różankowo | |
25183 | Piszczór Elżbieta | Wąbrzeżno | |
25180 | Pokora Aleksandra | Golub-Dobrzyń | |
25508 | Prusaczyk Alicja | Toruń | |
24705 | Radtkie Ewa | Tleń | |
24904 | REDMER MONIKA | OSIEK NAD WISŁĄ | |
23764 | Rek Dominika | Łódź | |
25604 | Reszke Iwona | Toruń | |
23742 | Rogińska Dorota | Chotomów | |
24001 | Rogiński Marek | Chotomów | |
25934 | Rogiński Michał | Chotomów | |
23714 | Safonava Tatsiana | Toruń | |
25361 | Sitarek Katarzyna | Toruń | |
25301 | Słupczewska Zuzanna | Łysomica | |
24292 | Stelter Marzena | Zacharzyn | |
24881 | Sumara Monika | Toruń | |
26100 | Szachewicz Krzysztof | Różankowo | |
26103 | Szauer Radosław | Bojano | |
24803 | Szmigiro Julia | Toruń | |
24610 | Szrejter Izabela | Toruń | |
24920 | Śledziejowska Agnieszka | DOBRZEJEWICE | |
23841 | Śliwińska Agnieszka | Gronowo | |
23840 | Śliwiński Maja | Gronowo | |
25366 | Tober Katarzyna | Grębocin | |
25709 | Tomczak Mateusz | Serby | |
24011 | Weber Dorota | Toruń | |
24888 | Wieczorkowska-Suduł Kamila | Obrowo | |
25248 | Wielich Halina | Inowroclaw | |
26067 | Wiśniewski Andrzej | Otwock | |
25171 | WŁODKOWSKA ALEKSANDRA | Toruń | |
25597 | Wojciechowski Kamil | Toruń | |
23835 | Woniakowski Czesław | Bydgoszcz | |
25454 | Wódecka Anna | 87-100 | |
25552 | Zabielski Wojciech | Bojano | |
25265 | Zduńska Monika | Toruń | |
23668 | Ziółkowska Małgorzata | Toruń | |
23669 | Ziółkowska Ewelina | Toruń | |
26079 | Żytkowska Marta | Toruń | |
24989 | Żytkowski Andrzej | Biała Podlaska |
5 km Nordic Walking
Lista osób bez wpłaty
ID | Nazwisko i imię | Miasto | Opcje | |
---|---|---|---|---|
23836 | Bekier Wioletta | Brodnica | Przelew | |
23936 | Czech Hanna | Toruń | Przelew | |
24635 | Drzazgowska Aneta | Strzelno | Przelew | |
25255 | ere erer | ere | Przelew | |
23762 | Grabarczyk Jakub | Łódź | Przelew | |
24408 | Jesionowski Marcin | Warszawa | Przelew | |
24306 | Jóźwiak Beata | Łubianka | Przelew | |
26188 | Kaczyńska Agnieszka | Toruń | Przelew | |
25578 | Kamińska Daria | Łubianka | Przelew | |
24320 | Klajbor Mariusz | Czersk Świecki | Przelew | |
25843 | korpalska Magda | Toruń | Przelew | |
25078 | Kosewski Wacław | Toruń | Przelew | |
25210 | Leśniak Aleksandra | Kowalewo Pomorskie | Przelew | |
24043 | Lis Ala | Toruń | Przelew | |
25000 | Liszcz Ewa | Toruń | Przelew | |
24757 | Maciejewska Anna | Topólka | Przelew | |
24328 | Parzychowska Ewa | Łajski | Przelew | |
24979 | PAWŁOWSKA SYLWIA | TORUŃ | Przelew | |
25854 | Rekiel Damian | Toruń | Przelew | |
25357 | Szrejter Izabela | Toruń | Przelew | |
24900 | Szymańska Jolanta | Toruń | Przelew | |
25239 | Świerska Karolina | Toruń | Przelew | |
23643 | Tybuszewski Janusz | Toruń | Przelew | |
25274 | Zaitseva Tetiana | Golub-Dobrzyń | Przelew |
Bieg Mikołajka 3 – 4 lat (2020-2019) – 60 m
Lista osób z odnotowaną wpłatą
ID | Nazwisko i imię | Miasto | |
---|---|---|---|
26004 | Bąk Nikola | Toruń | |
24836 | Biczysko Aniela | Poznań | |
25632 | Bielawski Grzegorz | Gdynia | |
24029 | Bielski Franciszek | Toruń | |
25033 | Błahyj Leon | Grębocin | |
25914 | Buczkowska Blanka | Chełmno | |
26145 | Calewski Wiktor | Toruń | |
24762 | Celmer Maja | Ciechocinek | |
26194 | Chylewski Fabian | Chełmża | |
26182 | Czubkowski Nikodem | Toruń | |
23795 | Deaki Kornelia | Starogard Gdański | |
24089 | Demczuk Zofia | Poznań | |
25875 | Domian Filip | Dzbenin | |
25975 | Drzazga Bartłomiej | Łomianki | |
25355 | Elwertowska Julia | Warszawa | |
25961 | Frankowski Seweryn | Obrowo | |
25297 | Gabarska Maja | Warszawa | |
25675 | Grunwald Aleksander | Gdynia | |
26201 | Gruźlewska Krysia | Toruń | |
25465 | Grzeszkowiak Maja | Toruń | |
24913 | Gulewski Mikołaj | Toruń | |
24591 | Ide Martyna | Tomnice | |
25807 | Ingram Filip | Chełmża | |
25850 | Jaguś Oliwia | Warszawa | |
23887 | Jakubowska Oliwia | Włocławek | |
23591 | Jung Ryszard | Toruń | |
24778 | Kaszycki Gabriel | Toruń | |
25148 | Klugiewicz Kinga | Przysiek | |
24807 | Kovaliova Victoria | Piaseczno | |
25023 | Lackowski Franciszek | Złotoria | |
26158 | Lewandowski Leon | Głogowo | |
24817 | Łangowski Franciszek | Chojnice | |
25322 | Maguza Lilianna | Toruń | |
24793 | Mazur Tymon | Grudziądz | |
24266 | Murawka Wojciech | Kusowo | |
25786 | Orzechowski Jan | Toruń | |
25379 | Paczkowski Filip | Toruń | |
24491 | Piotraszewski Szymon | Włocławek | |
24305 | Prokop Gabriela | Toruń | |
24130 | Rydlewski Wiktor | Toruń | |
24801 | Rzepka Dominik | Torun | |
25947 | Sarzyńska Pola | Toruń | |
24831 | Sawicz Mila | Pępowo | |
26185 | Siekierski Franciszek | Czernikowo | |
26002 | Sołtyszewska Kaja | Toruń | |
23706 | Sośnicki Dawid | Sulechów | |
24975 | Staniszewski Zachary | Toruń | |
24865 | Suwart Zofia | Poznań | |
25756 | Szmigiro Aleksander | Toruń | |
24616 | Tomiałojć Artur | Toruń | |
25546 | Urbaniak Timon | Berlin | |
26010 | Wieczorkowski- Araujo Leon | Toruń | |
24473 | Woźniak Bianka | Toruń | |
25258 | Zawadzki Jan | Łubianka | |
24006 | Zdunek Rozalia | Warszawa | |
25776 | Żarecki Juliusz | Obrowo | |
25567 | Żeśko Jaśmina | Toruń |
Bieg Mikołajka 3 – 4 lat (2020-2019) – 60 m
Lista osób bez wpłaty
ID | Nazwisko i imię | Miasto | Opcje | |
---|---|---|---|---|
24597 | Frankiewicz Antoni | Lulkowo | Przelew | |
26077 | Grembocki Marcel | Toruń | Przelew | |
26078 | Grembocki Marcel | Toruń | Przelew | |
26122 | Grużlewska Krystyna | Toruń | Przelew | |
26069 | Grużlewski Henryk | Toruń | Przelew | |
25385 | Junik Antonina | Reda | Przelew | |
24738 | Kilkowska Marcelina | Bydgoszcz | Przelew | |
26153 | Lewandowski Leon | Głogowo | Przelew | |
23775 | Przekwas Maja | Aleksandrów Kujawski | Przelew | |
23933 | Stawisińska Julia | Włocławek | Przelew | |
23658 | Szewczyńska Gabriela | Ludomy | Przelew | |
23817 | Zdunek ROZALIA | Warszawa | Przelew |
Bieg Mikołajka 5 – 7 lat (2018-2016) – 100 m
Lista osób z odnotowaną wpłatą
ID | Nazwisko i imię | Miasto | |
---|---|---|---|
24813 | Bartold Paweł | Płock | |
24048 | BIERNACKI Aleksander | Żołędowo | |
25032 | Błahyj Zosia | Grębocin | |
26044 | Błociński Kacper | Stary Toruń | |
25127 | Bonzelewski Oliwier | Toruń | |
25629 | Byrszel Kacper | Koteże | |
26193 | Chylewska Natalia | Chełmża | |
26088 | Czaplewski Tymon | Toruń | |
25253 | Dałek Aleksander | Toruń | |
23796 | Deaki Aureliusz | Starogard Gdański | |
24090 | Demczuk Marysia | Poznań | |
25856 | Dergay Nika | Warszawa | |
25309 | EGOROVA NINA | WARSZAWA | |
25102 | Fot Agnieszka | Gdańsk | |
24506 | Frankowska Lilianna | Obrowo | |
24242 | Furman Piotr | Piła | |
23839 | Głowacki Maksymilian | Żołędowo | |
25926 | Górliński Ignacy | Zbąszyń | |
24569 | Górny Filip | Bydgoszcz | |
26200 | Gruźlewska Basia | Toruń | |
26202 | Gruźlewska Ksenia | Toruń | |
26203 | Gruźlewski Heniu | Toruń | |
25163 | Grzywacz Witold | Łysomice | |
25015 | Jeleń Szymon | Gdański | |
25364 | Kacprzak Amelia | Warszawa | |
25303 | Kaczmarek Nikodem | TORUŃ | |
24779 | Kaszycki Julian | TORUŃ | |
25984 | Kłosowski Michael | Toruń | |
24202 | Korzeniowski Szymon | Toruń | |
23885 | Kostka Anastazja | Międzyrzec Podlaski | |
24806 | Kovaliova Kseniya | Piaseczno | |
25864 | Kroskowski Szymon | Pigża | |
25044 | Krzysiek Hanna | Aleksandrów Kujawski | |
24474 | Kulak Borys | Oleśnica | |
24752 | Kurczewska Natalia | Toruń | |
24273 | Kuźmińska Jagoda | Włocławek | |
23974 | Lempski Antoni | Ciechocinek | |
26157 | Lewandowska Lena | Głogowo | |
24816 | Łangowski Antoni | Chojnice | |
24454 | Machnowska Zuzanna | Warszawa | |
26179 | Majewska Matylda | Toruń | |
24991 | Makowiecki Jakub | Warszawa | |
25484 | Maszlanka Hanna | Bydgoszcz | |
25485 | Maszlanka Stanisław | Bydgoszcz | |
24036 | Mielcarek Pola | Płońsk | |
25004 | Mielcarek Pola | Płonsk | |
25414 | Moszczyńska Zoja | Wrocław | |
24275 | Mrotek Filip | Kruszyn Krajeński | |
24276 | Mrotek Kacper | Kruszyn Krajeński | |
25787 | Orzechowski Leon | Toruń | |
24631 | Pachut Zuzanna | Bydgoszcz | |
26171 | Piekarski Anastazy | Toruń | |
25562 | Pińkowski Marcel | Aleksandrów kujawski | |
26173 | Popleta Anhelina | Torun | |
24304 | Prokop Stanisław | Toruń | |
25881 | Pustułka Leon | Toruń | |
24574 | Pyś Leon | Łubianka | |
26055 | Radtke Jan | Grudziądz | |
25930 | Rojek Łucja | Toruń | |
23860 | Sadoch Bartosz | Warszawa | |
24672 | Saldat Marcel | Toruń | |
24680 | Saldat Helena | Toruń | |
24830 | Sawicz Mieszko | Pępowo | |
24561 | Seitaridou Zoi | Warszawa | |
24562 | Seitaridou Charikleia | Warszawa | |
26184 | Siekierska Aleksandra | Czernikowo | |
24583 | Sinila Adel | Piastów | |
23707 | Sośnicki Filip | Sulechów | |
24974 | Staniszewski Teodor | Toruń | |
24165 | Szczepański Mateusz | Ciechanów | |
23889 | Szewczyńska Gabriela | Ludomy | |
24430 | Szkurłat Franciszek | Łódź | |
25965 | Szymczak Olga | Poznań (Poznań-Nowe Miasto) | |
25970 | Szynkiewicz Emilia | Toruń | |
25971 | Szynkiewicz Maciej | Toruń | |
24658 | Świątek Łukasz | toruń | |
23920 | Tarkowska Łucja | Brzozówka | |
24615 | Tomiałojć Wiktor | Toruń | |
23855 | Walczak Borys | Stryków | |
24519 | Wieczorek Wiktoria | Dąbrówka | |
25064 | Wojciechowska Marcelina | Toruń | |
25063 | Wojciechowski Antoni | Toruń | |
25778 | Wystraszewski Lucjan | Obrowo | |
24856 | Wziętek Mikołaj | Toruń | |
26183 | Zielińska Anna | Łódź | |
23665 | Ziółkowski Szymon | Toruń |
Bieg Mikołajka 5 – 7 lat (2018-2016) – 100 m
Lista osób bez wpłaty
ID | Nazwisko i imię | Miasto | Opcje | |
---|---|---|---|---|
25566 | Bilski Aleksander | Grudziądz | Przelew | |
24365 | Borowska Michalina | Włocławek | Przelew | |
23844 | Chorążak - Różycka Gaja | Wybcz | Przelew | |
24675 | Dera Mikołaj | Goręczyno | Przelew | |
26076 | Grembocka Zuzanna | Toruń | Przelew | |
26071 | Grużlewska Ksenia | Toruń | Przelew | |
26121 | Grużlewska Barbara | Toruń | Przelew | |
26139 | Imparatel Gleb | Torun | Przelew | |
26140 | Imparatel Gleb | Torun | Przelew | |
26141 | Imparatel Gleb | Torun | Przelew | |
23870 | Jankowski Franciszek | Markowice | Przelew | |
24715 | Jeleń Szymon | Starogard Gdański | Przelew | |
24088 | Kasprzak Amelia | Owinska | Przelew | |
24873 | Kościołowsk Rozalia | Toruń | Przelew | |
24515 | Kubiak Jan | Bydgoszcz | Przelew | |
26152 | Lewandowska Lena | Głogowo | Przelew | |
23825 | Polanowska Nela | Konin | Przelew | |
26172 | Popleta Anhelina | Torun | Przelew | |
24544 | Radtke Jan | Gać | Przelew | |
26052 | Radtke Jan | Grudziądz | Przelew | |
25963 | Szymczak Olga | Poznań (Poznań-Nowe Miasto) | Przelew | |
25964 | Szymczak Olga | Poznań (Poznań-Nowe Miasto) | Przelew | |
24829 | Wiśniewska Marta | Toruń | Przelew | |
24198 | Witczak Amelka | Łęczyca | Przelew |
Bieg Mikołajka 8 – 10 lat (2015-2013) – 200 m
Lista osób z odnotowaną wpłatą
ID | Nazwisko i imię | Miasto | |
---|---|---|---|
25630 | Bielawski Bartosz | Gdynia | |
25595 | Binaszewski Dominik | Toruń | |
26042 | Błocińska Nela | Stary Toruń | |
25753 | Chancewicz Sofia | Toruń | |
25958 | Czerwiński Jakub | Gostynin | |
25025 | Derdas Brygida | Poznań | |
26155 | Drzazga Tymon | Radomsko | |
26156 | Drzazga Kajetan | Radomsko | |
26159 | Drzazga Kajetan | Radomsko | |
25308 | EGOROV IVAN | WARSZAWA | |
26144 | Figurski Oliwer | Toruń | |
23962 | Fydryszewski Jan | Włocławek | |
25804 | GRABOWSKI HUBERT | TORUŃ | |
25906 | Grad Dorian | Toruń | |
25907 | Grad Dalia | Brzozówka | |
26199 | Gruźlewska Ula | Toruń | |
23851 | Jakubowska Julia | Włocławek | |
23850 | Jakubowski Kacper | Włocławek | |
24602 | Józefiak Nadia | Toruń | |
24064 | Jóźwiak Michał | Łubianka | |
24925 | Jurczak Leon | Warszawa | |
24926 | Jurczak Nikodem | Warszawa | |
25304 | Kaczmarek Filip | TORUŃ | |
24620 | Kaimachnikava Hanna | WARSZAWA | |
23931 | Kałuziński Alan | Grudziądz | |
24828 | Karaś Barbara | Toruń | |
23801 | Kawka Kacper | Bydgoszcz | |
26123 | Kołodziej Liliana | Toruń | |
24918 | Kołodziejczyk Liliana | Toruń | |
24200 | Korzeniowski Jan | Toruń | |
24805 | Kovaliova Asya | Piaseczno | |
24644 | Kowalski Tymoteusz | Toruń | |
24645 | Kowalski Nikodem | Toruń | |
25956 | Kujawowicz JULIA | Bielsk | |
25733 | Kutsko Jarosław | Torun | |
24098 | Łubkowski Dawid | Grzywna | |
25995 | Machowska Blanka | Dzikowo | |
26086 | Maksim Mikołaj | Chełmża | |
24441 | Marszałek Mateusz | Krotoszyn | |
24978 | Mądrzejewska Natalia | Toruń | |
26050 | Miedzińska Pola | Bydgoszcz | |
25005 | Mielcarek Maja | Płońsk | |
25039 | Mslinowski Marcel | Włocławek | |
25559 | Nowak Lena | Włocławek | |
25904 | Nowakowska Aleksandra | Toruń | |
24338 | Olszewski Albert | Warszawa | |
24339 | Olszewski Edgar | Warszawa | |
24434 | Ossowska Hania | Biała Podlaska | |
25570 | Piotrowski Jan | Torun | |
25882 | Pustułka Bruno | Toruń | |
24392 | Rulewska Aleksandra | Torun | |
23970 | Rutkowski Nikodem | Włocławek | |
25270 | Rybkiewicz Karolina | Toruń | |
23861 | Sadoch Michał | Warszawa | |
24554 | Shymanchuk Mikhail | Warszawa | |
25899 | Słupska Martyna | Toruń | |
26147 | Strzelec Dawid | Toruń | |
24866 | Suwart Antoni | Poznań | |
24431 | Szkurłat Antonina | Łódź | |
25415 | Szwajewski Arkadiusz | Rozgarty | |
25962 | Szymczak Dagna | Poznań (Poznań-Nowe Miasto) | |
23853 | Walczak Izabela | Stryków | |
24436 | Walczuk Gabriela | Biala Podlaska | |
24437 | Walczuk Blanka | Biala Podlaska | |
26049 | Wegner Nikola | Koszalin | |
24624 | Winna Gabriela | Włocławek | |
24606 | Wójcik Mikołaj | Bydgoszcz | |
26040 | Wysocka Łucja | Gdańsk | |
25779 | Wystraszewska Lena | Obrowo | |
25785 | Zieliński Tadeusz | Łódź | |
23666 | Ziółkowska Kornelia | Toruń | |
24507 | Żurawicz Adam | Zawady |
Bieg Mikołajka 8 – 10 lat (2015-2013) – 200 m
Lista osób bez wpłaty
ID | Nazwisko i imię | Miasto | Opcje | |
---|---|---|---|---|
25944 | Czerwiński Jakub | Gostynin | Przelew | |
26120 | Grużlewska Urszula | Toruń | Przelew | |
24619 | Kaimachnikava Hanna | WARSZAWA | Przelew | |
23767 | Kałuziński Alan | Grudziadz | Przelew | |
24783 | Kempiński Wiktor | Toruń | Przelew | |
25942 | Kujawowicz Julia | Bielsk | Przelew | |
26016 | Lyvytskyi Yurii | Toruń | Przelew | |
24035 | Mielcarek Maja | Płońsk | Przelew | |
24796 | Modrzyńska Martyna | Toruń | Przelew | |
24684 | Pietrzak Weronika | Włocławek | Przelew | |
24560 | Trzcińska Martyna | Toruń | Przelew | |
24623 | Winna Gabriela | Włocławek | Przelew | |
26038 | Wysocka Łucja | Gdańsk | Przelew |
Bieg Mikołajka 11 – 13 lat (2012-2010) – 300 m
Lista osób z odnotowaną wpłatą
ID | Nazwisko i imię | Miasto | |
---|---|---|---|
24387 | Badaoui Hugo | Warszawa | |
25626 | Błauciak Albert | Toruń | |
25627 | Błauciak Lilianna | Toruń | |
25098 | Borkowska Natalia | Aleksandrów Kujawski | |
25931 | Brylska Karla | Brodnica | |
25913 | Buczkowska Michalina | Chełmno | |
26106 | Chuchra Mateusz | Torun | |
24592 | Ide Weronika | Tomnice | |
24065 | Jóźwiak Marta | Łubianka | |
24924 | Jurczak Olgierd | Warszawa | |
23899 | Kalinowski Aleksander | Grudziądz | |
23961 | Krasuski Paweł | Włocławek | |
26154 | Kulas Jan | Toruń | |
25091 | Lipińska Kornelia | Toruń | |
24468 | Matuszak Antonina | Ciechocinek | |
25993 | Nowicka Tola | Dzikowo | |
25994 | Nowicka Jagna | Dzikowo | |
26097 | PAZIEWSKA JOANNA | Toruń | |
25801 | przybylski kacper | Jablonowo | |
23969 | Rutkowski Tymon | Włocławek | |
24129 | Rydlewska Anna | Toruń | |
24192 | Sadkowski Bartosz | Jastrząb | |
24582 | Sinila Alisa | Piastów | |
25898 | Słupska Natalia | Toruń | |
24078 | Syguła Kacper | Warszawa | |
25066 | Śniegowska Lena | Topólka | |
26014 | Wajszczuk Natalia | Toruń | |
25569 | Warczykowski Kacper | Toruń | |
26056 | Wysocki Wiktor | Gdańsk | |
23760 | Zadura Anna | Brodnica | |
23964 | Zalewska Anna | Toruń | |
24957 | Zgiep Wojciech | Warszawa | |
25696 | Zubka Olivia | Łubianka |