Propozycja dla biegających rodziców

Rodzice biegną, a dzieci się bawią – propozycja Placu Zabaw Toluń

W latach ubiegłych Państwa dzieci miały okazję skorzystać z zabawy na Placu Zabaw Toluń w czasie trwania Półmaratonu Św. Mikołajów. W tym roku również chcielibyśmy zaproponować Państwa pociechom opiekę i spędzenie radosnych, niezapomnianych chwil                w bajkowej scenerii Torunia.

Plac Zabaw Toluń proponuje:

  • opiekę nad dziećmi, animacje zabaw, w godzinach 10:00-13:00 w cenie 15 zł/dziecko (upust 13 zł od oferty z cennika – 28 zł), rodzice zapisują się bezpośrednio, telefonicznie na hasło „ Półmaraton Św. Mikołajów” tel. : 56 610 67 40, tel. kom. : 603 303 608
  • wodę i lizak dla każdego dziecka, możliwość zakupu pizzy w cenie 15zł (średnica 30 cm, 8 kawałków)

Więcej o atrakcjach dla dzieci można dowiedzieć się na stronie http://www.tolun.pl/. Tam również znajdziecie Państwo mapkę z placem zabaw, znajduje się on ok 8-10 minut samochodem od biura zawodów i mety.

Prosimy nie zwlekać ze zgłoszeniami, bowiem liczba miejsc jest ograniczona.

Ponadto właściciele Placu Zabaw Toluń oferują:

  • 2-godzinne wejście grupowe dla dzieci z wybranych 2 domów dziecka do wykorzystania do końca lutego 2015 w ramach akcji charytatywnej
  • przekazanie trzech jednorazowych wejściówek bez ograniczenia czasowego na plac zabaw dla zwycięzców w Mistrzostwach Miasta Torunia.( a raczej ich dzieci lub dzieci z nimi zaprzyjaźnionych).

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

komentarzy

%d bloggers like this: